Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

17 minutes ago, Constantin said:

Ameri bi trebali da objasne Evropljanima da se svaki dan njihovog kilavog postupanja ceh krajnjeg ishoda povećava. Ove dve budale treba pod hitno negde arhivirati. Šta radi Kurti, videli smo, a šta namerava Žvala....Bogami će se Ćudim:

 

 

...a što okuplja "rezervu" od 1992. godišta ????

Redovna vežba što bi rekli ovi sa Kosova

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Constantin said:

https://n1info.rs/vesti/rtv-dukadjini-kosovska-policija-zaustavila-danila-vucica/

 

...ama nešto se ne vidi da su mu skidali majcu i poslali ga gologuzog za Srbiju....

 

spacer.png

Zaustavili su ga negde pri povratku za Srbiju i kao skinuli majcu. To ti je kao iz one serije "drzavni sluzbenik" kad lokalni Albanac sarađuje sa DB Srbije po naredbi Amera ali zbog reputacije treba da se iscenira da su se sukobili pa žrtvuju pa par nebitnih likova.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Zaustavili su ga negde pri povratku za Srbiju i kao skinuli majcu. To ti je kao iz one serije "drzavni sluzbenik" kad lokalni Albanac sarađuje sa DB Srbije po naredbi Amera ali zbog reputacije treba da se iscenira da su se sukobili pa žrtvuju pa par nebitnih likova.

Ne znam...ni na jednom snimku se to ne vidi....kamera je bila poprilično udaljena. Jurili ga s troja kola.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, deez nuts. said:

Jos jedan napad na srbsku decu, ovog puta na dijete Danila 😔

Radovati se nečijem maltretiranju makar to bio i Danilo Vučić pokazuje ljudski kvalitet. Sad očekujem da takvi tipovi proslave privođenje gospođe Kurti u BG zato što na šnali ima grb Prištine.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inače pojavio se info u nekim medijima na Kosovu da je policajac koji je obelodanio sliku iz zatvora na kojoj je uhapšeni Nenad sa kapuljačom na glavi prilikom ispitivanja u stvari "uzbunjivač" i da je sad i on i njegova porodica na udaru čelnika policije i kurtija. Barem mi u Srbiji znamo kako prolaze "uzbunjivači" 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

Radovati se nečijem maltretiranju makar to bio i Danilo Vučić pokazuje ljudski kvalitet. Sad očekujem da takvi tipovi proslave privođenje gospođe Kurti u BG zato što na šnali ima grb Prištine.

 

Ja mislim da je, kao i obično, sve to jedna predstavica....

Danilo Vučić, u pratnji tri telohranitelja (vrv su Cobre), bez čvrstih garancija nije otišao u Gračanicu.

Majca, inkriminisana, imala je "provokativan" natpis na ledjima predaja nije opcija....to valjda narušava Ustavni poredak Kosova ???

Špacirao se ulicom Cara Lazara i nikog se nije našao isprovociranim, ali kad je seo u auto (naslon sedišta je svakako sakrivao natpis) neko se našao "isprovociranim.

Dva (ili tri) vozila su krenula ili išla za njim, a onda je zaustavljen. To se dešavalo na auto-putu, a od nekuda su se pojavile kamere TV Dukadjini i KTV, koliko sam razumeo. Slučajno, verovatno :s_w:.

Danilo sve vreme sedi u autu, valjda se presvlači :smiley26:, obezbedjenje van vozila, a policajci, uredno na metar od auta. Obično jurnu kao kobci, nasilno skidaju majicu, ali nisu hteli da uznemire Daču, a mogli su i Cobre da poapase....šta ti je domakratija....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam a retko se to desi članovi uže porodice čelnika svake države najvljuju dolazak u neku drugu državu i prijavljuju članove obezbeđenja tako da je sve ovo bilo pod kontrolom što kaže baton hadžiju "farsa" Sad oba diktatora imaju materijala da mašu pred svojim fanaticima a po neko se i obradovao što je Danilo eventualno promenio majcu. Za to vreme kurti otišao u neko brdo na Kosovu da podeli specijalicima baklave za Bajram. One zatočene u zgradama opština nije posetio, valjda ih je skinuo sa brojnog stanja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Ako se ne varam a retko se to desi članovi uže porodice čelnika svake države najvljuju dolazak u neku drugu državu i prijavljuju članove obezbeđenja tako da je sve ovo bilo pod kontrolom što kaže baton hadžiju "farsa" Sad oba diktatora imaju materijala da mašu pred svojim fanaticima a po neko se i obradovao što je Danilo eventualno promenio majcu. Za to vreme kurti otišao u neko brdo na Kosovu da podeli specijalicima baklave za Bajram. One zatočene u zgradama opština nije posetio, valjda ih je skinuo sa brojnog stanja.

Kažem....onde je, na "spotu" TV Dukadjini-ja, samo falila reklama za uloške i mast za reumu....ona baba što se ukočila i zvala ćerku u Nemačku, koja je medEcinska sestra.....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Kažem....onde je, na "spotu" TV Dukadjini-ja, samo falila reklama za uloške i mast za reumu....ona baba što se ukočila i zvala ćerku u Nemačku, koja je medEcinska sestra.....

Neki lik iz Tačijeve stranke povampirio je neki policijski izveštaj iz 2004 godine po kojem je kurti bio na sastanku u selu Biča kod Kline sa srpskim "službenicima" izvesnom braćom Dončić. Taj izveštaj je bio aktuelan i pre 10 godina ali je završio u nečijoj fioci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Neki lik iz Tačijeve stranke povampirio je neki policijski izveštaj iz 2004 godine po kojem je kurti bio na sastanku u selu Biča kod Kline sa srpskim "službenicima" izvesnom braćom Dončić. Taj izveštaj je bio aktuelan i pre 10 godina ali je završio u nečijoj fioci.

Golub Dončić je iz BIA, a brat mu Boban kod VS, ne znam na kojoj poziciji. 

Link to comment
Share on other sites

https://kossev.info/kosovska-vlada-proglasila-civilnu-zastitu-i-severnu-brigadu-teroristickim-organizacijama/

 

Sezona lova na Srbe je sad i zvanično otvorena, kome nije bilo do danas jasno zašto su pucale bombe i palili se automobili bez otkirvanja počinioca sad je valjda progledao. Onaj Spahiju je najvaio da očekuje 150 uhapšenih Srba što bi po njemu bilo dovoljno da ostatak Srba pokupi kofere i napusti sever Kosova.

ali danilo nije poklekao i skinu majcu pa je tata preponosan na njega😛 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi su odavno pod policijskom torturom i normalno je da počinju da gube živce. Današnje proglašenje pripadnika Civilne Odbrne teroristima je direktno etničko čišćenje tog prostora. Koliko ka znam njih je bilo negde do 750 a 500 njihovih članova prešlo je u KPS i prošlo obuku američkih instruktora. Računajte 750 puta 4 to je 3000 Srba koje Kurti planira da otera sa Kosova. Ova "severna brigada" ke više mit nego stvarnost i tu je pitanje da li ih uopšte ima i koliko pa ne bih da nagađam mada verujem da su tu da upotpune dojam o teroristima.

Link to comment
Share on other sites

Severna brigada ne postoji.

Civilna da, i deo civilne ima ugovore po briselskom sporazumu, tako da nisu teroristi.

Bilo kako bilo, veci deo civilne u strahu napustio KiM, meni bliski ljudi tu bar njih 10ak je vec u centralnoj Srbiji. 

Ukratko, po poslednji ode neka ugasi svetlo. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

Ono kad nekom dopizdi...
 

 


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

 

Blah, "zene su uvek hrabrije", jer po pravilu pretpostavljaju da u javnosti niko nece prst spustiti na njih, sto i jeste istina najcesce. Da je muskarac napravio ovakvu scenu, dobio bi kundak u glavu pre nego li izgovori Dzek Robinson.

 

A koji je kontekst ovde?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...