Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

uf...vid'ti njega...on bi odmah polufinale ...sačekaj malo, učesnici prvo moraju da prođu grupnu fazu

 

Da li se takmičenje održava samo u muškoj 👬 i ženskoj 👭konkurenciji ili postoje i miks parovi? 😏

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko predlog koja je najbolja varijanta koja se trenutno nudi za kablovska + internet? Nažlost, ne mogu da uvedem optiku u zgradu tako da ta opcija otpada. Trenutno imam supernovu ali je ona baš loša, wifi ni ne hvata ceo stan. Da, mora da ima mrtve arene jebiga, imam eon sport paket za ovo malo bede što je ostala na sportklubu.

 

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Evo kratkog videa o Sferi koja se podiže u Las Vegasu..jedna ispravka svoje prethodne tvrdnje. Izgradnju nikako nisu finansirali U2;oni će samo biti prvi bend koji će u njoj nastupiti ovog septembra.
 


Ne ulazeći u pitanje cene,nekih infrastrukturnih pitanja (premali parking)..ovo jeste čudo tehnologije. Svet grabi velikim koracima napred,mi se ovde bijemo oko međa. Jebeni mentalitet 17.veka :frusty:

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ima li neko predlog koja je najbolja varijanta koja se trenutno nudi za kablovska + internet? Nažlost, ne mogu da uvedem optiku u zgradu tako da ta opcija otpada. Trenutno imam supernovu ali je ona baš loša, wifi ni ne hvata ceo stan. Da, mora da ima mrtve arene jebiga, imam eon sport paket za ovo malo bede što je ostala na sportklubu.

 

Hvala unapred.


Eventualno možeš da pređeš na SBB, a da kupiš Arena cloud ili od nekoga uzmeš Iris TV (mts-ov EON).

Neko mi je hvalio Orion TV i baš sam juče u pabu gledao Arenu na Orion TV i delovalo mi je ok. Ali ne znam kakav im je net. Vidim da se hvale optičkim, a verujem da možeš i "običan" da uzmeš.

A ako ti ne hvata net svuda, bar u SBB-u možeš da dokupiš njihove pojačivače uz neku malu mesečnu doplatu. Svakako možeš i sam nešto da skarabudžiš, ali ako ti njje do toga možeš uvek da proveriš kod provider-a da li imaju neku opciju za pojačavanje neta.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ima li neko predlog koja je najbolja varijanta koja se trenutno nudi za kablovska + internet? Nažlost, ne mogu da uvedem optiku u zgradu tako da ta opcija otpada. Trenutno imam supernovu ali je ona baš loša, wifi ni ne hvata ceo stan. Da, mora da ima mrtve arene jebiga, imam eon sport paket za ovo malo bede što je ostala na sportklubu.

 

Hvala unapred.

 

Eon premium kod SBB-a ( 600 Mb/s ) Ako si novi korisnik daće ti 12 meseci po dinar, ugovor ide na dve godine. Time si rešio Sport Klub i internet. Arene rešavaš tako što odeš u Yettel i tražiš Hipernet TV  Daju ti ugovor na godinu dana, nekih 1600 dinara mesečno (jeftinije je ako imaš broj kod njih ), daju ti Smartbox . Preko tog smarboxa imaš sve Arene a on koristi bilo koji internet pa i  SBBov internet. Može wireless ali bolje radi kad ga povežeš mrežnim kablom. Ja sam zadovoljan. Jedini problem je što Arene možeš gledati samo na jednom TVu , tom na koji si povezao Smartbox. Tako ja radim.

 

Edit: Nešto su odskora menjali pa taj paket sad ima gomilu kanala, ne samo Arene, u startu su bile samo Arene i Rts otprilike. Sad se zove Hipernet TV M paket

 

Edited by advokat kuče, tečefon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Hipernet Tv

 

Malo sporije prebacuje kanale i to je to. Dešava se da zakoči ali baš retko, i to samo kad je nešto što svi živi gledaju, tipa Zvezda u LŠ, derbi i tako neke stvari. Doduše, ponavljam...ja sam sa svoje strane uradio sve što mogu da poboljšam doživljaj. Pojačao net i prestao da koristim wireless i prešao na mrežne kablove. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

 

Eon premium kod SBB-a ( 600 Mb/s ) Ako si novi korisnik daće ti 12 meseci po dinar, ugovor ide na dve godine. Time si rešio Sport Klub i internet. Arene rešavaš tako što odeš u Yettel i tražiš Hipernet TV  Daju ti ugovor na godinu dana, nekih 1600 dinara mesečno (jeftinije je ako imaš broj kod njih ), daju ti Smartbox . Preko tog smarboxa imaš sve Arene a on koristi bilo koji internet pa i  SBBov internet. Može wireless ali bolje radi kad ga povežeš mrežnim kablom. Ja sam zadovoljan. Jedini problem je što Arene možeš gledati samo na jednom TVu , tom na koji si povezao Smartbox. Tako ja radim.

 

Edit: Nešto su odskora menjali pa taj paket sad ima gomilu kanala, ne samo Arene, u startu su bile samo Arene i Rts otprilike. Sad se zove Hipernet TV M paket

 

Bolje je Arena Cloud, još imaš aplikaciju na Tv-u kao i na mobilnom. Ne mogu 2 mobilna u isto vreme, ali može jedan TV i jedan mobilni. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Green23 said:

Bolje je Arena Cloud, još imaš aplikaciju na Tv-u kao i na mobilnom. Ne mogu 2 mobilna u isto vreme, ali može jedan TV i jedan mobilni. 

 

Ne znam da li Arena Cloud ima NBA TV i Premier League TV, ako ima onda si verovatno u pravu. Ako nema onda je stvar izbora šta si spreman da žrtvuješ. 

Edited by advokat kuče, tečefon
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

 

Ne znam da li Arena Cloud ima NBA TV i Premier League TV, ako ima onda si verovatno u pravu. Ako nema onda je stvar izbora šta si spreman da žrtvuješ. 

Pa naravno da ima, to su Arenini kanali 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...