Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

21 hours ago, Abizolirni said:

kakva bruka i sramota sestrinskog kluba. Jebo ti dodice svoju mamu seljecku.

 

Da, bas bruka i sramota egal mec u kojem autsajder ipak nije uspeo da nadvisi favorita. Tako i treba da bude.

 

Jedina bruka i sramota sa jucerasnjeg meca je kako je hala izgledala, ali to je vec spada u patologiju naseg naroda i nema veze sa kosarkasima i trenerima.

 

A sto se tice kosarkasa i trenera sramota je da ekipa koja ima trenutno 8-2 nema nikakve, ali bas nikakve sanse protive ekipe koja trenutno ima 8-1 (bice laganih +10 za KKCZ), kao sto je sramota da je kvota na Buducnost sa 8 igraca 1,07 protiv ekipe koja ima 4-5.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tomiprunet said:

Kad igraju CZV i FMP ili Partizan i Igokea ne treba gledati meceve jer se zna ko ce pobediti. Tako i sinoc, ni u jednom trenutku nisam imao dilemu da ce Igokea izgubiti.

Daj neku dojavu iz Francuske - da sastavim tiket ljucki.

Da bude neka vajda od tebe i Beonegra.:s_d:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, goldberg said:

 

Da, bas bruka i sramota egal mec u kojem autsajder ipak nije uspeo da nadvisi favorita. Tako i treba da bude.

 

Jedina bruka i sramota sa jucerasnjeg meca je kako je hala izgledala, ali to je vec spada u patologiju naseg naroda i nema veze sa kosarkasima i trenerima.

 

A sto se tice kosarkasa i trenera sramota je da ekipa koja ima trenutno 8-2 nema nikakve, ali bas nikakve sanse protive ekipe koja trenutno ima 8-1 (bice laganih +10 za KKCZ), kao sto je sramota da je kvota na Buducnost sa 8 igraca 1,07 protiv ekipe koja ima 4-5.

Cekaj autsajder nikada ne sme da nadmasi i pobedi favorita?Zasto onda gledamo sport?

Link to comment
Share on other sites

Nisi razumeo, @Don Radonja.

 

Kljucna rec je ipak - autsajder moze da pobedi favorita samo ako odigra 100%, favorit odigra losije, a i tada samo sa par poena razlike. Kao mi sto smo dobijali Real, Maccabi, Bayern, Khimki.

 

Hteo sam da naglasim superiornost ABA u odnosu na EL u tom pogledu - tu nema pobeda autsajdera sa +15, +20 ili +25, svaka pobeda nad favoritom mora krvavo da se zaradi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

Nisi razumeo, @Don Radonja.

 

Kljucna rec je ipak - autsajder moze da pobedi favorita samo ako odigra 100%, favorit odigra losije, a i tada samo sa par poena razlike. Kao mi sto smo dobijali Real, Maccabi, Bayern, Khimki.

 

Hteo sam da naglasim superiornost ABA u odnosu na EL u tom pogledu - tu nema pobeda autsajdera sa +15, +20 ili +25, svaka pobeda nad favoritom mora krvavo da se zaradi.

izvini a u cemu autsajder na domacem terenu. Zar taj autsajder nije trenutnog prvaka oducio od kosarke prije mjesec i kusur. 

Voler koji je najbolji igrac kao umorio se na kraju pa ce izaci da odmori. Mozes misliti, jadan crko od umora u utakmici koja lici na livadsku kosarku i sa jedne i sa druge strane.

 

PS. ah da, ovi dzakovi para bas napreduju pod komandnom palicom paprike.

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tomiprunet said:

Kad igraju CZV i FMP ili Partizan i Igokea ne treba gledati meceve jer se zna ko ce pobediti. Tako i sinoc, ni u jednom trenutku nisam imao dilemu da ce Igokea izgubiti.

 

Dakle, zajebao si se u prognozama najmanje 6x do sada u ABA ligi. I to samo u Laktasima. I jos koji put u Bg. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Abizolirni said:

izvini a u cemu autsajder na domacem terenu. Zar taj autsajder nije trenutnog prvaka oducio od kosarke prije mjesec i kusur. 

 

U mecu u kojem smo mi imali vise povredjenih igraca i igrali vazne meceve pre i posle u EL.

 

I pored toga smo sa -20 dosli do -5, ali se nesto tada nisi javljao da tvrdis da je namesteno.

 

Takodje je ta ista Igokea ispustila +12 protiv Crvene zvezde kojom je odlucena 1. pozicija na kraju regularnog dela prosle sezone - ni tada to nista nije bilo cudno.

 

Samo je cudno kad su drugi u pitanju, nikad kad su "nasi" u pitanju.

 

Quote

Voler koji je najbolji igrac kao umorio se na kraju pa ce izaci da odmori. Mozes misliti, jadan crko od umora u utakmici koja lici na livadsku kosarku i sa jedne i sa druge strane.

 

PS. ah da, ovi dzakovi para bas napreduju pod komandnom palicom paprike.

 

Taj Waller zamalo da pogodi trojku na kraju, doduse verovatno je namerno promasio, hoce to po crveno belim i crno belim pogledu na svet u kojem postoje samo "mi - jadni i zrtve" i "oni - agresori i otimaci".

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2021 at 7:26 PM, Tomiprunet said:

Kad igraju CZV i FMP ili Partizan i Igokea ne treba gledati meceve jer se zna ko ce pobediti. Tako i sinoc, ni u jednom trenutku nisam imao dilemu da ce Igokea izgubiti.

Pogledaj head to head igokea partizan pa ces manje lupati gluposti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i Ser Alex od Šamroka se uzjogunio:

"Ovaj klub, ovaj grb je svetinja. Ili si Grobar ili nisi. Prvi smo na tabeli, igramo proleće, i to ne odgovara, neko je ljut. Neću da budem više ovde, i sad mi kao postavljate neka pitanja da pričam o utakmici. O kojoj utakmici? Baš me briga… Ništa nam ne odgovara. Budite pozitivni, volite ovaj klub. Ako ga volite uopšte. Mi smo kao Grobari, koji Grobari? Dođe 500 ljudi… Uopšte me ne interesuje, nek nam zvižde sutra. Mi kao da smo ne znam sa kim igrali, igrali smo evropsku utakmicu", u dahu je nastavio Stanojević."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...