Jump to content

KKCZ- bivsi igraci i treneri


kalistenika u rutini

Recommended Posts

6 hours ago, Redstar0356 said:

Langston Hall osvojio Fiba Ls

 

FIBA Europe Cup je osvojio, solidna sezona za njega u Bahcesehiru.

 

Dobar plej, šteta što nismo imali više strpljenja i prebrzo ga potrošili... 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kad smo kod Kuka i Saragose tamo je i Dion Tompson i Sakota koji je dosao pre par meseci i izborio opstanak. Zavrsili su tik iznad Andore i Burgosa koji su ispali.

 

Spanska liga je toliko jaka da je ispala Andora polufinalista Evrokupa i Burgos koji ima Noka, Dzarel Edija iz Fenera doveli, Renfroa, skoro doveli i Klemonsa koji je bio jedan od najboljih plejeva u Evrokupu i jos jednog odlicnog centra Lalanea koji je delio po 20 minuta sa Nokom.

 

Ubedljivo najjaca liga u Evropi posle Evrolige, odnosno treca najjaca liga na svetu-ACB.

 

Aj i da ostanem na temi bivsih nam trenera kad sam spominjao vec Sakotu koji je izborio opstanak u 69oj godini zivota a za mesec dana puni 70.

 

Alimpijevic sa Bursom znaju svi finalista Evrokupa, 8. u turskom prvenstvu evo pre pola sata izgubise prvu utakmicu u plej ofu protiv Fenera na strani 100-87.

 

Gavrilovic kao prvi asistent Skariolu sa Virtusom osvajac Evrokupa.

 

Milan Tomic zavrsio 8. u grckom prvenstvu i igrace plej of protiv svog Olimpijakosa. Inace, stigao je u Decembru i nije skautirao tim.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sad kad se Kalina nažalost preselio na ovu temu samo da mu ovim putem zahvalim na to što se vraćao ovde, kockao se, igrao van svoje zone komfora i većim delom sezone uz Nejta vukao kao konj, koliko je mogao, i na kraju pokupio tu tripletu uz neke momente za pamćenje. Nije Barsa mutava, dobili su fantastičnog igrača koji će biti još bolji u svojoj pirodnoj ulozi. Ostaje tanka nada da sa Kalinom nije otišao i taj pobednički mentalitet koji je floskula za mnoge igrače ali za njega svakako ne, pobednički igrač i alfa mužjak. ❤️

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Takodje,i ja zelim da se zahvalim Kalinicu na svemu sto nam je doneo i dao u sezoni iza nas,a to je mnogo vise od ucinka na terenu. Znam da je kategorija zvezdastva teska ili nemoguca za merenje,ali mozda je bas Nikola Kalinic svojim povratkom postao njena merna jedinica - "Koliki si zvezdas od 1 do Kalinic?"

Kalina se nije busao u grudi zvezdaske,nije se kleo u Zvezdu..nikada nije patetisao o Zvezdi kao drugoj kuci u koju ce se jednog dana vratiti. Pa,ipak,vratio se. Kad je jos uvek bio na vrhuncu svoje kosarkaske moci,kad je bilo tesko i kada "nije mogao da ostavi drugove na cedilu". Evo,ja cu da patetisem..nije mi tesko.. Mene je 'za vijek vijekov' kupio ovim postupkom. Vratio se da, against all odds, odbije jos jedan napad Partizana na nase polozaje,pri tome licno trpeci bocne udare koji su dolazili od strane jednog dela zvezdaskog navijackog korpusa (jos jedna velika mrlja ove bande placenika).

Pratim Zvezdu 30 i kusur godina. Za mene je Nikola Kalinic najveci kosarkas koji je u njoj igrao. Bilo je tu vecih talenata,boljih kosgetera, vecih virtuoza, kosarkasa koji plene i igrom pune oko..u mojim ocima on je najveci.

U subjektivnim kategorijama ponekad nema mere,ali mera Kaliniceve velicine stoji (i stajace jos dugo) i na Forumu. U kategoriji 'most online' na pocetnoj stranici Vox-a, stoji jedna cifra sa datumom i vremenom. Ti podaci ostaju kao podsetnik na momenat kad je ovaj forum imao najvise posetilaca - onda kada je zvanicno objavljena vest o njegovom povratku u klub. 6489 02.06.2021. 21:57

Kalina,hvala na svemu i srecno.
Necu reci 'zbogom' vec 'dovidjenja'. Jer sam posve siguran da ce nam se putevi ponovo ukrstiti. Onda kada budes resio da po treci put obuces sveti dres u kojem ces i okoncati veliku karijeru.
:heart:
 

  • Like 1
  • Love 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Posle Kaline i zahvale njemu da vas nasmejem malo, nešto kopao po youtube i izadje mi video od pre > 10 godina 
 


I ko što kaže pesma (...Cause this is not my last goodbye...) ne beše last goodbye :classic_biggrin:

Šta znam, i posle svega, ja sam ga do kraja gotivio kao Zvezdino dete koje je izniklo iz i usred jednog rasula. 
Što se tiče košarkaških visina sigurno nije dostigao šta je mogao, ali često se zaboravlja da je imao i tešku povredu kolena

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Posle Kaline i zahvale njemu da vas nasmejem malo, nešto kopao po youtube i izadje mi video od pre > 10 godina 
 


I ko što kaže pesma (...Cause this is not my last goodbye...) ne beše last goodbye :classic_biggrin:

Šta znam, i posle svega, ja sam ga do kraja gotivio kao Zvezdino dete koje je izniklo iz i usred jednog rasula. 
Što se tiče košarkaških visina sigurno nije dostigao šta je mogao, ali često se zaboravlja da je imao i tešku povredu kolena

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...