Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 2/21/2023 at 9:16 AM, Manu said:

Ima li neko velika očekivanja za neki od filmova koji mogu da se pogledaju na FESTu koji uskoro počinje?

 

Šta znam, meni L'ombra di Caravaggio (2022) i Der Passfälscher (2022) deluju kao interesantni filmovi.

Link to comment
Share on other sites

Uz svo duzno postovanje,za mene su najiscekivaniji filmovi ove 2023.godine nastavak Indiana Jonesa, Oppenheimer i Dina drugi deo.
Indiana Jones moze ispasti dobro,ali zasigurno moze da razocara (ima potencijala za oboje). Druga dva tesko da ce biti promasaji..Vilnev je dokazao da zna sta radi,a od "Oppenheimera" ocekujem da bude spektakularan film koji ce zanr biografske drame podici na novi,visi nivo.

Prvi tizer za nastavak "Dine" bi trebalo ocekivati ili ovog meseca ili u aprilu. Nekako mi jun/jul deluju prekasno za tizer..tad bi smo trebalo dobiti trejler.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Interesantna tematika. Konačno smo izabrali nešto što će nas spojiti sa nekom stranom zemljom umesto da samo produbljujemo mržnju filmovima o zločinima. Ostaje bojazan da će biti zloupotrebljen politički ali vidim da je Dušan Kovačević tu u ekipi a on se ne upušta u takve gluposti. Jel zna neko nešto više o produkciji, nije valjda da im je Vučić dao pare ?

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klotzen said:

 

Interesantna tematika. Konačno smo izabrali nešto što će nas spojiti sa nekom stranom zemljom umesto da samo produbljujemo mržnju filmovima o zločinima. Ostaje bojazan da će biti zloupotrebljen politički ali vidim da je Dušan Kovačević tu u ekipi a on se ne upušta u takve gluposti. Jel zna neko nešto više o produkciji, nije valjda da im je Vučić dao pare ?

 

Kad sam prvobitno videla trejler, pomislila sam da je strani film. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...