Jump to content

NHL


Kolbas

Recommended Posts

Uf, uf...dobro se ovo završilo...bili smo očigledno  bolji, ali se nama desilo ono što smo mi uradili Columbusu i Carolini dok su oni opsedali Raska. a mi davali golove iz njihovih grešaka u zadnjoj liniji...ipak, ponovilo se ono što sam već govorio, kad prve dve napadačke linije nisu mogle do gola, posao je odradila četvrta...Don Cherry je davno rekao da je 2-0 najopasniji rezultat u hokeju i to se  opet potvrdilo...kad je St Louis utišao TD Garden i kad je trebalo samo da zatvore tekmu, vratili smo se po ko zna koji put ove sezone...dobar start, ali nema opuštanja, protiv Kanadjana iz St Louisa

Link to comment
Share on other sites

Peron je bio izlazio napolje, pa je ovaj prošao pored njega, prema paku i nagazio Thomasa ni krivog ni dužnog...ova vrsta kompenzacije nije retka u NHL-u... hit je bio legalan, a o etičkom elementu bi se dalo polemisati

Link to comment
Share on other sites

Blues zasluzeno Gunnarsonovim golom u OT,  zasluzeno pogotovo kad se zna koliko su Bruinsi imali srece kod njegove stative dva minuta pred kraj regularnog dela, (i naravno koliko su bili losiji u 3/3). U subotu G3 u St Louisu. 

 

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Blues uhvaćen na spavanju. Binnington u bunaru krajem prve i u drugoj trećini, posle se stvar samo privela kraju. Ovo je bilo previše lagano dobijeno, iako su bile vidljive male promene u koncepciji u odnosu na drugu utakmicu. Hats off za Cassidy-a

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, jedna od onih kad si dominantan, ali na kraju rezultat pokazuje drugo...šteta samo što je St Louis dobio kontroverznim golom posle očiglednog trippinga Bozaka koji sudije nisu svirale, ali to nije Bluzerima na dušu već arbitrima... sada smo u solidnim govnima i treba nam još jedno čupanje iz istih, a to smo ove sezone uradili dosta puta... problem protiv St Louis-a je taj što se vidi da Boston deluje bolje, ali ne mogu to da kapitalizuju tokom utakmice i glavni će problem biti kako ignorirati tu frustraciju... najbolji način je taj da se u sledećoj Binnington načne što ranije jer ako se još jednom ode u neizvesnu završnicu nema nam spasa

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li bi Bruinsi izjednacili i da su refsi svirali tripping, naravno da bi imali mnogo vece sanse, no opet sbbkbb... Kazem to jer je ta situacija bila za 2:0, a ne za pobedonosni gol (postignut dok je rezultat bio izjednacen). Ali da, da je u vaznom momentu sudijski propust u pitanju, to svakako. To je bad highlight meca, a good je naravno prvi gol Bluesa. G6 je u ponedeljak u Enterprise Areni.

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

...i pokvarismo slavlje St. Louisu...Rask nas je držao, a bitan je bio i onaj drugi gol Carla kad je Binnington nespretno reagovao, jer do tad smo sedeli na jako tankoj grani...ne treba se zavaravati da smo favoriti zbog momentuma i domaćeg leda, ovde su šanse 50/50... mislim da je tako i najpoštenije posle celog PO-a...samo da ne odlučuju sudijski propusti, ostalo se da preživeti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad sam video da posle one opsade Staljingrada pak ne ulazi, rekao sam klincu da se ovo u 9 od 10 slučajeva završava tako što tim koji ne iskoristi ovakve šanse prvo popije gol i 30 sekundi kasnije dobismo prvi komad... mora se u trećoj na juriš, mada ovo je jedna od onih kad ti treba greška protivnika da bi se desilo čudo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...