Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Jedina stvar sa kojom se ne slažem sa @Markoss je to da mi je druga sezona za nijansu iznad prve, treće i četvrte, dok mi je peta malo više ispod ostalih.

Nesretni Frank Sobotka je jedan od najtragičnijih TV likova ikada. Njegova priča ti jako dobro pokazuje da možeš biti veoma dobar  čovek, sa najboljim namerama ali da možeš da zabrljaš kako je on zabrljao i završiš kako je on završio. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

BB je najjaca serija ikad. Bukvalno su pokidali, a kraj tj poslednja sezone/epizoda su Bozije delo.

 

Zica i Sopranovi su dobri, ali nije me nateralo da gledam opet.

 

Cak mislim da ce ovaj gospodar prstenova, a posebno got pokidati kako budu nove sezone.

 

Na pocetku mi je prva bila sranje, vrv jer je gospodar prstenova najjaca trilogija ikad, ali epozida po epizoda su se dizali.

 

Samo ova sranja i cekanja po par godina je bezveze.

 

Najgluplja serija je Lost..

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sreta-steta said:

Kako je moguce da niko nije pomenuo Shameless? Gledam trecu sezonu i dalje neverujem sta gledam. Vise volim it's always sunny, ali je ovo blizu, bas blizu. 

 

Kad smo vec kod filadelfije, kako moze da se nadje ona serija o Wrexhamu sa Ryan Raynoldsom?

Spomenuto pre mesec dana i dve strane...

 

Inače, gledamo trenutno The Good Wife i baš je ok serija, opuštajuća. Advokatska, svaka aepizoda je novi slučaj, a priča koja se proteže kroz seriju je dobra.

Uglavnom, preporučujem za opuštenciju...

https://www.imdb.com/title/tt1442462/?ref_=ttfc_fc_tt

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Henry Chinaski said:

Konačno se završila, pa mogu reći jedna od najgorih serija sa preko 3 sezone, The Walking Dead.

11 sezona koja se ponavljaju i utapaju jedna u drugu za mazohiste kao što sam ja. Na kraju sam sagledao iz inata, i čisto da vidim koliko loše može biti ( a bilo je baš loše).

 

Prestao sam da gledam zbog zene, negde kod epizode kad je Deril gurnuo Betu u neko okno od lifta, pre par godina. Jel moze help koja je to sezona, da ne otvaram milion epizoda.

Inace sam bio Die hard fan TWD-a, najjaca sezona mi je bila sa kanibalima.

Jedina serija koja me je vise zagrejala da razmisljam i kad odgledam epizodu je Wayward Pines, ali sramota je kakvu su drugu sezonu snimili, trebalo je da ostane samo na prvoj. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AgroLaki said:

Deril gurnuo Betu u neko okno od lifta

 

S09E13 Chokepoint

 

Odgledaj, nije tako strašno, ja završio, OK je.  Ako si došao dotle glupo je da ne završiš.  Ni gore ni bolje od zadnjih nekoliko sezona.

Biće spin-offova:

  1. The Walking Dead: Dead City sa Maggie i Neganom
  2. The Walking Dead: Daryl Dixon
  3. The Walking Dead: Rick & Michonne

Nisam zombi fanatik, al gotivim likove... OK, Rik i MIšone su mi stvarno na granici podnošljivog :wicked:

 

23 minutes ago, AgroLaki said:

Wayward Pines, ali sramota je kakvu su drugu sezonu snimili

 

U, jbmti... kako su zasrali WP 2. sezonu, ono je sramota epskih razmera kako su je uništili :thumbdown:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa realno poslednja sezona je slika i prilika TWDa,  Sometimes may be good, sometimes may be shit.
 Ova evolucija Zombija kasni jedno 5/6 sezona, u 1. sezoni su najavi evoluciju, onda su sacekali  kraj. Zombiji su vec trebali da imaju neki granicni IQ, gde mogu izvrsiti mnogo kompleksnije radnje od ovih.
Pricu oko Commonwealth su mogli mnogo bolje da odrade, umesto toga smo dobili  jednu klise pricu: bogati su moralno losi i korumpirani, sto je ozbiljna ironija posto su u nekim sezonama glavni likovi istinski negativci (prva sezona u Aleksandriji i pocetak price sa Neganom) gde maltetiraju i ruse vec formirane zajednice, vrse genocid i slicne stvari.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2022 at 3:51 PM, sreta-steta said:

Kako je moguce da niko nije pomenuo Shameless? Gledam trecu sezonu i dalje neverujem sta gledam. Vise volim it's always sunny, ali je ovo blizu, bas blizu. 

 

Ja sam na bivšem b92 forumu pisao dosta o shameless-u. 

 

Najjača komedija svih vremena imo, mislim da sam plakao kad je završena. 

 

...

 

 

Što se tiče TWD-a, serija je odavno postala dosadnjikava ali ne i negledljiva pa sam je ispratio iz navike. Kad se sjetim hajpa u prvih par sezona...Vidjećemo kako će izgledati ovi nastavci.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

 

Ja sam na bivšem b92 forumu pisao dosta o shameless-u. 

 

Najjača komedija svih vremena imo, mislim da sam plakao kad je završena. 

 

...

 

 

Što se tiče TWD-a, serija je odavno postala dosadnjikava ali ne i negledljiva pa sam je ispratio iz navike. Kad se sjetim hajpa u prvih par sezona...Vidjećemo kako će izgledati ovi nastavci.

 

Ja sam je otkrio skoro i neverovatno mi je da mi je takav dragulj promakao do sada. Najblize bi bila it's always sunny in Philadelphia ili mozda trailer park boys. Takve serije ja obozavam!  

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, AgroLaki said:

Jedina serija koja me je vise zagrejala da razmisljam i kad odgledam epizodu je Wayward Pines, ali sramota je kakvu su drugu sezonu snimili, trebalo je da ostane samo na prvoj. 

 

22 hours ago, fancy said:

U, jbmti... kako su zasrali WP 2. sezonu, ono je sramota epskih razmera kako su je uništili 

Jeste li vi gledali celu drugu sezonu? Ja sam prekinula na pola druge epizode.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2022 at 2:02 PM, Cyber said:

 

Odlicna serija, odlican uvid u jedno mracno doba. Ja vrlo dobro poznajem taj period nemacke istorije i mogu reci da je psihosocïjalna dimenzija i Geist tog vremena vrhunski prenet. 

 

  Reveal hidden contents

 

 

Jbni masterpiece. Svaka sezona. Mozda je prosla bila najslabija, ali ne menja generalni utisak.

 

Re Skandinavije: Ja jedva docekah 3.sezonu sexy Karppi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledao prvu sezonu From.

Izašlo mi na EONu, reko da vidim o čemu je reč i tako, epizoda po epizodu, odgledah svih 10 do sad...  2. sezona najavljena za 2023.

 

O čemu se radi?  Uh, neki miks Lost i Wayward Pines... da ne spojlujem sad, mada se cela poenta sazna u prvih 10ak minuta.

Evo sad baš pročitah da su i ovde producenti Losta Jack Bender i Jeff Pinkner.

 

Kome nedostaje misterije može da prekrati vreme do nečeg boljeg.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2022 at 11:00 AM, Darth Steva said:

TWD je jedina serija koju sam zapoceo i nisam zavrsio... ne znam ni kad sam prestao sa gledanjem ali verujem da je bila neka 8-9. sezona.

Trudio sam se da pratim seriju nedelju za nedeljom i prvi put kad mi se nakupilo 3-4 epizode, digao sam ruke.

Ono ni niko ne prati..kad rese da zavrse..odgledacu poslednju sezonu. Precerase..kad se setim da sam mislio da ide pri krsju kad su nasli onog debelog sto je lagao da moze naci virus da ih unisti 🙂

Link to comment
Share on other sites

Isto i kod mene, jedna od retkih serija koje nisam zavrsio sa gledanjem TWD. Jedno 3, 4 godine su je vestacki odrzavali u zivotu, batalio sam cini mi se kad je klinac skoncao u onoj kanalizaciji, mozda osma sezona. Slazem se da je sezona sa kanibalima bila najbolja.

 

I FearTWD sam isto batalio u jednom trenutku jer me smorio. Steta jer je atmosfera na pocetku serije dosta obecavala.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drug Crni said:

Ova serija Willow je rimejk istoimene serije od pre nekih 30.godina,jel tako? Ili filma..veoma mi je poznato..

Film je bio. Gledao sam ga nekoliko puta kao klinac. po trejleru bih rekao da su gađali da glumci liče na prethodne likove. Btw izašle su prve dve epizode.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...