Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

5 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Marjanovic, stoper, iz Lazarevca, covek je pokretni kiks. Jovicic, decko veze nema, kako je on dosao i preko koje veze, to niko ne zna. Tj zna, taj koji ga je doveo se ugradio.

Rosic ne brani, odbrana drugoligaska, defakto. Micin, ne mogu ni da ga kritikujem vise, prazan gol da se svi sklone, opet bi promasio. S Marjanovic, Skrbic, nista. Stojanovic se trudi, Yam Kam, ali sve je to otislo u persun odavno, bez energije i medjusobnog bodrenja, govor tela nekad ti kaze sve. 

 

 

 

Jebote, to taj Marjanovic. Iz Graficara svojevremeno oteran jer je dzepario po svlacionici. Inace i nije los igrac bio, visok, znao sa loptom. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Da ne zaboravimo i drugu utakmicu gde je Radnik odigrao egal sa Grafičarom i stekao realne šanse da ostane u ligi. Fala Bogu..

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Graficar ima ekipu koja je po kvalitetu sredina PLS-a, dok Radnik ima ekipu koja po imenima moze da bude u sredini SL. I onda dodje tekma i ne vidi se razlika.

 

Odlican stoper Vukicevic i spic Ivelja, bukvalno drze Grafose, plus trojica na sredini koji pretrce 15km po tekmi, iako ne znaju mnogo fudbala. 

 

Kod Radnika je Radulovic ubedljivo najopasniji igrac, a kolko je Drazic El Saravi je propao je zalosno. Decko je prespor, ne moze duel da uzme, bas slabo. Makaric isto, srecom pa ga Zvezda onomad nije dovela. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pacijent je na aparatima, poslednji pokušaj reanimacije na Čairu je – rastanak sa Draganom Šarcem. Ima ona izlizana floskula u ovakvim situacijama da je lakše promeniti jednog trenera nego deset igrača. Mnogi bi, verujemo, glasali i za ovo drugo, da je to moguće - da neki drugi momci pokušaju da u nedelju spasu ekipu sa ruba provalije, jer ovi koji su tu upropastili su ove sezone sve što se upropastiti može. U datoj situaciji, šok terapija na klupi bila je jedini logičan, mada, da budemo sasvim iskreni, možda sada već i očajnički potez.

Link to comment
Share on other sites

Na kakav nivo su doveli Radnicki, da u revansu baraza tim nema kormilara, eto, to sve govori o ovoj sezoni. 

 

Revans - ne pada mi napamet da gledamo to mucenje, psovanje i jos jedno blamiranje ovog dresa. Pogledas samo livescore i to je to. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Na kakav nivo su doveli Radnicki, da u revansu baraza tim nema kormilara, eto, to sve govori o ovoj sezoni. 

 

Revans - ne pada mi napamet da gledamo to mucenje, psovanje i jos jedno blamiranje ovog dresa. Pogledas samo livescore i to je to. 

 

Dobijamo 3-4 razlike...:ss:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Constantin said:

Dobijamo 3-4 razlike...:ss:

 

Mozda, ali po guzici... 

 

Svakako necu gledati utakmicu, pre toga Radnik Grafosi, onda u setnju, pa malo refresh livescore. 

Da je ovo normalna skupina ljudi koji imaju obraza i casti, pa i da ispadnu da im nista niko ne kaze, ovako sve i da ostanu govnjivom motkom treba oterati upravu i sve , ovo je blamaza sta su uradili Radnickom na 100ti rodjendan. 

 

Muka mi bude kad vidim Marjanovica, Mesarovica, Micina i mnoge od njih ( cast izuzecima, Stojanovicu, YamKamu i jos par njih ne mogu nista da prigovorim ), ali ovo sto rade pojedinci, sa takvim uzasnim iritirajucim govorom tela, setnjom po terenu, neverovatnim penalima gde dizu ruke u vis i kao da namerno igraju loptom, itd itd izvini, ma koliko da sam popustljiv i miran covek, a jesam, ovako nesto nikada Grad Nis nije video, a pratim Radnicki ihaha. 

 

Rosic mora da brani !!! Ovaj klinac jeste omladinski reprezentativac, ali je mlad i nema iskustva i rutine i nije on kriv, decko je tek poceo da brani , ali Rosic je clan A tima Srbije, jednostavno je vislji i ima raspon ruku, cita fizika, dva od tri gola ne bi smo primili od Indjije da je branio ( mada bi svakako ovaj tim nasao nacina da sebi unisti glupostima ). 

 

Ocekivati da sacuvaju nulu u nedelju da ne prime gol, to je vic sezone. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Mozda, ali po guzici... 

 

Svakako necu gledati utakmicu, pre toga Radnik Grafosi, onda u setnju, pa malo refresh livescore. 

Da je ovo normalna skupina ljudi koji imaju obraza i casti, pa i da ispadnu da im nista niko ne kaze, ovako sve i da ostanu govnjivom motkom treba oterati upravu i sve , ovo je blamaza sta su uradili Radnickom na 100ti rodjendan. 

 

Muka mi bude kad vidim Marjanovica, Mesarovica, Micina i mnoge od njih ( cast izuzecima, Stojanovicu, YamKamu i jos par njih ne mogu nista da prigovorim ), ali ovo sto rade pojedinci, sa takvim uzasnim iritirajucim govorom tela, setnjom po terenu, neverovatnim penalima gde dizu ruke u vis i kao da namerno igraju loptom, itd itd izvini, ma koliko da sam popustljiv i miran covek, a jesam, ovako nesto nikada Grad Nis nije video, a pratim Radnicki ihaha. 

 

Rosic mora da brani !!! Ovaj klinac jeste omladinski reprezentativac, ali je mlad i nema iskustva i rutine i nije on kriv, decko je tek poceo da brani , ali Rosic je clan A tima Srbije, jednostavno je vislji i ima raspon ruku, cita fizika, dva od tri gola ne bi smo primili od Indjije da je branio ( mada bi svakako ovaj tim nasao nacina da sebi unisti glupostima ). 

 

Ocekivati da sacuvaju nulu u nedelju da ne prime gol, to je vic sezone. 

 

 

Ja samo da vidim dal si tu :87:

Link to comment
Share on other sites

Ocekivati da sacuvaju nulu u nedelju i da ne prime gol, to je vic sezone. Sa druge strane, Radnicki je napravio 10 sansi, ali dzaba, 1 gol, to rade citave sezone, izasao je podatak da je od svih play out timova, Radnicki ubedljivo najbolji tim kad su u pitanju kreirane sanse, ali MNOGO se promasuje, to je neznanje, Micin posebno, covek ili namerno promasuje ili je zalutao , nema drugo objasnjenje, ovo sto je on promasio ove polusezone nije normalno. 

 

Mesarovic? Decko te unistio vec na pocetku, sa prodatom loptom i tako teraj dalje citavu utakmice, tek pred kraj izasao. Ima mnogo toga, ali se nerviram bezveze, nije normalno ovo sto su uradili Nisu ove sezone, za ovo se podnose ostavke, sve i da ostanu u ligi. 

Link to comment
Share on other sites

Znači.Radnički iz Niš :classic_biggrin: sezonu će završiti sa petim trenerom na klupi..pet trenera za jednu sezonu :classic_blink: Ovaj nivo dilentatizma zaslužuje preseljenje u niži rang definitivno. Ne u smislu da JA to priželjkukem,već objektivno cenim.

A mogli su da istrpe Sivića bar polusezonu. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Nema petog trenera, vec strucna komosija, Vlada Britva Djordjevic, bivsi stoper Zvezde i Fluminensea ( igrao u onom derbiju FKCZ FKP pocetkom 2007, kad je Djukic dobio sa 4 2 ) i Gavrilovic. Oni ljudi nisu nista krivi, vole Radnicki, za razliku od Tonceva i 90% dosljaka koji su dosli ovde po laganu lovu i da caste Nislije svojim prisustvom i da im pokazu kako se prave penali, crveni, amaterski golovi i tako to, to najbolje mogu da urade od svih timova.

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Drug Crni said:

Znači.Radnički iz Niš :classic_biggrin: sezonu će završiti sa petim trenerom na klupi..pet trenera za jednu sezonu :classic_blink: Ovaj nivo dilentatizma zaslužuje preseljenje u niži rang definitivno. Ne u smislu da JA to priželjkukem,već objektivno cenim.

A mogli su da istrpe Sivića bar polusezonu. :whistling:

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Jel uzeo Sarac bod od kada je seo na klupu Radnickog? Meni je utisak kao da je apsolutno svaku utakmicu izgubio. 

Rezultati su bili ispod svakog nivoa, a kuriozitet je da, posle remija protiv Mladosti GAT u Novom Sadu, kad je Šarac, zajedno sa Vidakom Bratićem, dan nakon Lalatovićevog zvaničnog odlaska iz Niša, ekipu predvodio još uvek kao vršilac dužnosti, na 14 takmičarskih mečeva nije zabeležio niti jedan nerešen rezultat. Skor je četiri pobede i čak deset poraza, a posebno je katastrofalan na domaćem terenu, gde je Radnički sa Šarcem, na osam utakmica pobedio samo Javor, i to dva puta, a doživeo čak šest poraza.

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2023 at 10:00 PM, Markoss said:

 

Graficar ima ekipu koja je po kvalitetu sredina PLS-a, dok Radnik ima ekipu koja po imenima moze da bude u sredini SL. I onda dodje tekma i ne vidi se razlika.

 

 

Graficar prosle godine oducio od fudbala Vojvodinu u kupu, igrao nerešeno na prijateljskoj sa Tsc

 

Sad na prolece su oslabljeni, ali da imaju "prognane" Sljivica i Nikolasevica, ne bi ni igrali baraz, usli bi bez problema u Jsl

Svidja mi se sto si i sam rekao, trcanje Graficara, fali malo kvaliteta ili talenta, ali otislo im je previse igraca. 

 

Ako udju u Jsl, voleo bi da vidim Knezevica, Mituljikice, cudo bi pravili u penzionersko-veteranskoj Superligi

 

Sto se Radnika tice, da je ranije dosao Slavoljub oni bi ostali bez problema u ligi, podigao je ekipu na prolece, zabeležio 7 pobeda i spasio ih sigurnog ispadanja. Radulovic im je najbolji igrac, desni bek Lazic iz Zvezde standardno igra. 

Link to comment
Share on other sites

Grafosi iz jesenjeg dela su kvalitetniji tim od 90% SuperLige, bez problema bi igrali top 8 najjacem rangu. Ali su prodali / otisli zimu svi nosioci, ne znam razlog , ne pratim toliko drugu ligu, a otisli su im golman Manojlovic, Fall i svi ostali kreativni vezni, ostali su Ibanjez, ovi mladici u veznom redu koji trce, Vasiljevic i jos par njih, ali i dalje su zanimljivi sa gledanje i igraju tj pokusavaju da igraju moderan fudbal, koliko im kvalitet dozovoljava. 

 

Cak i da ne prodju sutra, to nece da utice na taj klub, jer oni koliko sam cuo vec zavrsavaju svoj stadion i idu postepeno ka SuperLigi. Naravno, naredne sezone ce se gurati OFK , mozda jos neki timovi, bice tamo i GAT ( pitanje je koliko ce ulagati u tim ), mozda i Radnicki ( ako ispadne od Indije ), Metalac itd itd, svakako zajeban put za svakog ko hoce u top dva da bude, jer druga liga nema VARa, mogucnosti za mesetaranje su velike, daleko od ociju, daleko od javnosti i interesovanja. 

Nema prenosa, divlja liga, kao i svi nizi rangovi u Srbiji. Ko ima vise para, taj uglavnom ide dalje. 

 

Naravno, kvalitet ipak je najbitniji i strucni rad, a Grafosi to imaju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šala decenije

Quote

 

SRBIJA KAŽNjAVA NAMEŠTALjKE KAO NIKO U EVROPI! Još četiri kluba ostala bez bodova

SRBIJA KAŽNjAVA NAMEŠTALjKE KAO NIKO U EVROPI! Još četiri kluba ostala bez bodova

 

novosti.rs
2023-06-03 15:20:00

 

🤣🤣🤣🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedini gori teren od ovog Surdulici je onaj u Indjiji, tako da se nadam ce Nislije da sprece najdosadniji klub u Srbiji da se vrati u elitu. Aj Radnik je bar i zanimljiv, cukne Zvezdu, cukne Partizan, al Indjija kojoj je najbolji fudbaler u 21. veku Milan Bubalo bi stvarno mogla da odmori malo od Superlige.

 

Graficar ipak dosta slabiji od Radnika koji za Superligaske standarde ima par dobrih igraca napred koji bi i u jacim timovima pravili razliku. Sto se Grafosa tice, u odbrani sigurnosti, u sredini kreacije, a u napadu fali ipak kvaliteta, tako da ovo im je realan uspeh sasvim. Mislim da ce polako saradnja sa Zvezdom da se zavrsava svakako, izgradjen im je stadion, danas sem Nedeljkovica, Vukicevica i Curica u startnoj svi ostali igraci Graficara. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Jedini gori teren od ovog Surdulici je onaj u Indjiji, tako da se nadam ce Nislije da sprece najdosadniji klub u Srbiji da se vrati u elitu. Aj Radnik je bar i zanimljiv, cukne Zvezdu, cukne Partizan, al Indjija kojoj je najbolji fudbaler u 21. veku Milan Bubalo bi stvarno mogla da odmori malo od Superlige.

 

Graficar ipak dosta slabiji od Radnika koji za Superligaske standarde ima par dobrih igraca napred koji bi i u jacim timovima pravili razliku. Sto se Grafosa tice, u odbrani sigurnosti, u sredini kreacije, a u napadu fali ipak kvaliteta, tako da ovo im je realan uspeh sasvim. Mislim da ce polako saradnja sa Zvezdom da se zavrsava svakako, izgradjen im je stadion, danas sem Nedeljkovica, Vukicevica i Curica u startnoj svi ostali igraci Graficara. 

Naš teren je prividno bolji, juče je pala jaka kiša, ne znam na šta će ličiti danas. Predvidjen je za zamenu, doduše kao i renoviranje stadiona, i navodno, biće kao na TSC Areni.

Videćemo posle ovih, najmanje 90 minuta kako će se razvijati situacija sa Radničkim. Dobijam sa raznih strana "dojave" da je meč "zatvoren" ali to su već standardne priče, videćemo.

Danas Radnički vode bivši igrači koji su do sada imaliisustvo u trenerskom poslu sa omladinskim kategorijama. Živ nisam, a nadam se....uprkos @Ljubitelj baklave 🚩

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Jedini gori teren od ovog Surdulici je onaj u Indjiji, tako da se nadam ce Nislije da sprece najdosadniji klub u Srbiji da se vrati u elitu. Aj Radnik je bar i zanimljiv, cukne Zvezdu, cukne Partizan, al Indjija kojoj je najbolji fudbaler u 21. veku Milan Bubalo bi stvarno mogla da odmori malo od Superlige.

 

Graficar ipak dosta slabiji od Radnika koji za Superligaske standarde ima par dobrih igraca napred koji bi i u jacim timovima pravili razliku. Sto se Grafosa tice, u odbrani sigurnosti, u sredini kreacije, a u napadu fali ipak kvaliteta, tako da ovo im je realan uspeh sasvim. Mislim da ce polako saradnja sa Zvezdom da se zavrsava svakako, izgradjen im je stadion, danas sem Nedeljkovica, Vukicevica i Curica u startnoj svi ostali igraci Graficara. 

FSS planira da na svim stadionima Superlige stavi novu travu za sledeću sezonu (sem novih stadiona i stadiona u Backoj Topoli). Da vidimo i to čudo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...