Jump to content

Dropkick Murphys

Član foruma
  • Posts

    5,745
  • Joined

  • Days Won

    38

Dropkick Murphys last won the day on December 2

Dropkick Murphys had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dropkick Murphys's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Dedicated
  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine
  • Very Popular

Recent Badges

27.8k

Reputation

  1. Saša se možda izvuče iz ove situacije i ja mu to želim, ali nikad neće biti vrhunski trener. On će sigurno popraviti in-game odluke, trenutak za izmene i vraćanje igrača, osećaj koga forsirati, ali sam playbook će zauvek biti siromašan. Kad se setim Duškovog seta, kad se iz istog ulaska odigramo 4 različite akcije, pa protivnik ne može da pročita šta zaista želiš ili ona Paskvalova akcija što se vrti po internetu, koju Saša ne bi umeo ni da zamisli, a kamoli implementira. Ovo što mi sad igramo, svaki ozbiljan skauting predvidi i samo do individualnog kvaliteta i inspiracije pojedinaca zavisi šta će biti s nama, sa vrlo malo ili nikakvog mešanja trenera. Za njegov stil je nacrtan Majk Džejms na pleju. Vrhunski igrač koji ume da reši ISO na koji god način želiš, šut za 3, poludistanca, ulaz, a pritom mu nije strano da baci preko 10 asistencija. Valjda je shvatio da to Mekintajer nije, a da se svi nadamo da će Batler biti. Sa Majk Džejmsom od pre 2-3 godine i nas ovakve bi odveo u plej of.
  2. Što se mene tiče, ako ćemo posle svake smene trenera imati uspešnu šok terapiju i praviti serije pobeda, apsolutno mi ne smeta i da promenimo 5-6 komada za sezonu. Pariz je stilom igre napravio mini revoluciju u EL, možda i ovo bude naš patent. Daj Alimpija, Radonjića, pa Duška za kraj i to nas na 22-16. Jbg, kad istekne rok trajanja i kad te pročitaju protivnički treneri, ako nemaš šta da ponudiš osim rokanja jebenih izolacija, onda i AI može da vrši izmene i zove tajmaute, ne treba nam čovek na toj poziciji.
  3. Plej in i da se šutiramo u dupe i ljubimo u usta.
  4. Duško najpotcenjeniji trener ikad. Neke evropske trenerske legende sa ovim rosterom bi bile na samom dnu. Nije on za sam krem klubova, ali biće on tu i narednih godina, iako je najstariji.
  5. A da nema fiziku, gledali bismo ga u EK, kao što smo ga gledali godinama pre Baskonije. On nije vrhunski EL igrač, zapravo mu je granični plej of tim realna mera i to ako nije glavni igrač.
  6. Doduše, ume da baci na alley-oop lepo loptu i u igri 5 na 5, ali obično u napadu iz tajmauta, gde se valjda detaljno isplaniraju kretnje igrača i blokovi koji se prave.
  7. Istina, ali dvojica od ove trojice nisu smetali Batleru za one dve seksi asistencije Litvancu na startu treće četvrtine protiv Hapoela. Mekintajera trenutno ne mogu ni da zamislim da onako spoji centra s košem.
  8. Mi nismo nikad dobili otkaz kao treneri, niti fejlovali sezonu, što za ove pobrojane ne može da se kaže.
  9. Naravno da je tako, naročito što ovaj ima samopouzdanje jačine Nedovićeve zadnje lože. Ali ovo je forum, ovde treba da se potpaljuju, a ne smiruju strasti i tenzije.
  10. A tako lepo je pričao nakon pobeda...
  11. Kako fizički izgled ume da prevari, po njegovoj glavi nikad ne bih ni pomislio na ovako nešto. Zato i ne verujem u ove tekstove. Šta je sledeće, izmisliće nešto i biznismenu iz Prislonice?
  12. Razočarao me Drčela. Nema vise prave opozicije...
  13. Utakmica koja je nepogrešivo pokazala ko treba da namešta antenu, a ko da viče levo levo. Dajte ključeve grada Batleru. Mekintajer i Kalinić nek se pomere u hladovinu, prejako je sunce jbg.
  14. 11 zdravih i 6 povređenih?
×
×
  • Create New...