Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Poseban krug pakla za one koji parkiraju na trotoaru i koje boli k...c što deca, starci, žene sa kolicima moraju da silaze sa trotoara na kolovoz samo da bi prošli. 

 

Spoiler

i još jedan za sve one koji u prepun autobus ulaze sa rancem na leđima. :ranting:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Poseban krug pakla za one koji parkiraju na trotoaru i koje boli k...c što deca, starci, žene sa kolicima moraju da silaze sa trotoara na kolovoz samo da bi prošli. 

 

  Reveal hidden contents

i još jedan za sve one koji u prepun autobus ulaze sa rancem na leđima. :ranting:

 

 

Lajk za prvo, dislajk za drugo.

 

Spoiler

Ja sam ta koja ulazi sa prepunim rancem, a ako nije ranac onda je torba u kojoj nosim polovinu lične imovine. Molim za razumevanje!

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Ja na posao i sa posla u rancu nosim laptop koji skupa sa dodatnom opremom i par ličnih stvari košta jedno pet kila minimum, pa svejedno skidam ranac sa leđa i držim ga u ruci dok sam u vozilu GSP-a....Tako da nema razumevanja. :classic_tongue:

 

Ahaa, misliš na to da ljudi ne skinu ranac s leđa dok ulaze. Delovalo mi je kao da si u fazonu ne đasvi ti se ni što ga nosimo 😄 Onda kapiram, to i mene ume da živcira.

 

Treba rezervisati i poseban krug pakla za ljude koji stoje na vratima sve vreme i ne sklanjaju se kad se vozilo zaustavi na stajalištu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...