Jump to content

Čemu se smijete u ovom trenutku


LazarusMNE

Recommended Posts

Vidjeh na jedan drugi forum ovakvu temu, mislim da bi i odje dobro legla.

Dakle, čemu se trenutno smijete, ne mora biti ograničeno na jedan vid tipa meme ili klip, može sve, smiješna slika, komentar, vijest, klip, storiji sa društvenih mreža itd.

 

 

FB-IMG-1683458307079.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Moram da ispričam, nisam se odavno tako smejao kao jutros... Potpada u kateogriju onog vica "zašto žene ne znaju da parkiraju... Zato što ih čitav život ubeđuju da je "ovo" 25 cm.

Naručila moja draga supruga preko Amazona vanglu da mesi hleba, pite, proje, šta god (a da pri tom ne polomi ponovo prst, što je pre godinu dana uspela, ali to je za drugu priču), stiže danas paket, kutija tako 25x15x10... Kaže ona, šta je bre ovo, što je tako mala kutija? Ja otpakujem i izvadim ovo:

a63ee558d9620f13d0c7237faf17ee9c.jpg

Plačem od smeha i pitam, pa dobro jebote jesi videla dimenzije?? Kaže ona, pa jesam, pisalo 14 cm...

Oplakah. Šta reći.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E’o nesto razmisljam posle jakog prebijanja “svim i svacim” tokom citavom dana, kako sam jutros otisao u Bella Vistu da se poklonim grobu Diega Maradone, a sacekala me je info da je u pitanju privatno groblje, pa sam zapalio svecu kraj kapije. Po podne, kad sam se vratio u Buenos Aires, lik sa ubera koga poslednjih dvadeset dana zovem da me vozi po gradu, kaze mi da njegov stric radi na ulazu i da je samo trebalo da mu kazem dan ranije i da mi to zavrsi. Predlozio mi je da odem sutra, ali kurac. Imam sto i jednu akciju u naredna dva dana i necu stici, jer se u petak vracam u Beograd. Kako jebeno da se ne nasmejem na taj maler? Jbt, koja jad i beda…. 😂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...