Jump to content

forumko topic

Član foruma
  • Posts

    3,560
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

forumko topic's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Dedicated
  • Very Popular
  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine

Recent Badges

7.1k

Reputation

  1. Dobar je Monako, baš su utegli odbranu. Ali mi tako bodu oči one prazne stolice u fiskulturnoj sali… Jbt, igrate plej of i nema interesovanja
  2. Ja se slažem da ne bi trebalo da se nastavi forsiranje domaćih igrača, samo zato što su domaći. Ali ne vidim svrhu da se dovede 10 stranaca i dva domaća, koja popunjavaju klupu. Ako već imaš para u budžetu, iskoristi ih pametno. Ako već moraš da kupiš i nekog domaćeg igrača, šta fali Jokiću? 😀
  3. Da se stvarno nadamo da će Drčelić sam odlučivati?
  4. Zar nije bila i neka priča kada je Radonja natezao da potpiše novi ugovor, da mu je jedan od zahteva bio promena medicinske ekipe?
  5. Takođe, nismo za prvih 5-6 svakako, ali zaslužili smo makar direktan plasman u plej of. Ako ništa drugo, makar zbog tih herojskih pobeda u gostima, protiv jačih.
  6. Pa neki su i pisali da naš tim nema kvalitet. Zar to nije obezvređivanje? Naročito posle tih velikih i neočekivanih pobeda?
  7. Ovo niko ne sme da napiše, da ne bi bio targetiran i nazvan navijačem rezultata.
  8. Pa zašto nemamo kada je bilo (narodnih) para? Zašto onda da nemamo veća očekivanja? Zašto nas drmne Žalgiris i to na našem parketu, a pritom sigurno nije kvalitetniji od nas? Ajde da ne teramo od/do Kulina Bana. EL je gotova, možemo na TV-u da gledamo kako Pariz sa manjim budžetom muči bogataše.
  9. Poenta diskusija nije da vrtimo istu priču 50x i da smaramo ljude. Sad bi nam neki moderator rekao "pređite na PM", ali... A, da, ti si moderator.
  10. Ne razumemo se, a ti si baš uporan. Upotrebi IL, ne mogu da se raspravljam sa tobom, stvarno.
  11. Ti si se najviše rugao ljudima, koji su žalili što nismo u plej ofu, baš zato što smo dobili neke utakmice za koje se nismo nadali da ćemo dobiti, nazivajući ih navijačima rezultata. A već smo ovo isto pisali i ti ponovo želiš da nešto dokažeš. Hoćeš da kažeš da porazi od B2 nisu kiksevi? Da smo te utakmice dobili, ne bismo morali da jurimo pobede protiv Reala, Efesa i Panate? Mislim, bezveze je da ponovo pišemo nešto, što smo već apsolvirali. Sezona je uspešna u smislu da je bilo dosta dobrih utakmica, gde smo se izdigli iznad svojih mogućnosti, ali smatrati 10-o mesto uspehom je nekako meh... Naroćito kad vidiš da je jedan Pariz bolje prošao od nas, a sigurno nije kvalitetniji ni na papiru, a ni na terenu.
  12. Da, deseto mesto je realnost, naročito posle 16-10 i nekoliko utakmica na svom terenu. Opet će se naći neko ko će reći "hahaha, navijači rezultata", a većina vas je svesna da je ovo zaista bila najveća šansa za Zvezdu, jer smo odigrali iznad svojih mogućnosti do finiša, gde smo padali od Makabija, Armanija, Žalgirisa... Moglo se više, ali to nam je što nam je sad.
  13. No Davidovac, no party. Otvarajte prelazni rok temu, pun je tviter pojačanja.
  14. Zaslužio je Pao. Jesu ih gurale malo i čudne odluke, ali ovi ništa da ubodu
  15. Kaže Ataman bio lep skok-šut, šteta da propadne
×
×
  • Create New...