Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 10/26/2022 at 7:37 PM, Stiletto said:

Kad me život nasekira, kad mi se sve smrkne, pustim sebi ovaj koncert i za sat vremena imam osmeh od uva do uva... ovoliku količinu pozitivne energije nije lako ni pronaći, a kamoli emitovati...

 

 

Ladno Boney M nastupali u Sopotu 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Fat Zadd said:

Ja sam , a I junior bogami,  razočaran kvalitetom ( pomalo i dizajnom) sličica 

Ne skupljam slicice ali drugari skupljaju, ono je stvarno odvratno. Kvalitet stampe nula a tek ona narandzasta pozadina sto je ogavna. 

Link to comment
Share on other sites

U Novom Sadu je kul skupljati u porti jer ima kafića i picerija okolo, plus uvek može da se uzme pivo i sedne na fontanu. Meni je to baš događaj, skupi se i staro i mlado, vidiš neke ljude koje inače viđaš samo kad je skupljanje, upoznaš nove ljude, itd. Uvek bude i zanimljivih scena, što ružnih, što lepih. Klasika je da se hejtuju oni preprodavci i sa njima uvek ispadne neki pičvajz. 😄

Sećam se 2018. kad sam se menjao sa jednim klincem koji je usred menjaže doživeo epi napad i pao kao daska ispred mene. Ja se presekao, kao i većina okolo. Sreća, bio mu je tu ćale, brzo je reagovao i sve je bilo ok.

 

Ove godine posle par pokušaja da krenem sa skupljanjem sam odustao jer sam skontao da nekoliko godina ne pratim fudbal uopšte i da ne znam gomilu igrača.
Mada bi mi skupljanje verovatno dobro došlo kao neki uvod u SP.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

Ove godine posle par pokušaja da krenem sa skupljanjem sam odustao jer sam skontao da nekoliko godina ne pratim fudbal uopšte i da ne znam gomilu igrača.
Mada bi mi skupljanje verovatno dobro došlo kao neki uvod u SP.

 

Meni su klinci (7 i 8 godina), zaduženi za to. Ne znam naravno koliko sam ja znao fudbalera u tom periodu, plus naravno da imaju tu dostupnost interneta i svih podataka, ali opet toliko podataka imaju u glavi da mi to deluje neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...