Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Maverick88 said:

Izvestaj sa skupstine nije bas veseo,nzm da li ce neko od upucenijih da pise ali stvari ne stoje bas u super odnosima.Mnogo ce nas kostati SO i njegovi promaseni transferi.Itd 

Nista novo nije receno na danasnjoj skupstini a da je to neka tajna ili nesto sto se vec ne zna i nije vec izaslo u javnost.

Dug prema igracima koji ce se isplatiti u narednom periodu, borba za finansije u narednom periodu, uvek visoki i ciljevi u skladu sa budzetom, samo sto je ovaj put Covic bas bas ishvalio Radonjica za rad i napor koji je ucinio. Spomnuo je Obradovica i trenutak pucanja izmedju domacih i stranih igraca ( ne medjusobni odnos izmedju igraca) posle poraza na strani i dolaska JOba. 

Saopsteno  je kakav je minus napravio Obradovic kako sa njegovim ugovorom,tako i sa igracima koji su Shilbovani posle njega, i njegovo insistiranje preko advokata da mu se islati ceo ugovor. I dalje pokusava se neki dogovor napraviti, ali za sada bez uspeha jer Obradovic ne zeli nikakav dogovor.
Ovo je bila poslednja sednica skupstine u ovom sastavu, sledeca je zakazana za avgust koja ce biti i izborna. Covic je odao utisak da se nece kandidovati ali ne verujem da je on neko ko ce se povuci tek tako , pogotovo sto bi se to tumacilo na razne nacine. Mada sam ubedjen da ako ne bude mogao da obezbedi funkcionisanje kluba na adekvatan nacin u EL da ce stvarno da prepusti nekome ko ce to moci. Komsije se nisu spominjale osim da su okupili oko sebe jak sponzorski pool, da imaju samo jedan cilj a to je da udju u El i imaju mogucnost da to ucine na dva nacina. Mi cemo se boriti sa onim sto imamo kao i svake godine. 

 

Jovic je spomenut u smislu da je bio blizu dogovora, ne i zavrse,  ali da su neke drustvene mreze brze bolje istrcale sa informacijom i sada iskomplikovali situaciju. Nije naglasio koje mreze i forumi :).

Nista epohalno niti razlicito od prethodnih sezona.

Duguje se igracima par plata te je i to malo omelo pregovore sa Nokom kojem se isto duguje i sto bi se reklo kako da se pregovara sa igracem o novoj saradnji kada ni prethodno nije regulisano. 

 

Sezonske se nece pustati sada u predsezoni jer se jos uvek ne zna da li i koliko ce publike biti u sledecoj sezoni sto bitno utice na likvidnost u ovom delu godine.
Sezonske od prosle ce vaziti u sledecoj.

To je uglavnom to.

I naravno ne ocekujte da cu napisati ko dolazi, i zasto je doveden ovaj i zasto je Simon izasao iz penzije ( isto je to bio gaf jedne instagram stranice da se povlaci, a niko o tome nije ni razmisljao , a pogotovo ne osovina Simon - Radonjic.

  • Like 5
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Nista novo nije receno na danasnjoj skupstini a da je to neka tajna ili nesto sto se vec ne zna i nije vec izaslo u javnost.

Dug prema igracima koji ce se isplatiti u narednom periodu, borba za finansije u narednom periodu, uvek visoki i ciljevi u skladu sa budzetom, samo sto je ovaj put Covic bas bas ishvalio Radonjica za rad i napor koji je ucinio. Spomnuo je Obradovica i trenutak pucanja izmedju domacih i stranih igraca ( ne medjusobni odnos izmedju igraca) posle poraza na strani i dolaska JOba. 

Saopsteno  je kakav je minus napravio Obradovic kako sa njegovim ugovorom,tako i sa igracima koji su Shilbovani posle njega, i njegovo insistiranje preko advokata da mu se islati ceo ugovor. I dalje pokusava se neki dogovor napraviti, ali za sada bez uspeha jer Obradovic ne zeli nikakav dogovor.
Ovo je bila poslednja sednica skupstine u ovom sastavu, sledeca je zakazana za avgust koja ce biti i izborna. Covic je odao utisak da se nece kandidovati ali ne verujem da je on neko ko ce se povuci tek tako , pogotovo sto bi se to tumacilo na razne nacine. Mada sam ubedjen da ako ne bude mogao da obezbedi funkcionisanje kluba na adekvatan nacin u EL da ce stvarno da prepusti nekome ko ce to moci. Komsije se nisu spominjale osim da su okupili oko sebe jak sponzorski pool, da imaju samo jedan cilj a to je da udju u El i imaju mogucnost da to ucine na dva nacina. Mi cemo se boriti sa onim sto imamo kao i svake godine. 

 

Jovic je spomenut u smislu da je bio blizu dogovora, ne i zavrse,  ali da su neke drustvene mreze brze bolje istrcale sa informacijom i sada iskomplikovali situaciju. Nije naglasio koje mreze i forumi :).

Nista epohalno niti razlicito od prethodnih sezona.

Duguje se igracima par plata te je i to malo omelo pregovore sa Nokom kojem se isto duguje i sto bi se reklo kako da se pregovara sa igracem o novoj saradnji kada ni prethodno nije regulisano. 

 

Sezonske se nece pustati sada u predsezoni jer se jos uvek ne zna da li i koliko ce publike biti u sledecoj sezoni sto bitno utice na likvidnost u ovom delu godine.
Sezonske od prosle ce vaziti u sledecoj.

To je uglavnom to.

I naravno ne ocekujte da cu napisati ko dolazi, i zasto je doveden ovaj i zasto je Simon izasao iz penzije ( isto je to bio gaf jedne instagram stranice da se povlaci, a niko o tome nije ni razmisljao , a pogotovo ne osovina Simon - Radonjic.

Pretpostavio sam da ces ti detaljnije ispisati pa nisam hteo ja,ali svakako nije nista epohalno receno sem da je stanje takvo kakvo,za mene licno ne izgleda tako dobro pogotovo ovo moguce povlacenje Covica, stanje je takvo sto zbog bivseg trenra i promasaja ,dugovanja koja su oko 1.5m sto zbog korone itd,da se igracima duguju po 3-4 plate.Da Wolden ima problem sa ledjima itd sto si vec napisao.A svi znamo ko je kriv za taj natpis o Jovicu njegovi ljubimci sa Rsba nema potrebe da se krije 🙂

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

E jak mi je taj dogovor kad posao moze da ti pokvari post na rsb-u.

Pa zavisi ko sklapa dogovor kada su odnosi vec zategnuti sa dve sttane svaka sitnica zna da smeta.Ako si primetio Jovic konstantno prica da nema nase ponude nema nicega nema pregovora ,i onda ti portal izbaci bum novi plej je Jovic,pa onda se Raskovic razbesni na vec l onako zategnute odnose sa Covicem.Cas to pukne.Zato je objabljivanje pogotovo na nekoj od stranica koje su usko vezane za klub pre nego sto sam klub objavi bilo sta ogrna glupost koja cesto zna da upropasti transfer.A i nije u pitanju bio niakkav dogovor vec pocetak pregovora i moguci tranfer ,znaci apsolutno nije bilo potrebe da se bilo sta objavljuje jer nista nije bilo dogovoreno

Edited by Maverick88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Ma jasno, to su obična lupetanja ...

Nisu lupetanja burazeru nego ako sa nekim imas dogovor da se nista ne govori nikome taj dogovor se postuje,ako neko ne ispostuje taj dogovor sta sledi onda?objasnio sam vec gore iznad situaciju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Nisu lupetanja burazeru nego ako sa nekim imas dogovor da se nista ne govori nikome taj dogovor se postuje,ako neko ne ispostuje taj dogovor sta sledi onda?objasnio sam vec gore iznad situaciju.

Ne moraš meni ništa da objašnjavaš ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Ko zna sta se tu sve desilo. Ako je bilo dogovora da se cuti, kontam da bi i sa RSB-a cutali, jer cesto spominju da ne objavljuju nista dok sve ne bude gotovo, bas iz razloga da se transfer ne pokvari. Sada, mozda je bilo sve usmeno dogovoreno, ali nakon objave, Jovic je dobio jacu ponudu od PAO recimo i eto. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Ne moraš meni ništa da objašnjavaš ... :classic_smile:

Ocigledno da moram brt posto si izjavio da je nesto lupetanje sto ne da nije lupetanje nego su mnogi transferi propali jer se neko napravio pametan da objavi pre nego sto je nesto zavrseno.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zvezdinho said:

E jak mi je taj dogovor kad posao moze da ti pokvari post na rsb-u.

RSB nije obican portal koji objavljuje sve i svasta. Na primer, obicno objave tog dana kada neko potpisuje... Ali jbg, verovatno iz velike zelje objavili to za Jovica i vidimo sta se desava... Videcemo sta ce biti.

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Ko zna sta se tu sve desilo. Ako je bilo dogovora da se cuti, kontam da bi i sa RSB-a cutali, jer cesto spominju da ne objavljuju nista dok sve ne bude gotovo, bas iz razloga da se transfer ne pokvari. Sada, mozda je bilo sve usmeno dogovoreno, ali nakon objave, Jovic je dobio jacu ponudu od PAO recimo i eto. 

Da bre evo Prijovic Kolarov Jovic,da ne idemo u dalju proslost kada su dovodili igrace koji kasnije nisu ni dosli.Klasicni trkavi za eksluzivom i to je to 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Da bre evo Prijovic Kolarov Jovic,da ne idemo u dalju proslost kada su dovodili igrace koji kasnije nisu ni dosli.Klasicni trkavi za eksluzivom i to je to 

Ma pricam za kosarku. Isto kao i kada kum ovde napise ujutru pa znamo da uvece ocekujemo igraca.  Mogu i oni da pogrese ali, retko se desava da, kada napisu "mozete ovde o tom i tom igracu" 90% da dolazi. Pangos je bio izuzetak prosle sezone, a moguce Jovic ove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto ispade na kraju i da Prijovic i Kolarov nisu dosli jer je ranije objavljeno. Sad nema veze sto je receno da Kolarov ne dolazi sto ne moze da se opravi za vreme kv.za LS. Jel realno da neko veruje da objava na rsb-u moze da poremeti neki dogovor. Ili je u stvari Jovic mozda dobio bolju ponudu jednostavo.

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Ma pricam za kosarku. Isto kao i kada kum ovde napise ujutru pa znamo da uvece ocekujemo igraca.  Mogu i oni da pogrese ali, retko se desava da, kada napisu "mozete ovde o tom i tom igracu" 90% da dolazi. Pangos je bio izuzetak prosle sezone, a moguce Jovic ove.

Alo druze pricamo o stranici koja je usko povezana sa klubom a koja zivi od toga sto postoji poseban odeljak foruma koji se naplavuje na kome se dele informacije pre svih?Samo pengos i Jović i jos par njih tako isto samo sto na kraju nisu uspeli da useru tw transfere u zelji da ih prvi objave.Nema sta takav sajt da objavi bilo sta pre nego sto klub objavi.Pusti me ti foruma mi pricamo o sajtu gde je izasla vest ta i ta.Ne o tome sto je Kum napisao nesto na nekom forumu ili je Selektor napisao nesto na nekom forumu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Alo druze pricamo o stranici koja je usko povezana sa klubom a koja zivi od toga sto postoji poseban odeljak foruma koji se naplavuje na kome se dele informacije pre svih?Samo pengos i Jović i jos par njih tako isto samo sto na kraju nisu uspeli da useru tw transfere u zelji da ih prvi objave.Nema sta takav sajt da objavi bilo sta pre nego sto klub objavi.Pusti me ti foruma mi pricamo o sajtu gde je izasla vest ta i ta.Ne o tome sto je Kum napisao nesto na nekom forumu ili je Selektor napisao nesto na nekom forumu.

Da da, taj posebni odeljak foruma sam primetio, u fazonu uplatis donaciju klubu i mozes da citas. Da, u tome je stvar, sto oni iz zelje i najbolje namere objave ako je nesto blizu, pa sad, neki transfer propadne zbog toga neki ne, samo ne znam kako moze da propadne sem ako nije ni bio blizu dogovora. Slazem se da prvo klub mora da objavi zvanicno, ali ljudi ocekuju informacije ili bar nesto vezano za igrace koji dolaze. Pa taj forumas pod nadimkom kum kada god bi napisao "Dobro jutro" na jeziku igraca koji dolazi u 85% slucaja potpise tog dana. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Maverick88 said:

Izvestaj sa skupstine nije bas veseo,nzm da li ce neko od upucenijih da pise ali stvari ne stoje bas u super odnosima.Mnogo ce nas kostati SO i njegovi promaseni transferi.Itd 

 

Sve to moze da se ispegla sa Vucicu seceru ... 3 puta po par minuta 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Ako nekad  Woj napise ko dolazi u CZ , a to se ne desi, on ce biti direktan krivac sto se to nije desilo, mada obicno  on sto napise se desi nakon toga, ne naljute se menadJeri i igrac sto je on to objavio:classic_biggrin:

Druze poredis nba i Aba ligu zaista nemam zivaca da objasnjavam vise posto ocigledno nema poente 

Link to comment
Share on other sites

Ako ikome moze da "zasmeta" i da se naljuti sto je dogovor sa Jovicem (ili osobom X) i njegovim menaderom (ili osobom Y) izasao u javnost to je onda klubu koji pregovara i koji bi da se o tome mozda ne sazna u javnosti.

A osobi X i osobi Y svakako moze samo da ide u korist takva vrsta informacije posto onda osoba Z iz nekog drugog kluba mozda okrene osobu Y i pita koliko kosta osoba X mi smo jako zainteresovani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...