Jump to content

Sector

Član foruma
  • Posts

    12,525
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    16

Everything posted by Sector

  1. Nadam se da će ih odraditi Turci. Samo da je Osman OK.
  2. Velika pobeda posle preokreta.
  3. Nek se spremi Kari polako.
  4. Jel danas Igokea? A onda za 3-4 dana kreće onaj turnir sa EL ekipama uz neki prenos?
  5. Ne očekujuem mnogo neizvijesnosti u ovoj fazi. Da je Jokubaitis zdrav pa da se Litvanci nečemu nadaju, ovako očekujem otaljavanje Grka. Janisu je sad ili nikad da uzme medalju sa Grčkom, konačno u potpunosti koristi svoje prednosti u FIBA košarci, ima par iskusnih EL igrača u timu a konkurencija do medalje nikad slabija. Poljaci i Slovenci da bi zaprijetili, treba da im se poklopi dosta kockica. Meč između Finske i Gruzije bi mogao biti zanimljiv, blagu prednost dajem Fincima ali mislim da im maljava braća što bi rekao chaos neće dozvoliti da se razmašu kao protiv nas.
  6. A ko je Carter na slici? Pojma nemam kako nam izgledaju ovi novi igrači. Samo sam prepoznao Lessorta u ćošku i Sophie Turner sa bebom.
  7. Što se tiče Jokića, jasno je da nema taj stav i uticaj Bogdana i Tea, ili Dončića ali ne može biti kriv za raspad saigrača. Nekada smo znali da budemo kaznena ekspedicija maltene bez NBA igrača, sad nam se EL igrači raspadaju i ni malo na odskaču u odnosu na konkurenciju. Sličan problem je imala i Francuska na ovom EP, gdje su se raspali Okobo, Francisko, Maledon, Hifi, Cordinier, nešto malo pokazao Hoard... Od Karija očekujem da ode, prosto mora biti i njegove odgovornosti.
  8. Janis konačno promaši i ovi uhvate skok. Teško će ovdje Izrael nešto uraditi.
  9. E moj Pajola, kakva cigletina u stilu Gudure.
  10. Italijani su grozni, ne mogu da se sastave u napadu protiv slovenačke odbrane.
  11. Al kad mu sviraju mrki pogled, nema ništa gore.
  12. Gruzija skače gore od Srbije. Ko da je vrela jbt.
  13. Dobrićeva popularnost kod navijača KKCZ mi je najveća misterija univerzuma. Realno mogao bi i zaseban topik da dobije.
  14. Nema ovaj sastav kvalitet za zlato, iako je Finska morala da se dobije. Ali za zlato svakako Jokić ne bi bio dovoljan a sem njega nema tu game changera.
  15. Milutinov je u Manili bio Hulkatinov. U međuvremenu se raspao i na klupskom nivou, nije to više isti grač iz CSKA i sa početka u Olimpijakosu.
  16. Šteta što Bogdan i Teo nisu uzeli to zlato, za ostale me zabolje đoka. Remont je sad neophodan i jedan vjerovatno sušan period. Kako god, samo da ne gledam više Guduriće i Petruševe u reprezentaciji,
  17. Samo nigerijce dovoditi ubuduće.
  18. VALTUNEN Marš kući bre
  19. Nas jebeni Valtunen userava na sve načine. Kakav sunovrat srpske košarke.
×
×
  • Create New...