Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Aesop Rock meni lagano u top 3 contemporary repera.

 

I had to google "contemporary reper" 😄 Nisam ni znala da čovek postoji do pre 24h, ali kao što rekoh YT algoritam je čudo. Poslušala sam par stvari i top mi je sve, mislim pre svega na lyrics a i beat je dobar (uglavnom). 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

ili altafini

 

i posle mi neko kaže kako je ronaldo iz portugala jedan od najboljih svih vremena. važi. najbolje su isključivo kamere koje prenose tekmu ovih dana (plus teren, kopačke i lopta koja sama igra fucu)

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, SunZero said:

izbacise I drugi singl, sta znam, za nijansu bolje ali opet nista

(glasom Gabrijela Omara Batistute iz debilne reklame za kladionicu): sznam.
Okacih na prethodnoj stranici. Meni se djasvi. Nisam ocekivao da ce My Cosmos Is Mine biti drugi singl..(ako bude singl zaista;mozda su samo stavili da se poslusa pre albuma).

Inace,poslusao sam album.
Dve dosadasnje pesme (Ghosts Again i My Cosmos..) su,da tako kazem,dva "ekstrema" na albumu. Ghosts je najvise pop stvar,a My Cosmos je najvise "alternativna"..(u nedostatku boljeg izraza koristim ovaj).
Album mi je na nekom pravcu Music For The Masses - Violator - SOFAD..svega tu ima pomalo,ali su znatno smanjili taj gitarski bluz zvuk..mislim,ima gitara naravno,ali ne na nacin na koji smo navikli poslednjih xy albuma..gitara je vise zvuk nego sto nosi pesmu/e. Jedini izuzetak je My Favourite Stranger.

Meni se i Spirit (prosli album) dopao,ali Memento Mori ce biti bolji..to mi je prvi utisak..(neko ce reci:sto i nije tesko). Mogao bi se pokazati najboljim uradkom u post Ultra eri.. Videcemo..za moj ukus malo previse pesama..12 mi je malo previse..9-10 bi bila prava mera (samo moje misljenje). Npr.da je album okoncan sa People Are Good (deveta pesma) mislim da bi to bio veoma efektan nacin da se album zatvori. Jedina pesma koju Martin peva je Soul With Me. Najbolja "njegova" pesma jos od Home (Home je naravno vrhunska stvar).

Da se vratim na My Cosmos Is Mine.
Iznenadio sam se kad su je objavili pre albuma. Medjutim,jos vise bih se iznenadio da bas njome ne budu zapocinjali koncerte na turneji koja uskoro krece. Bas ocekujem da bude opening act.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

The best moment in reading is when you come across something - a thought, a feeling, a way of looking at things - that you'd thought special, particular to you. And here it is, set down by someone else, a person you're never meet, maybe even someone long dead. And it's as if a hand has come out, and taken yours...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...