Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

18 hours ago, Markoss said:

U duhu ozivljavanja HBO serija, krenuh ponovo da gledam i Homicide: Life on the street. Definitivno najpotcenjenija serija ikad. Vrhunska, a dosta ljudi je nije gledalo, niti culo za nju. 

Ja sam je počeo gledati prije petnaestak dana, stigao sam do četvrte sezone. Prvi put je gledam i baš mi je lijepo legla. Sjajno je napisana, likovi su lijepo razrađeni, glumci su dobro iznijeli uloge. Sviđa mi se i taj vajb devedesetih, bez mobilnih telefona i ovovijekovnih novotarija, fazon stara škola. Ima par grešaka u trećoj sezoni što sam primijetio (kao da nije dobar raspored epizoda, pošto ima radnji koje su se desile, a zaboravljene u sljedećoj epizodi), ali ništa strašno. David Simon je genije što se tiče ovog žanra, naravno da mu je The Wire masterpiece, ali nije mi ni ova mnogo lošija. Sve u svemu, ko voli ovaj žanr, toplo mu preporučujem da odgleda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Three Man and Adena mi je najbolja epizoda neke serije ikad.

 

Pisao sam o tome na starom forumu. S4 E17  "Full Moon" , Kelermar i Luis idu tokom noći idu u neki zabačeni hotel i tu istražuju neko ubistvo. Epizoda ima takav neki mistični vajb da je meni prva koja pada na pamet kad se spomene "najbolja u serijalu" iako objektivno ima kvalitetnijih. Da ne spominjem fenomenalan soundtrack...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2022 at 4:35 AM, Besni lala said:

 

:smiley33: hmmm ...Vise mi se dopao teaser al dobro.

 

Isto, teaser je bio prepun nekih kultnih cena iz igre sto ovde i nije bas slucaj.

Nadam se da samo nece menjati pricu za Dzoelovu cerku, posto se to nesto spominje po redditu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...