Jump to content

Alonso potpisao za Aston Martin!


Borko

Recommended Posts

Meni se čini da nakon onog naslova 2006 taj tim je izgubio krediblitet na svim poljima, osim onog za pogonske jedinice. Enston je mom Alonsu omogućio uz Briatorea i ostale naslove 2005 i 2006 i imaju posebno mesto u mom srcu ali kod F1 najveća greška je živeti u prošlosti i nostalgiji. Stoga totalno mi je OK da se sve ovo dešava jel imaju onog Rosija koji pokušava biti primadona svoje vrste, Otmar sve izglednije zastupa Estebana a zaboravio je šta se desilo Abitebulu dok je isti stavio karijeru na koncku zbog Rikjarda. Što možda govori o njegovim uticajima i na tim Aston Martina/Rejsing Point. Štrulović znamo kakav je no opet Otmar je puno lajao i delovalo mi je da laje niz vetar.

 

Žan Redel se lupa po čelu gledajući šta mu rade od brenda tamo gore. Imao je osmeh 100% nakon pobede francuza Okona ali mislim da se taj osmeh skida polako...

 

Sad posle sveg ovog imam strašnu želju gledati Alonsa kako kupi bodove i polako skida Okona, neću da prvi kolega kojeg je Esteban pobedio bude Fernando. Ovo sve mi miriše na 2007. i Meklaren, Esteban umislio da je Luis a Otmar Ron :D 

Link to comment
Share on other sites

A sad odjednom Oskar lajkuje Meklarenove slike na Instagramu...

 

losgymmbkhf91.jpg?width=354&auto=webp&s=

 

A izgleda po Otmaru neće biti problem čak iako se Daniel vrati u Enston

 

https://www.autosport.com/f1/news/szafnauer-no-issue-in-bringing-ricciardo-back-to-alpine-f1-team/10348007/

 

Usporedio je sve ovo s Pijastrijem sa Batonom i onim fijaskom na relaciji Baton-Vilijams gde je britanac završio u BARu. Otmar je počeo lajati isto kao što je to radio i u Aston Martinu/Rejsing Pointu. A mogao sam i pretpostaviti ovakav epilog kad je Otmar došao u Enston. Mislim nemamo kristalnu kuglu pa da kažemo da ćese sve ovo rezultatski super odraziti na Alpinu bez obzira ko bude uz Okona.

Link to comment
Share on other sites

The-race.com pise da je Alonsu ponudjen ugovor za 2023. po kome bi ne samo dobio smanjenje plate nego bi bio manje placen od Okona, kome se plata povećava u svakoj narednoj godini ugovora. Ljubav Rosija prema Okonu je neverovatna. 

 

Gde li je @alpiner, bas bih voleo da cujem njegovo misljenje o ovim događajima 

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2022 at 1:07 PM, alberto.ascari said:

Možda je dobro što se sve ovo izdešavalo, da Hungaroring i Ferrari odu što pre u zaborav...

Mislim da i ne treba bas da se radujes tome, objavljeno je da glavni antistrateg Ferarija Injaki Rueda uživa puno poverenje tina.. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...