Bem li ga, ako Frenk ima mesta u reprezentaciji jedne Francuske, onda može i kod nas da se uglavi u nekih 10ak minuta. Jedino što će biti najplaćeniji igrač po minutu sledeće sezone ako ostane.
Deluje da je ovo poslednja šansa za seniore za zlato. Jedino može da nas spase najavljeno pomeranje granice za penziju u Francuskoj, pa da onaj nastavnik fizičkog upropasti i nove generacije.
Mislim da u timu većina njih zna da li su tu ili nisu sledeće sezone, tako da se jasno vidi da ovu drugu grupu zabole da se mnogo cimaju u nekom takmičenju bivše države. Opet je bolja situacija nego prošle sezone kada su svi znali da je fajront. Sada nam ostaje da se nadamo da će osovina tima koja verovatno ostaje uspeti ovo sama da izvuče u naredne dve.
Po kladionicama smo blagi favoriti večeras. Mislim da ćemo dobiti bar jednu od ove dve, u solidnoj smo formi, oni verovatno malo ispražnjeni posle polufinala.