Jump to content

Recommended Posts

@The Walking Dravot @Stondisha 

 

Imate li neke konkretne dokaze da je Zvezdan Terzić organizovao prodaju Joveljić Dejana da bi pokrio štetu za ćerkin slupan auto? Baš tako, kako je napisao forumaš @Milijaš #10 ?

 

Onog trenutka, kad bilo ko od vas bude izneo činjenice, makar zasnovane i na "izvorima bliskim klubu" a koje će ovde podići prašinu, poboljšati diskusiju i čitanost, moderacija će skinuti sve limite i dosadašnje kazne, uputiti izvinjenje svima koji su bili kažnjeni i skoncentrisati se isključivo na zaštitu pisane reči. Do tada, zabrana rekla-kazala postovanja na nivou Informera ostaje na snazi. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni Bombarder said:

Docim su tvoji kriterijumi logicni. @The Walking Dravot
Poput onog o javnim licnostima i kako se postaje javna licnost. Vodili smo jednu takvu diskusiju na prethodnom forumu. Kad sam ti kroz primer objasnio koliko gresis,nisi imao da odgovoris nista drugo do - "ne vidim kako to sto pises ima veze sa onim sto sam ja napisao"
I nema potrebe da se obracas u mnozini moderaciji. Moja je inicijativa da se pravilnik dopuni. Izuzev jednog manjeg dela,i formulacije koriscenje u objasnjenjima su skoro autenticno moje. Tako da se slobodno mozes obratiti meni. U jednini.
Kad ti budes u moderaciji onda ces ih ti (kriterijume) odredjivati.

 

Ne secam se diskusije, ali tesko da si mi nesto objasnio, ako sam ti tako odgovorio.

U moderaciji dokonih popova koji krste jarice sebe ne vidim.

A sto se tice ostalog, zgadiju i gamad koja mili medju nema cu napusavati u svakom postu, pa zvali se Tvorza, Masa, Sisoje, Coki ili Krstajaje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ne secam se diskusije, ali tesko da si mi nesto objasnio, ako sam ti tako odgovorio.

Nije bitno da li se secas.
Bitno je sto ti ogromna sujeta nije dozvolila da priznas da nisi u pravu. Ni prvi ni poslednji put vidjeno.

 

9 minutes ago, The Walking Dravot said:

U moderaciji dokonih popova koji krste jarice sebe ne vidim.

Tebi je,jos pre nego sto je forum profunkcionisao,ponudjeno da postanes deo mod tima. Mogao si da podignes kvalitet tima i rada. Odbio si. To je legit. Ovo sad je (obzirom na prethodno receno) nekorektno.

 

 

11 minutes ago, The Walking Dravot said:

Predlozi to i gore na politici, nepristojno je da napusavamo nakaradnu zgadiju i pickoustog, kad nemamo crno na belo da su kriminalci.

Procitao si moje objasnjenje na istom ovom pdf upravo o odnosu sportisti/politicari&ostali. Ne bih se ponavljao.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni Bombarder said:

Tebi je,jos pre nego sto je forum profunkcionisao,ponudjeno da postanes deo mod tima. Mogao si da podignes kvalitet tima i rada. Odbio si. To je legit. Ovo sad je (obzirom na prethodno receno) nekorektno.

 

Nisam odbio, druga je stvar bila u pitanju.

A sve i da sam usao u mod tim tada, kod ovoga bih izasao ako bi proslo i pored mene. Takodje, ti ranije nisi bio moderator i nisam mogao znati za ovu tvoju manu uniformisanja topika.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Crni Bombarder said:

@The Walking Dravot @Stondisha 

 

Imate li neke konkretne dokaze da je Zvezdan Terzić organizovao prodaju Joveljić Dejana da bi pokrio štetu za ćerkin slupan auto? Baš tako, kako je napisao forumaš @Milijaš #10 ?

 

Onog trenutka, kad bilo ko od vas bude izneo činjenice, makar zasnovane i na "izvorima bliskim klubu" a koje će ovde podići prašinu, poboljšati diskusiju i čitanost, moderacija će skinuti sve limite i dosadašnje kazne, uputiti izvinjenje svima koji su bili kažnjeni i skoncentrisati se isključivo na zaštitu pisane reči. Do tada, zabrana rekla-kazala postovanja na nivou Informera ostaje na snazi. 

 

 

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

 

Daj ti nama prvo Mašinu imovinsku kartu, prihode kojima se pravda vlasništvo nad Audijem A3, pa dobijaš ono što si tražio...  na stranu što si totalno krivo protumačo čovekov post, tj ne krivo no usko, al Bobe moj uvek se da ispraviti, ako se čovek želi unaprediti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Walking Dravot said:

Takodje, ti ranije nisi bio moderator i nisam mogao znati za ovu tvoju manu uniformisanja topika. 

Pa,sad...da li je mana.. to nije ni na tebi ni na meni da kazemo.
Vreme ce pokazati.

Tacno. Nisam bio mod. Da sam bio,pokusao bih da iniciram neke promene i tamo. A ovde ce ih biti jos.
Ako modovi mogu na drugim sportskim pdf-ovima da zastite sportiste od uvreda,mogu i ja da pokusam na ovom. Makar od onih tezih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

Daj ti nama prvo Mašinu imovinsku kartu, prihode kojima se pravda vlasništvo nad Audijem A3, pa dobijaš ono što si tražio...  na stranu što si totalno krivo protumačo čovekov post, tj ne krivo no usko, al Bobe moj uvek se da ispraviti, ako se čovek želi unaprediti.

Zasto bih ti ja dao? Trazi od poreskih vlasti.
Ti si bese diplomirani pravnik? Onaj ko iznosi tvrdnju (optuzbu) treba da je dokaze. Toliko bi trebalo da znas.

Link to comment
Share on other sites

Šta je konkretno uvreda -- da se Terzićeva ćerka baškari u ukradenim milionima svoga oca lopova, kojeg je SNS pomilovao?

 

Za šta će sledeće biti potreban dokaz -- da se Filip gura u Zvezdu jer mu je tata predsednik kluba?

 

Ceca / Veljko Ražnatović?

 

Kakvi dokazi -- pa nije ovo sud. Pričamo o notornim kriminalcima i njihovoj deci koja voze automobile koji koštaju više desetina hiljada EUR.

 

Naravno da će Terzić sebi strpati koliko bude mogao para od prodaje Joveljića ili bilo kog drugog igrača, i naravno da će to potrošiti na sebe i svoju decu. Da li će Maša baš od krađe na Joveljiću dobiti nova kola, ili će ih zadužiti Konstantin, ili će pak putovati negde, dobiti novi bazen.. manje je bitno.

 

Čisto još da napomenem da se ne priča o uzornom fudbalskom radniku, već o čoveku koji je bio u bekstvu, zbog -- pazi sad -- optužbi za malverzacije pri trasnferima fudbalera.

 

Svaka stvar koju to dete ima na sebi je stečena Zvezdanovom krađom. Slažem se da neki fudbalski PDF ne treba da sklizne da se piše samo o tome i da se time troluju teme, ali banovati čoveka zbog onog -- jednog posta, i više je nego smešno.

 

Tanka je granica između forme i gluposti, a na jednom forumu treba imati osećaj za suštinu. Ukoliko ti nemaš osećaj i saznanja da je Terzić lopovčina, i da njegova deca i te kako uživaju plodove toga -- ili si jako neinformisan ili baš nisi u stanju da se odmakneš od forme (sa tim -- daj dokaze 😕 ).

Edited by medobrundo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@Crni Bombarder

 

 Sorry nigga pričaš sa ekonomistom, koga malko više interesuje suština od forme, a za pravno sam dovoljno pismen da znam da ne postoji zakon o poreklu imovine pa ni potreba da se ista pravda niti to poreski organi "republike" Srbije ispituju po službenoj dužnosti, za dokaze pozivam se na čuveni Vulinov amandman u narodu poznat kao: Tetka iz Kanade.

 

Tako da ono, super je şto bi da zaštitiš sportiste od uvreda, sam ne znam kako se u taj kalup uklapa 'merčki student Terzić dr Zvezdan?

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2019 at 9:50 PM, Crni Bombarder said:



Takve kvalifikacije (i teze) u nasem drustvu zasluzuju samo oni pripadnici socijalne zajednice koji su pokazali odsustvo bilo kakvih ljudskih i moralnih kvaliteta. To su politicari,tajkuni,ratni zlocinci, ratni huskaci,ratni profiteri,osobe koje izbegavaju i izvrgavaju pravdu,javne licnosti koje su sluzeci navedenima ili stavljajuci se na njihovu stranu pokazali odsustvo gotovo svakog integriteta i kredibiliteta.
Ja sportiste,igrace i trenere,ne mogu da stavim u isti kos sa pobrojanima,osim ako se svojim ponasanjem van sportskih borilista tamo nisu svrstali.

Jel sad jasnije zasto ne moze neprikladan recnik na ovom pdf u odnosu na njih? Napominjem - na igrace i trenere,ne i funkcionere.

Ocito nije na odmet da se jos jednom pokaze ovaj post.

Jasno je kao dan da niko ne brani Terzica protiv kojeg je bila podignuta optuznica i koji je pobegao,stavio se izvan dometa pravosudnih organa. Isto vazi i za Dzajica protiv koja je i vodjen zakoniti krivicni postupak,okoncan bez pravosnazne presude.
Da bi se na ovom pdf dokazivala njihova krivica,da b se ukazivalo na lopovski modus operandi u vodjenju kluba/ova,nije potrebno ukljucivati clanove njihovih porodica,a ponajmanje decu. Bez obzira na njihovu uzrast.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ocito nije na odmet da se jos jednom pokaze ovaj post.

Jasno je kao dan da niko ne brani Terzica protiv kojeg je bila podignuta optuznica i koji je pobegao,stavio se izvan dometa pravosudnih organa. Isto vazi i za Dzajica protiv koja je i vodjen zakoniti krivicni postupak,okoncan bez pravosnazne presude.
Da bi se na ovom pdf dokazivala njihova krivica,da b se ukazivalo na lopovski modus operandi u vodjenju kluba/ova,nije potrebno ukljucivati clanove njihovih porodica,a ponajmanje decu. Bez obzira na njihovu uzrast.

 

Ja bih razumeo, zaista, tvoju reakciju, da je neko vređao Terzićevu ćerku, samo iz razloga zato što joj je on otac. 

 

Ipak, treba konstatovati da njoj nije bila upućena uvreda (nije nazvana kurvom, starletom, glupačom, i sl), već je cela fora bila foksuirana na njena kola. Kola od xy hiljada EUR, koja joj jeste tata kupio (čak i imaš vesti na internetu o tome, kako se oduševila, pa se vozila na haubi). Tata, koji je bežao dok je bio optuživan da je pare pokrao prilikom transfera igrača.

 

Stoga, nije ni toliko smešno. Maša će svakako dobiti nova kola od para koje je tata nakrao. Možda u to uleti i procenat od Joveljića, možda ne.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, #22 said:

Je l' ima neki mod grobar da otvori Partizan 19/20

Posto ja danas dezuram ovde,uzecu slobodu da ti odgovorim,iako sam cigan :wicked:
Teme, uobicajeno, otvaraju forumasi,nakon sto se medju njima najpre postigne neka vrsta internog dogovora. Vidi na FKP temi kako stoje stvari..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ocito nije na odmet da se jos jednom pokaze ovaj post.


,osobe koje izbegavaju i izvrgavaju pravdu, javne licnosti koje su sluzeci navedenima ili stavljajuci se na njihovu stranu pokazali odsustvo gotovo svakog integriteta i kredibiliteta



ako ćemo da teramo mak na konac 😄

 Javna Ličnost koja izvrgava pravdu  i koja pokazauje odsustvo gotovo svakog integriteta i kredibiliteta.




:s_w:

zato:

Pravda za Zvezdana Terzića 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Posto ja danas dezuram ovde,uzecu slobodu da ti odgovorim,iako sam cigan :wicked:
Teme, uobicajeno, otvaraju forumasi,nakon sto se medju njima najpre postigne neka vrsta internog dogovora. Vidi na FKP temi kako stoje stvari..

 

Mi obicni ne smemo ni da pisemo, zato napisah bolje mod da otvori i neka je. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni Bombarder said:

@medobrundodakle,i ti mislis da je takvim postovima mesto na fudbalskim topicima?

 

Dakle, ti misliš da je onaj post za ban -- zašto tačno?

 

Apsolutno svaka napisana reč je bila tačna.

 

Devojka označena imenom -- ne podrugljivo.

 

Konstatovano da je sreća da nije povređena.

 

Konstatovano i da je uništeno vozilo od više desetina hiljada EUR, dobijeno od tate lopova.

 

Konstatovano i da će morati da kupi novo, a da će pare potražiti u novoj krađi / zlatnoj koki.

 

Znači, sve napisano sasvim korektno i ne može biti povod za ban.

 

Ako je promašeno mesto, obriši ili prebaci na adekvatan topik.

 

Ti si se prvo (zajedno sa ostalim kolegama) zgrozio što se pominje ta devojka u tom kontekstu (kakvom kontekstu?) -- pa si se čak upleo i u dokazivanje da li su kola plaćena pokradenim parama i sl -- sve ti to govori da nisi u pravu i da si bez razloga zalepio ban.

 

Nije strašno pogrešiti, ali jeste loše držati se toga -- jer će voditi ka budućim greškama. Fokusiraj se na suštinu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nista,
Ja smatram da nisam napravio gresku.

Izvolite - obratite se super-modovima i adminima. Nemam vise sta da dodam na celu raspravu.

 

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Bitno je sto ti ogromna sujeta nije dozvolila da priznas da nisi u pravu. Ni prvi ni poslednji put vidjeno.

 

Jel lici?

Link to comment
Share on other sites

Vizarde, vreme imamo, proslo je dosta od pocetka foruma.

Ti forumas i ti moderator ste dva coveka.

 

I da dodam, mislim da bih pravio slicne greske kao ti, iako ih ti ne vidis kao greske, kad bih poceo da moderisem.

Nisam ja za to, na pocetku me je bio poneo entuzijazam, ali sva sreca pa nisam usao u mod skvod. Nista se sustinski nije promenilo kod mene u odnosu na ranije, kad sam odbijao tu poziciju.

Edited by The Walking Dravot
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...