Jump to content

Teniska statistika


wwww

Recommended Posts

On 11/9/2022 at 2:37 PM, Dracarys said:

Novak ako osvoji ovaj sada turnir, ide na broj 14

 

2761bvdkkxy91.png?width=960&crop=smart&a

 

Koliko sam ja shvatio ovde su pored ATP Finala, ubaceni i Gren Slem Kup, kao i WCT Finala. Po meni mesanje baba i zaba. Za Bekera nisam uspeo da provalim kako ima 9 godina razmaka.

Edited by Milutinov Tata
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Brian Setzer said:

Ne računajući US Open, pre koliko godina je neki teniser osvojio slem (AO, RG, Wim), a da se nije prezivao Nadal (Parera), Đoković, Federer, Mari ili Vavrinka?

 

Gaudio Roland Garros 2004? Siguran sam da nisam puno fulao. Zaista podatak za vjerovali ili ne.

 

Edit: sad sam pogledao, izgleda da je to bio Safin na AO 2005. (ne znam zašto meni je u glavi bilo da je osvojio godinu ranije).

Edited by gledan van, ludilo 1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

 

Gaudio Roland Garros 2004? Siguran sam da nisam puno fulao. Zaista podatak za vjerovali ili ne.

 

Edit: sad sam pogledao, izgleda da je to bio Safin na AO 2005. (ne znam zašto meni je u glavi bilo da je osvojio godinu ranije).

 

I ja sam morao da pogledam (i ja sam na neviđeno mislio da je Gaudio).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2022 at 10:07 PM, Dracarys said:

Sa Amerikom, Australijom i četiri dostupna mastersa, od koja bi realno odigrao 3, teško je očekivati da ne bi imao još jednu brutalnu sezonu od preko 10000 + poena.

 

p56iynjge71a1.jpg?width=960&crop=smart&a

Novak bi bio prvi da je bukvalno igrao jedan betonski masters ( sigurno bi bio u zavrsnici ) i da se racuna W. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...