Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

ne verujem vilnevu da je isporucio, incendies mi je njegov ponajbolji film od onoga sto sam gledao (sicario, arrival), za bladerunnera jos uvek nisam skupio snage i hrabrosti da odgledam
ovo je trebalo da radi neko malo pomereniji, od poznatijih mozda aronofski, refn ili pta (mada on nije radio do sada nista u zanru)
refn je bio zainteresovan da ekranizuje incal, to bi bilo zabavno videti

 

generalno kasting mi je slab do nikakav
- opet nisu imali hrabrosti da pol stvarno bude klinac + ovaj chalamet iako nesumnjivo odlican glumac nema ni facu ni pristup liku kakav bi trebalo da ima koliko se iz trejlera da videti, deluje kao dobar momcic kojeg bi svaka majka pozelela za sina a ne kao nadrogirani od emocija operisani prorok (nesto kao brandon stark u 3-eyed raven fazi)
- zasto je tufir havat crnac i zasto je zaboga liet kines zena? verovatno u knjizi nije bilo dovoljno zenskih likova ni crnaca pa da to koliko toliko dovedu u "red"
- rebeka ferguson, skarsgard i rempling mi deluju kao dobar izbor ovo ostalo mi se nista ne svidja
- najbolja stvar kod lincove dine je bio izbor glumaca, ovde bih voleo da vidim njuske mikelsena, cumberbatcha, fassbendera, schoenaertsa, ne bih uzeo nikoga ko do sada nije pokazao da moze da odglumi ludaka, narkomana, djavola ili androida :classic_biggrin:

 

knjiga zasluzuje bar neku miniseriju tj bar 10ak sati, ovih 155min nikako nije dovoljno
cinjenica da je dzihad preimenovano u krstaski rat takodje ne govori da stvari idu u pravom smeru

 

ps  film svakako zasluzuje zasebnu temu na forumu 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Taj don't lookup ne izgleda lose. Sta je novi sorentino... a Dina je jedan od retkih starih hitova koje nisam gledao... a ovaj novi mi deluje kao ispusena holivudstina sa opet nekom tinejdz-like glavnom ulogom. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2021 at 12:57 AM, mmajstor said:

Taj don't lookup ne izgleda lose. Sta je novi sorentino... a Dina je jedan od retkih starih hitova koje nisam gledao... a ovaj novi mi deluje kao ispusena holivudstina sa opet nekom tinejdz-like glavnom ulogom. 

https://m.imdb.com/title/tt12680684/?ref_=m_nmfmd_dr_2

Paolo Sorrentino režiser, novi film.

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

 

Da nastavim da davim sa ovim još malo ...

Sviđa mi se.

Nije onako kul i elegantno kao u prvom trejleru i ne deluje da će biti kompleksan kao Nolanovi ali ima emociju.

Volim Danu još od BBC-jeve adaptacije "Rat i mir"-a i mislim da je tu negde Patinsonova generacija.

Nadam se da će biti vizuelno lep i zabavan film.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Andrej said:

 

Da nastavim da davim sa ovim još malo ...

Sviđa mi se.

Nije onako kul i elegantno kao u prvom trejleru i ne deluje da će biti kompleksan kao Nolanovi ali ima emociju.

Volim Danu još od BBC-jeve adaptacije "Rat i mir"-a i mislim da je tu negde Patinsonova generacija.

Nadam se da će biti vizuelno lep i zabavan film.

 

Betmen u najmračnijem izdanju do sada (što znači najpribližniji strip verziji), a sav vizuelni potencijal filma se vidi u poslednjem kadru trejlera. Ne sumnjam da će biti fantastičan i Robert je pun pogodak za ulogu, što sam mislila i kad sam prvi put čula da su ga kastingovali. Snyder je neviđeno ishajpovao trejler, a s obzirom na to koliko su se DC fanovi kleli u "Snyder cut", valjda im to nešto govori. Uglavnom nisam fan DC-a, zapravo više volim Marvel univerzum, ali ovo baš obećava. I valjda će ova uloga konačno Roberta lansirati iz čaure Edvarda Kalena...

Edited by DameTIme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako je preuranjeno govoriti o "najmracnijem izdanju do sada",kao i tome da li je Pattison "pun pogodak za ulogu". Sacekajmo sa ovakvim (pr)ocenama dok zaista i ne pogledamo film. Uostalom - C.Nolan je podigao letvicu prilicno visoko.

Ono sto se,medjutim,moze slobodno ustvrditi na osnovu poslednjeg trailera su sledece stvari:
- iz prvog trailera se dalo naslutiti,a sad je definitivno jasno da je glavni negativac u filmu Riddler
- da pojedine scene neodoljivo podsecaju na Nolanovu trilogiju
- film vizuelno deluje odlicno
- muzicka tema zvuci pomalo monotono (ne samo u ovom filmu vec uopste - isuvise pocinju da slice jedna drugoj)

Bumo videl',sto bi rekli u komsiluku. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pretece me :classic_smile:

reziser je bog :classic_biggrin: a materijal ce progutati, obraditi i poroditi u vidu filma taika waititi

ne bih ga se setio ovako na prvu ali zapravo deluje kao odlican izbor, dovoljno je pomeren a opet dovoljno racionalan i u vinklu da napravi nesto razumljivo

 

Edited by oko Ibada
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, oko Ibada said:

pretece me :classic_smile:

reziser je bog :classic_biggrin: a materijal ce progutati, obraditi i poroditi u vidu filma taika waititi

ne bih ga se setio ovako na prvu ali zapravo deluje kao odlican izbor, dovoljno je pomeren a opet dovoljno racionalan i u vinklu da napravi nesto razumljivo

 

 

Napao me neki strah da ovo nece ispasti kako treba,

tj da ja necu ovo odobriti...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...