Jump to content

NFL kladionica


L' Imperatore

Recommended Posts

Tolika galama i uzbuđenje oko Balkan bet ponude za igrače, i onda niko temu da otvori 😄

 

Pohvalno da lokalna kladionica nudi takve speciale, mada na globalnom tržištu to dobro piči več neko vreme. Pinny sabija sa ponudom, pošto se nude granice za svakog skoro svakog skill igrača na rosteru. Bet365 i Unibet sa još raznovrstnijom ponudom (recimo Unibet čak ima i za sack-ove). Amerika isto ima to dobro pokrito. Recimo Betonline sam sebi možeš praviti granicu za over, pa recimo ukombinovati da če postiči touchdown (ili 2), pa to onda iskombinirati sa još kojim igračem. Ogromne kvote mogu da se iskombinuju.

 

Ali ajde, da ne dužimo o ponudi na stranim kladionica, daj da malo preberemo od ovoga što nude lokalno i što je svima dostupno. Večeras samo jedna utakmica, ali kad je nama degenericima to smetalo 😅

 

QB Gardener Minshew II (JAX) više od 14,5 rushing yards  1,70

Po mom mišljenju granica ovde bi trebala da bude oko 20. Po videnom u utakmici sa Houstonom, jako dobar atleta. Ne libi se da uzme loptu i potrči u nameri da osvoji prvi down, kada su receiveri pokriti. Titansi imaju solidnu kombinaciju rusha u coverage-a, koji bi trebao 3-4 puta da ga natera u to da scrambluje.

 

RB Leonard Fournette (JAX) under 31,5 receiving yards 1,85

Spustio je kilažu pre ove sezone da bi postao malo eksplozivniji, ali nisam primetio da mu je to mnogo pomoglo. Jeste dosta bolji receiver nego što je bio pre nekoliko godina, ali opet to nije njegov forte, a ovo je dosta ozbiljna granica, koja se obično dodeljuje pravim receiving back-ovima. Titansi takođe dobro to brane, pa su recimo prošle sedmice totalno limitirali Macka, Hinesa i Wilkinsa, koji su po mom mišljenju opasniji od Fournetta.

za rushing ima 70,5 što je dosta tačno. Tennesse dobro brani outside zone trčanja, dok su malo ranljiviji kroz samu sredinu, gde bi Jacksonville trebao da napadne. Isto se najavljuje neki vetar za vreme utakmice, što bi značilo više trčanja, manje pasova. Ali postoji i opasnost da se Jacksonville nađe u zaostatku, pa mora da lovi rezultat. No bet za mene.

 

WR DJ Chark (JAX) over 44.5 receiving yards 1,85

odlično igra ove sezone. Ja sam očekivao da če biti negde oko 60. Posle odlične uvodne predstave proti Kansasa je u Houstonu pokazao da ono nije bila slučajnost. Konstantno je uspevao da nadmudri Josepha (55 i touchdown, poništen mu jedan od 30 zbog holdinga), koji je dosta dobar cover corner i rekao bi tu negde u rangu sa Butlerom. Ovde postoji opasnost da vetar poremeti tok utakmice.

 

RB Derrick Henry (TEN) over 74.5 rushing yards 1,80

Run defense odbrana Jagsa je šuplja u sredini. I pre neko vreme su imali taj isti problem, pa su ga uspeli donekle rešiti doveđenjem Dareusa. Sad se opet pojavio. Mislim, sramota da ti jedan Hyde iza onakve linije Hostona saspe 100 yardi u facu. Titansi imaju mnogo jaču liniju (Saffold je odličan pickup) i running backa kojeg je teško ustaviti ako njegova linija pobeđuje. Pitanje i gde je fokus igračima Jacksonvilla, s obzirom na sve ove trade rumore oko Ramseya...

 

 

Eto to su neki predlozi za početak, pa da se malo diskutuje. Igrajte odgovorno. Ja sam odigrao samo ona dva prva za sad

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

NIkad  nije dobro hvaliti kladionicu, jer se to uvek zavrsi isto :smiley59:

 

Nisu mi prihvatili tiket za veceras, jer ne dozvoljavaju mesanje igraca, e sad videcemo u nedelju da li ne moze vise igraca sa istog meca ili vise uopste nece moci igraci da se kombinuju, kako god veliko razocarenje za mene nakon pocetne eusforije, mada me ne iznenadjuje jer su nesto slicno vec uradili sa moto trkama i F1 tokom leta.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Romantik said:

NIkad  nije dobro hvaliti kladionicu, jer se to uvek zavrsi isto :smiley59:

 

Nisu mi prihvatili tiket za veceras, jer ne dozvoljavaju mesanje igraca, e sad videcemo u nedelju da li ne moze vise igraca sa istog meca ili vise uopste nece moci igraci da se kombinuju, kako god veliko razocarenje za mene nakon pocetne eusforije, mada me ne iznenadjuje jer su nesto slicno vec uradili sa moto trkama i F1 tokom leta.

 

Nedozvoljeno mešanje opklada sa iste utakmice je dosta česta praksa na svim kladionicama, tako da me ne čudi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam hteo da otovrimo ovde, al' reko' ajd', uputise me na pdf za kladionicu.

 

Uglavnom prosli vikend su ishodi bili ok, moglo se ubosti dobro, ali je bilo relativno prosecno po pitanju igraca. Popadah masu nekih tiketa za po 1 i manje vise sve neki nesrecni splet okolnosti.

 

@Romantik

 

Nije moglo ni od prvog kola da se stavi vise igraca iz jednog tima na isti tiket. Mislim nije to za NFL samo kao sto je L'Iimp rekao. Jbg, ako zategnes vise igraca sa iste tekme, uzrocno-posledicno mozes da ih osakatis, a od cega oni zele da se zastite.

 

Nije to previse problematicno kada se igra nedeljom, jer i ako imas vise igraca iz iste ekipe, mozes jako fino rasporediti po vise tiketa. Ali jeste problematicno u nocima kada ima jedna utakmica, jer bukvalno ne mozes vise od 2 para. Ta zabrana je sprecila mene i drugara da sa meca Saints - Texans uzmemo jako dobre pare, jer smo 6 igraca glat pogodili sa te tekme.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Romantik said:

NIkad  nije dobro hvaliti kladionicu, jer se to uvek zavrsi isto :smiley59:

 

Nisu mi prihvatili tiket za veceras, jer ne dozvoljavaju mesanje igraca, e sad videcemo u nedelju da li ne moze vise igraca sa istog meca ili vise uopste nece moci igraci da se kombinuju, kako god veliko razocarenje za mene nakon pocetne eusforije, mada me ne iznenadjuje jer su nesto slicno vec uradili sa moto trkama i F1 tokom leta.

 

Nije istina da ne mogu da se kombinuju igrači sa istog meča, ja sam sinoć vezao Henrija i Minšjua... Ti si verovatno hteo da igraš pas jarde WRa i QBa iz iste ekipe.

Da li stvarno očekuješ da ti bilo koja kladionica na Svetu dozvoli da kombinuješ ta dva para? 

Link to comment
Share on other sites

Ocito je ono da ne mogu iz istog tima dvojica. U svakom slucaju dobro je sto nisu prihvatili jer bih pao na Brauna plus hvatanjem (pogodio Mariotu trcanje plus i Charka hvatanjem plus).

Plan za nedelju je da zategnem jedan tiket sa tri igraca dosta jako, pa da vidimo da li ce prihvatiti i jedan sa 7-10 igraca i malom uplatom. U slucaju da ne prihvate ovaj prvi dizem ruke.

Link to comment
Share on other sites

Hm, skinuo sam BalkanBet-ovu aplikaciju, i ponuda za mečeve je široka, ali igrače ne vidim nigde? Grešim li negde, ili sam samo trenutno oslepeo?

 

Edit: Probao preko sajta, isto (možda ima veze što pristupam sa telefona?)... 

Edited by 127.0.0.1
Dodatak
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 127.0.0.1 said:

Hm, skinuo sam BalkanBet-ovu aplikaciju, i ponuda za mečeve je široka, ali igrače ne vidim nigde? Grešim li negde, ili sam samo trenutno oslepeo?

 

Edit: Probao preko sajta, isto (možda ima veze što pristupam sa telefona?)... 

 

 

U dosta slučajeva, ta proširena/specialna ponuda ide tek na dan meča

Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2019 at 8:42 PM, Romantik said:

Ocito je ono da ne mogu iz istog tima dvojica. U svakom slucaju dobro je sto nisu prihvatili jer bih pao na Brauna plus hvatanjem (pogodio Mariotu trcanje plus i Charka hvatanjem plus).

Plan za nedelju je da zategnem jedan tiket sa tri igraca dosta jako, pa da vidimo da li ce prihvatiti i jedan sa 7-10 igraca i malom uplatom. U slucaju da ne prihvate ovaj prvi dizem ruke.

 

Nemam ja problem s tim ako mi u startu ne dozvole neku opkladu. Ono s čim imam problem je kad ti dozvole opkladu a posle neće da ti isplate dobitak....uostalom, znaš i sam. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Yi Sun Shin said:

 

Nemam ja problem s tim ako mi u startu ne dozvole neku opkladu. Ono s čim imam problem je kad ti dozvole opkladu a posle neće da ti isplate dobitak....uostalom, znaš i sam. 

 

Imao si iskustva sa tako necim?

 

Da se razumemo, Balkan je sve samo ne super kladionica, jako su bezobrazni. Vrlo cesto pri samoj uplati koriguju granice i kvote.

 

Mozzart je mama za sve i MaxBet donekle, ali sa NFL-om slabo stoje.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Zna raja sa foruma za slučaj. Nije u pitanju BB nego Meridijan. Prošle sezone dali kvotu  KC-Pitzburg    Kelce 1+ TD 7,00  ;  Kelce 2+ TD 40.00. Kelce zabio dva u prvoj četvrtini. Posle rekli njihova greška u kvoti i obračunavaju dobitak kao 1.7 za 1+  i 2.8 za 2+ ili tako nešto. Mislim ono...naravno da jeste greška u kvoti, ali to bi trebalo da je njihov problem, nek otpuste onog ko ih pravi, nek plate nekog ko će da proveri.

 Uglavnom u govno od Meridijana mogu samo mrtvog da me unesu. 

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih mojih tipova

 

Sto se tice igraca:

 

WR Marquese Brown (BAL) over 79,5 receiving yards 1,85

 

Prilicno sam odusevljen njegovom predstavom u prva dva kola, gde ga je Jackson gadjao cak 18 puta. Zavisice dosta kako Lamar bude usao u utakmicu, ali mislim da ne bi trebalo da ima puno problema. Kanzasu odbrana duva sasvim solidno tako da ce imati on tu dosta prostora.

 

QB Teddy Bridgewater (NES) over 207,5 passing yards 1,85

 

Izgledao je Teddy prilicno uplaseno u prosloj tekmi, ali mislim da ce to sada izgledati drugacije. Prilicno mi je smesna granica za QB-a kao sto je on. Jeste da je problematicno sto su ga povrede osakatile i da zbog toga nije na mapi zadnjih par godina, ali i takav je ozbiljniji QB od mnogih startera u ligi.

 

WR Adam Thielen (MIN) over 68,5 receiving yards 1,85

 

Gledajuci kako je Oakland branio dugacke pasove na prosloj utakmici, mislim da ce nahvatati lopti on i Diggs. Lagan mi je to kec bas.

 

WR Zack Ertz (PHI) over 69,5 receiving yards 1,85

 

Ne igraju ni DeSean Jackson ni Alson Jeffrey. Bice prva opcija lagano. Krivo mi sto nema Agholora u ponudi. Mislim da ce on imati dobru tekmu.

 

Daj te neki comment i bacite neke svoje pikove.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, greenenvy said:

Evo nekih mojih tipova

 

Sto se tice igraca:

 

WR Marquese Brown (BAL) over 79,5 receiving yards 1,85

 

Prilicno sam odusevljen njegovom predstavom u prva dva kola, gde ga je Jackson gadjao cak 18 puta. Zavisice dosta kako Lamar bude usao u utakmicu, ali mislim da ne bi trebalo da ima puno problema. Kanzasu odbrana duva sasvim solidno tako da ce imati on tu dosta prostora.

 

QB Teddy Bridgewater (NES) over 207,5 passing yards 1,85

 

Izgledao je Teddy prilicno uplaseno u prosloj tekmi, ali mislim da ce to sada izgledati drugacije. Prilicno mi je smesna granica za QB-a kao sto je on. Jeste da je problematicno sto su ga povrede osakatile i da zbog toga nije na mapi zadnjih par godina, ali i takav je ozbiljniji QB od mnogih startera u ligi.

 

WR Adam Thielen (MIN) over 68,5 receiving yards 1,85

 

Gledajuci kako je Oakland branio dugacke pasove na prosloj utakmici, mislim da ce nahvatati lopti on i Diggs. Lagan mi je to kec bas.

 

WR Zack Ertz (PHI) over 69,5 receiving yards 1,85

 

Ne igraju ni DeSean Jackson ni Alson Jeffrey. Bice prva opcija lagano. Krivo mi sto nema Agholora u ponudi. Mislim da ce on imati dobru tekmu.

 

Daj te neki comment i bacite neke svoje pikove.

 

 

Brez namere da smaram ili da govorim da su tipovi slabi. Samo bih dodao nekoliko stvari, koje bi možda trebalo da uzmeš u obzir kod donošenja konačne odluke.

 

Brownov line je sigurno naduvan do kraja posle dve nerealne predstave u prva dva kola. Igrače danas protiv boljih kornera i za vreme utakmice je najavljena kiša. Baltimore bi ionako trebao više da ide run-heavy u ovoj utakmici, da troše sat i drže Mahomesa pored terena.

 

U Seattlu isto kiša. Biče zanimljivo šta če Teddy da odluči oko njegovih rukavica. Znamo da je on jedini Qb koji preferira da nosi rukavice, a to je u mokrim uslovima nemoguče. Payton je najavljivao da če koristiti i Hilla i njega u ovoj utakmici. Videčemoo koliko je to istina. Ali matchup je dobar. Njegovi hvatači su sigurno bolji od secondarya Seahawksa.

 

Branjenje dugačkih pasova protiv Chiefsa je svakako priča za sebe. Po mom mišljenju Oakland ima 3 solidna startna cornera (Joyner, Worley, Conley). I s obzirom koliko malo strpljenja pokazuje Zimmer za slabe predstave svojih igrača, ne verujem da če dati Cousinsu mnogo šansi posle one predstave prošle sedmice. Biče tu dosta lopti za Cooka, posebno ako se odlepe rano. A da je Thielen klasa, jeste.

 

Srečno. Javljam se kasnije sa svojim predlozima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moje ideje, a voleo bih cuti vas komentar na ove iz prve grupe.

 

Za ozbiljan tiket

  • Ross (Sinsinati) 44.5+ hvatanjem - Ima neverovatne brojke na pocetku, odlicno je iskoristio povredu Greena i verujem da ce nastaviti u istom stilu;
  • Barkli (Giantsi) 80.5+ trcanjem - jedino sto vredi u Dzajantsima, kadse uzme problem i sa nedostatkom hvataca u timu, verujem da ce opet imati jako puno lotpi u rukama, a kad ima 20+ trcanja ova granica je lagania;
  • Kamara (Saints) 63.5+ trcanjem - lose je poceo sezonu, bar iz mog ugla, a s obzirom da nema Brisa, racunam da ce pojacati broj trcanja (mada to je istovremeno i problem jer ce se odbrana vise fokusirati na isto)
  • Kazins 219.5+ bacenih jardi - ovaj komentar Imperatora me je sad pokolebao, ali za igraca koji je toliko placen (nezasluzeno), ovo j epresmesna granica, a posto dolazi iz ocajne utakmice to je dodatni plus, jer nakon kise ide duga;

Naredni igraci ce ici na neki za sitan ulog:

  1. Smit Suster 81.5- (kad ne baca Big Ben nebitno ko hvata);
  2. Shepard (Giants) 55.5+ (neko mora da hvata u tom Njujroku, ocekujem da dobije dosta lopti, sve one koje ne budu kod Barklija);
  3. Oba  RB Tampe u plus, jer osim napada i odbrana Giantsa je busna (tako Boki tvrdi a ja se slazem 🙂 );
  4. Jones (GB) 70.5- jeste da se odbrana Demvera nje bas pokazala na startu sezone ali i daljeimam poverenja u njih a isto tako za Jonesa mislim da on moze ovu granicu da prebaca jednom na svake 3-4 utakmice, mislim da ovo nijejedna od njih;
  5. Valdes Scanting 39.5+ hvatanjem;
  6. Jarwin (Dalas) 20+ hvartanjem (Majami je raspad u svim segmentima, pa ce verovatno svi igraci Dalasa dobiti sansu, a ovo je bas mala granica);
  7. Parker (Majami) 38.5+ hvatanjem (Kao sto gore napisah, Majami je raspad, ali trcanje je za nijansu u gorem stanju od ostatka tima, pa ce dosta bacati a Parker dobija najvise lopti, pa valjda moze preci ovu granicu, bbar u drugom poluvremenu kada ocekujem da se Dalas opusti);
  8. Mixon 51.5- trcanjem (ocekujem da ce mnogo bacati i jedni i drugi, zato su mi plus i oba QB).
Link to comment
Share on other sites

Frank Gore (BUF) manje od 70.5 trčanjem 1,75

Granica poduplana u odnosu na prošlo kolo, verovatno zbog povrede Singletarya. Preterano  po mo mišljenju, s obzirom da mu SIngletary ionako nije uzemao veliki deo snapova. Gore je staromodan trkač, koji ide kroz sredinu, a tamo Cincinnati ima odlične Billingsa i Atkinsa. Opasnost je samo da ekipe zbog vetra batale passing game.

 

John Ross III (CIN) manje of 44,5 hvatanjem 1,85

Da izvinete izrazu, baš ga je usralo u prošle dve utakmice sa statsima, a uopšte ne igra toliko dobro. Površan route running, dropovi... Ovaj put protiv ozbiljne odbrane sa par dobrih cornera i vetar koji če biti faktor, posebno u deep passing game, gde je on najopasniji.

 

CJ Uzomah (CIN) više od 19.5 hvatanjem 1,85

Nizak line zbog krompira prošle sedmice. Ali snap count pokazuje da više igra od Eiferta, a Cincinnati dosta koristi kratke pasove kako bi se Dalton što brže oslobodio lopte zbog slabe ofanzivne linije. Tu su tight endovi česta meta.

 

Randall Cobb (DAL) više od 43,5 hvatanjem 1,85

Miami ne ume da odbrani iz slota, a to če sad izgledati još gore bez Minkah Fiztpatricka, koji je trejdovan u Pittsburgh.

 

Royce Freeman (DEN) više od 17,5 hvatanjem 1,85

Ako je prošle godina važilo da Lindsay ima prednost na passing downovima, to više nije slučaj ove sezone. U obe utakmice su odigrali svak pola passing downova. U drugoj Freeman uhvatio 5 od 6 za 46

 

Austin Hooper (ATL) više od 40,5 hvatanjem 1,85

Coltsi igraju neku verziju conske cover 2 odbrane, a tu se nađe dosta prostora kroz sredinu za dobre tight endove.Posebno ako play actionom uspeš da navučeš linebackere bliže liniji pa baciš preko njih, kao što to Atlanta često radi. Leonard out. Hooper ionako česta meta u ovom napadu

 

šteta što za Sanu-a nema granica za uhvačene lopte. Tu bi igrao ja over. Pametan slot corner, koji če nači te soft spots u conskoj odbrani. yarde nebih dirao, ppošto mislim da če imati više hvatanja za manje yardi.

 

Mark Ingram (BAL) više od 59,5 trčanjem 1,85

Kišna utakmica. Baltimore mora uspostaviti running game kako bi trošio sat i držao Mahomsa na sideline-u. Ingram ipak čista no.1 opcija, ioako je izgledalo da bi mu Edwards i Hill mogli ukrasti dio snapova.

 

Marquise Brown (BAL) manje od 79,5 hvatanjem 1,90

Kao što napisah ranije, ovo mi je malo preduvano. Kiša, bolji corneri, run-first napad...

 

Phillip Dorsett (NE) više od 42,5 hvatanjem 1,85

Posle nogobulja Browna dobija nazad one snapove koje je imao u prvoj utakmici, a videli smo šta je uspeo da uradi sa istima. Jetsi su dosta slabi pozadi. Robert, Hairston, Poole. Meh

 

Robby Anderson (NYJ) manje od 49,5 hvatanjem 1,75

Dvojac Gilmore, McCourty retko razočara. Još su njih dvojica samo jedan od problema sa kojima se suočava napad Jetsa trenutno.

 

opet šteta što nema igre za broj uhvačenih lopti. granica za Bella je 5,5 online. Prošlu utakmicu 10 od 10 sa jasnom namerom da se pomogne mladom Qb-u, tako da brzo baci loptu Bellu, pa ovaj neka čara.

 

Ronald Jones II (TB) više od 28,5 trčanjem 1,70

slomiše ovu granicu za nekih 10 yardi u poređenju sa prošlom utakmicom. Očigledno je da Bucsi piče "hot hand approach". Barber je igrao dobro prošlu, zato je dobio više šansi. Mislim da u ovoj Jones neče ostati zakucan na klupu.

 

Odell Beckham JR (CLE) manje od 81,5 hvatanjem 2,00

Meni napad Clevelanda deluje dosta zbunjeno i bez pravog timinga. Na momente previše isforsirano. Daleko je to od prave forme, koja je potrebna da ti nabaciš 85 yardi Talibu i Petersu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Romantik said:

Moje ideje, a voleo bih cuti vas komentar na ove iz prve grupe.

 

Za ozbiljan tiket

  • Ross (Sinsinati) 44.5+ hvatanjem - Ima neverovatne brojke na pocetku, odlicno je iskoristio povredu Greena i verujem da ce nastaviti u istom stilu;
  • Barkli (Giantsi) 80.5+ trcanjem - jedino sto vredi u Dzajantsima, kadse uzme problem i sa nedostatkom hvataca u timu, verujem da ce opet imati jako puno lotpi u rukama, a kad ima 20+ trcanja ova granica je lagania;
  • Kamara (Saints) 63.5+ trcanjem - lose je poceo sezonu, bar iz mog ugla, a s obzirom da nema Brisa, racunam da ce pojacati broj trcanja (mada to je istovremeno i problem jer ce se odbrana vise fokusirati na isto)
  • Kazins 219.5+ bacenih jardi - ovaj komentar Imperatora me je sad pokolebao, ali za igraca koji je toliko placen (nezasluzeno), ovo j epresmesna granica, a posto dolazi iz ocajne utakmice to je dodatni plus, jer nakon kise ide duga;

Naredni igraci ce ici na neki za sitan ulog:

  1. Smit Suster 81.5- (kad ne baca Big Ben nebitno ko hvata);
  2. Shepard (Giants) 55.5+ (neko mora da hvata u tom Njujroku, ocekujem da dobije dosta lopti, sve one koje ne budu kod Barklija);
  3. Oba  RB Tampe u plus, jer osim napada i odbrana Giantsa je busna (tako Boki tvrdi a ja se slazem 🙂 );
  4. Jones (GB) 70.5- jeste da se odbrana Demvera nje bas pokazala na startu sezone ali i daljeimam poverenja u njih a isto tako za Jonesa mislim da on moze ovu granicu da prebaca jednom na svake 3-4 utakmice, mislim da ovo nijejedna od njih;
  5. Valdes Scanting 39.5+ hvatanjem;
  6. Jarwin (Dalas) 20+ hvartanjem (Majami je raspad u svim segmentima, pa ce verovatno svi igraci Dalasa dobiti sansu, a ovo je bas mala granica);
  7. Parker (Majami) 38.5+ hvatanjem (Kao sto gore napisah, Majami je raspad, ali trcanje je za nijansu u gorem stanju od ostatka tima, pa ce dosta bacati a Parker dobija najvise lopti, pa valjda moze preci ovu granicu, bbar u drugom poluvremenu kada ocekujem da se Dalas opusti);
  8. Mixon 51.5- trcanjem (ocekujem da ce mnogo bacati i jedni i drugi, zato su mi plus i oba QB).

 

Rossa sam ja stavio minus. Objasnio zašto.

 

Za Barkleya se slažžem. Sigurno če dobiti veliki broj lopti u startu, jer če pokušavati da pomognu klincu. Sad dali če to sve iči kroz handoff ili i sa nekim kratkim swing passevima, videčemo. No, valja spomenuti da je odbrana Tampe pod Bowlesom 2 razreda bolja nego lani.

 

Kamara če isto dobiti dosta prlike najverovatnije. Kiša je najavljena za vreme utakmice, tako da če running game verovatno biti u glavnoj ulozi. Fino bi bilo da stvarno Hill zaigra. Mislim da bi to bilo ekstra za Alvina, jer bi mu se otvorilo više prostora, kad mi odbrana morala da brani taj read option.

 

----

 

I meni Jones vuče na minus. Nikako da sse odlepi kao taj lead back, nego mu je Williams uvek tu iza vrata da mu skine koji carry.

 

Za Scantlinga sve zavisi ko če ga čuvati. Ako bude Harris shadowao Adamsa, onda on ima dobar matchup proti Yiadoma.

 

Parker jeste dobijao dosta targeta sa Fitzpatrickom, ali kao što smo več videli mnogo puta do sada, to može da se okrene na glavu kod promjene QB-a

 

Mixon minus se slažem. Cincinnati obično brzo odustane od trčanja, jer ima groznu ofanzivnu liniju. Možda jih samo slabo vreme spreči da to urade i ovaj put.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

Može nešto od predloga za mečeve, za nas sirotinju raju, koja nema Balkan Bet u blizini? 😢 

 

I da, imaju li još negde igrači u ponudi, ili samo kod njih?

 

Imas u Meridianu, ali mislim da nemas jarde, samo TD-ove.

 

Ali izbegavaj ih svakako. 

 

Od ishoda, GB, Sota, po meni KC, Detroit kontra hendikep, San Francisko. 

 

Od poena, GB - Denver mi minus i Seattle - New Orleans. 

 

Imas u Milenijumu dobre granice za hendikepe. Drug uhvatio Dallas na 16.5, Detroit 9.5. Vidi sta imaju. Mozda su vec korigovali dosad. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

@L' Imperatore

 

Za dosta stvari si bio full on point za moje tipove. Brown-a i Teddy-a sam na kraju ispratio, ali samo jako ispizdeo za Thielen-a i Ertz-a. Obojica su bila polovinom trece cetvrtine na dohvat granice. Cousins posle odlicnog prvog poluvremena, rezervisano u drugom sa dosta vise trcanja. Phila se posteno raspadala tokom cele utakmice.

 

Generalno bas slaba nedelja po pitanju igraca. Tesko je bilo iskombinovati nesto dobro. Ja bar nisam uspeo, ali se nadam da ostatak odavde jeste.

 

Izvukao sam doduse 7 hiljada cistog profita juce na ishodima (Sota, GB, SF, Rams i Kansas kvota 5.71 za 2000).

 

Seattle - Saints minus sam stavio na sporednom i bas bih ispizdeo da sam pao samo na to. Ono je umetnost kako je Seattle poklanjao poene. Sreca Tampa na istom zeznula.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...