Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

3 minutes ago, The Walking Dravot said:

Koje su malverzacije u pitanju?

Odakle podatak o Djilasovim nekretninama?

Ako je nezakonito steceno, zasto nije uhapsen?

A ko je konkretno od politicara uhapsen i procesuiran zbog malverzacija i nezakonito stecene imovine u poslednjih 25 godina ?

Ili smatras da su svi koji su na vlast dosli kao golje , a sa vlasti sisli kao milioneri, sve stekli na posten i legalan nacin ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

A ko je konkretno od politicara uhapsen i procesuiran zbog malverzacija i nezakonito stecene imovine u poslednjih 25 godina ?

Ili smatras da su svi koji su na vlast dosli kao golje , a sa vlasti sisli kao milioneri, sve stekli na posten i legalan nacin ?

Ne bih sirio temu, pitanja su vrlo konkretna.

Link to comment
Share on other sites

Polazimo od pretpostavke:

Promenjljivost vlasti je poželjna / AV je predugo na položaju moći i njegov opstanak dodatno produbljuje agoniju ovog društva / Opozicija je takva kakva je i neko čekanje na nova lica je uzaludno / Status quo odgovara EU kojoj se ne žuri da integriše Srbiju (2025) / Promena vlasti ne garantuje promenu sistema.

Dakle, pitanje nije da li/sa kim, već kako smeniti trenutnu vlast i kako promeniti sistem? :classic_smile: 

Diktatura se, po definiciji, ne može institucionalno pobediti. Sledi da je za smenu dragog vođe potrebna neophodna kritična masa u društvu i podrška sa strane. Za ono prvo je pak neophodno dati neku pozitivnu odrednicu (vs pukog protivljenja) oko koje će se ta masa okupiti; za potonje se mora pridobiti preferencijalna pozicija vani (vs ovo mrsomuđenje). 

Čini mi se da ovo pretpolitičko/predgrađansko društvo nema sluha za puki pragmatizam: Da ga bolja efikasnost administracije, bolja ekonomska atmosfera, bolje slobodne institucije modernog društva, etc. ne mogu dovoljno mobilisati.

Ostaje nam politika. Od peto-oktobarskih promene, u Srbiji postoje samo dve tema: Kosovo i EU. Vučić tu uspešno nastavlja onu sintagmu posle-državnog-udara-preuzetog DSa: (n)i Kosovo (n)i Evropa. Znači, on je pokrio taj centar i tu gospodari. Kada treba odgovoriti na napade sa desna - ide jedan performans “svinjska glava”’ ili “voz” i tu se medijski opozicija razoruža; kada treba odgovoriti na napade sa leva - ide par fotkica sa Merkel, tapšanja i “investicije” sa strane i tu se suštinski opozicija gubi ispod radara. Sledi da se centar centrom ne izbija, no u Srbiji se gore pomenuta sintagma ne dovodi u pitanje ni od strane opozicije. Pa kako onda? 

Čini se da je pokušaj njegovog diskreditovanja sa desna (Kosovo) osuđen na dupli neuspeh. Ima li nagoveštaja da se nešto preduzima sa leva (EU)? 

Smatram da se Kosovo najbolje i jedino može “odbraniti” u EU.

Smatram da je promena sistema jedino moguća lustracijom.

Smatram da se stabilnost novog sistema i regionalni mir najbolje garantuju putem NATO.

Ima li se opozicionog sluha? 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Doc Holiday said:

Sve sto Vucic kaze veliki procenat slaze....  Vucic kaze nece na penzionere.... pa ih osine 10% , Vucic kaze nema takse na RTS.... pa ga osine... doduse preimenuje...   Vucic kaze Vozom od Panceva do Beograda za 20 min... pa voza uopste i nema... hoces jos ????

  Vucic samo kaze da je za EU....  a onda objasni zasto njegovi mediji non stop spinuju antiEU stavove ???   Zasto recimo kad razgovaras sa ljudima ( veruj mi ja razgovaram dosta)  svi Vucicevci su antiEU raspolozeni...  dok npr kod onih koji su protiv Vucica imas i jednih i drugih....   mozes li to objasniti

Sve to stoji sto si napisao i mogu da se slozim. Stvar je samo u tome sto Vucicu ovakva opozicija, koju predvode Djilas, Jeremic i Bosko, u potpunosti odgovara. Jer zna da oni nemaju kapaciteta da ga ugroze. Zbog toga je bitno da oni nestanu za opozicione scene, da bi mogao da se stvori siri opozicioni front sastavljen od normalnih intelektualaca i neiskompromitovanih politicara.

Ja sam recimo spreman da glasam za Aleksandra Olenika, jer su njegovi stavovi ono sa cime se slazem. Ali ako se nadje u kolaiciji sa Djilasom, Jeremicem i Boskom, apsolutno ne. Prosto ne verujem u slobodu koju treba da mi donese Bosko Obradovic, koji je sa svojim sektasima do nedavno upadao i prekidao tribine Pescanika. Dakle, da mi slobodu donosi neko ko je donedavno, nasilno, sprecavao ljude da se slobodno izrazavaju ? Thanks but no thanks. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nemanjaol said:

Mislim da ovde lezi deo problema. Tebi i svima ostalima koji nisu sigurni u urgentnost skidanja ove pošasti sa vlasti predlazem da nedelju dana malo gledate kako izgledaju jutarnji programi na Pinku i Happy-u, kao i da pratite naslovne strane Informera, Alo-a i Srpskog Telegrafa.

.....

Postoji na engleskom govornom podrucju jedna uzrecica: "if you close you eyes, it will all go away..."

 

45 minutes ago, Kronostime said:

Srbija mora, na prvom mestu, da resi gomilu svojih unutrasnjih problema - pa tek onda da razmislja da li u EU ili ne.

Ovo je kljucno.

EU nije klub u koji mozes da udjes sa ulice  pa se uclanis ako ti se svidja. Dakle, nije pitanje  da li AV ili neko drugi hoce ili nece, nego hocemo li da se sredimo tako budemo na nivo da uopste razmisljamo hocemo li ili necemo.  Uz ovakav nepotizam i korupciju, da ne nabrajam sve probleme, nema od EU nista. Dobro, mozda neka namenska pomoc da se srede stvari koje omogucuju Evropljanima da mirno prodju. A da ce se bas zadrzavati i trositi pare - pa, vecinom bas i nece.

 

Ja, kao dijaserac, pitam: gde su otisle moje pare? Nakon poplava pre 5 godina, objavljen je javno racun na koji moze da se uplati pomoc i ja sam nesto poslao. Tri godine kasnije, slao sam mailove institucijama i medijima i pitao gde mogu da se vide rashodi sa tog racuna. Nisam dobio ni jedan jedini odgovor, pa cak ni "ne znam"!!!

Nikada vise, nista zvanicno necu da podrzim.

Ko mi odgovori na to pitanje, imace glas. Ne moj, posto nemam pravo glasa u Srbiji, nego moje tamosnje familije kojoj sam pomogao i direktno.

 

Dakle, vi domaci ne pazite na to ko vam pred nosom otima pare, a teorisete o EU i Rusiji.

I o Kosovu. Hebes kolevke i istoriju, za ispravan stav o priznavanju nezavisnosti Kosova ili "borbi" za povratak istog "u maticu" kljucno je pitanje: koliko jedno ili drugo resenje kosta, isplati li se?

Jbt, Vlada Srbije ima nesto sto se zove "Kancelarija  za KiM". Evo je  ovde: http://kim.gov.rs/lat/index.php

Dakle, zna li neko koliko ta "kancelarija" kosta, koliko ima ljudi i kolike su im plate i najbitnije: sta ti ljudi rade? Zar to ne moze da radi ministarstvo spoljnih poslova?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Skyglider said:

A ko je konkretno od politicara uhapsen i procesuiran zbog malverzacija i nezakonito stecene imovine u poslednjih 25 godina ?

Ili smatras da su svi koji su na vlast dosli kao golje , a sa vlasti sisli kao milioneri, sve stekli na posten i legalan nacin ?

Ja znam jednog. Iz mog "rodnog" Krusevca je. Unutar stranacka borba za pozicije i novac: Velimir Mihajlović 

U vladi Radomana Božovića bio je ministar industrije, a potom ministar trgovine. Karijera mu je okončana marta 1993. godine, kada je sa Savom Vlajkovićem uhapšen pod optužbom da su uzeli „proviziju“ od 2,1 milion maraka od čelnika „Jugodrva“.

Policija je pronašla novac, emitovani su i snimci skrovišta u voćnjaku u kome su ministri zakopavali marke, a Vlajković i Mihajlović su osuđeni na po četiri godine zatvora.

 Retki su ovakvi i slicni primeri. Npr, javna je tajna sta i koliko su imali Gasici pre dolaska na vlast, kako i kome je BataGasic namestao tender, sto u vojsci, sto u BGD i KS javnim preduzecima.

Ali dok sluzi i izvrsava "naredbe",  nece biti promenapitan za poreklo imovine ili procesuiran za sve kradje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Bane said:

Zbog malverzacija sa Multicom grupom dok je bio gradonacelnik Beograda. 

Odakle mu 24.5 miliona evra? Vila na Senjaku vrednosti 1 milion evra ; stan naxVracaru vrednosti 700 000 evra? I jos sto-sta. 

Ne znam da li si upućen, ali je zbog svega što je izgovoreno protiv Đilasa na Pinku u 2012. i 2013. I kršenja ugovora sa Direct mediom, DjŽeks morao da da 10% vlasništva Pink grupe njima, jer su toliko velike odštete bile na suđenjima. 

Čovek bio suvlasnik najjače medijske kompanije na prostoru bivše Jugoslavije, ti pitaš odakle mu milion evra 😂

Uostalom, ako se toliko trubi " lopov, lopov", izvoli pa ga uhapsi i strpaj u zatvor. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

Sve to stoji sto si napisao i mogu da se slozim. Stvar je samo u tome sto Vucicu ovakva opozicija, koju predvode Djilas, Jeremic i Bosko, u potpunosti odgovara. Jer zna da oni nemaju kapaciteta da ga ugroze. Zbog toga je bitno da oni nestanu za opozicione scene, da bi mogao da se stvori siri opozicioni front sastavljen od normalnih intelektualaca i neiskompromitovanih politicara.

Ja sam recimo spreman da glasam za Aleksandra Olenika, jer su njegovi stavovi ono sa cime se slazem. Ali ako se nadje u kolaiciji sa Djilasom, Jeremicem i Boskom, apsolutno ne. Prosto ne verujem u slobodu koju treba da mi donese Bosko Obradovic, koji je sa svojim sektasima do nedavno upadao i prekidao tribine Pescanika. Dakle, da mi slobodu donosi neko ko je donedavno, nasilno, sprecavao ljude da se slobodno izrazavaju ? Thanks but no thanks. 

 

 

Nisi mogao nista svezije da nadjes od govora prosiptarskog lobiste od pre 11 godina? 😂😂

Edited by Celendzer
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Bane said:

Zbog malverzacija sa Multicom grupom dok je bio gradonacelnik Beograda. 

Odakle mu 24.5 miliona evra? Vila na Senjaku vrednosti 1 milion evra ; stan naxVracaru vrednosti 700 000 evra? I jos sto-sta. 

ФоÑогÑаÑиÑа коÑиÑника LjubiÅ¡a JeremiÄ

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, John Dies at the End said:

Ja znam jednog. Iz mog "rodnog" Krusevca je. Unutar stranacka borba za pozicije i novac: Velimir Mihajlović 

U vladi Radomana Božovića bio je ministar industrije, a potom ministar trgovine. Karijera mu je okončana marta 1993. godine, kada je sa Savom Vlajkovićem uhapšen pod optužbom da su uzeli „proviziju“ od 2,1 milion maraka od čelnika „Jugodrva“.

Policija je pronašla novac, emitovani su i snimci skrovišta u voćnjaku u kome su ministri zakopavali marke, a Vlajković i Mihajlović su osuđeni na po četiri godine zatvora.

 Retki su ovakvi i slicni primeri. Npr, javna je tajna sta i koliko su imali Gasici pre dolaska na vlast, kako i kome je BataGasic namestao tender, sto u vojsci, sto u BGD i KS javnim preduzecima.

Ali dok sluzi i izvrsava "naredbe",  nece biti promenapitan za poreklo imovine ili procesuiran za sve kradje.

Ma to su sitne ribe. Niko od ovih krupnijih nije zavrsio pred sudom. Pa koliko je samo SPS loprudi tokom 90ih doslo do miliona, pa je malo ko procesuiran. Da ne pricamo o raznim liderima DOSa. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

Sve to stoji sto si napisao i mogu da se slozim. Stvar je samo u tome sto Vucicu ovakva opozicija, koju predvode Djilas, Jeremic i Bosko, u potpunosti odgovara. Jer zna da oni nemaju kapaciteta da ga ugroze. Zbog toga je bitno da oni nestanu za opozicione scene, da bi mogao da se stvori siri opozicioni front sastavljen od normalnih intelektualaca i neiskompromitovanih politicara.

Ja sam recimo spreman da glasam za Aleksandra Olenika, jer su njegovi stavovi ono sa cime se slazem. Ali ako se nadje u kolaiciji sa Djilasom, Jeremicem i Boskom, apsolutno ne. Prosto ne verujem u slobodu koju treba da mi donese Bosko Obradovic, koji je sa svojim sektasima do nedavno upadao i prekidao tribine Pescanika. Dakle, da mi slobodu donosi neko ko je donedavno, nasilno, sprecavao ljude da se slobodno izrazavaju ? Thanks but no thanks. 

 

 

Oćeš da rušiš vučića sa nekim ko nije ni kombi stranka/pokret? Tako ćeš ga srušiti brzo, siguran sam...  verujem da ti se ni žuri nešto posebno, nije požar još zahvatio celu kuću da bi ti upomoć zvao sve komšije da pomognu, nego samo one sa kojima si dobar... metafore i sarkazam na stranu, ali i ja bih voleo da je tako jednostavno, ali nažalost nije...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

Sve to stoji sto si napisao i mogu da se slozim. Stvar je samo u tome sto Vucicu ovakva opozicija, koju predvode Djilas, Jeremic i Bosko, u potpunosti odgovara. Jer zna da oni nemaju kapaciteta da ga ugroze. Zbog toga je bitno da oni nestanu za opozicione scene, da bi mogao da se stvori siri opozicioni front sastavljen od normalnih intelektualaca i neiskompromitovanih politicara.

Ja sam recimo spreman da glasam za Aleksandra Olenika, jer su njegovi stavovi ono sa cime se slazem. Ali ako se nadje u kolaiciji sa Djilasom, Jeremicem i Boskom, apsolutno ne. Prosto ne verujem u slobodu koju treba da mi donese Bosko Obradovic, koji je sa svojim sektasima do nedavno upadao i prekidao tribine Pescanika. Dakle, da mi slobodu donosi neko ko je donedavno, nasilno, sprecavao ljude da se slobodno izrazavaju ? Thanks but no thanks. 

 

 

opet zamena teza i razvodnjavanje. nema sireg opozicionog fronta od normalnih intelektualaca i neiskompromitovanih politicara. kojih, jebote??? imas ovo sto imas i radi sa time. osim ako  ne zelis vucica na vlasti a nemas muda da to javno priznas.

 

opet se varcamo na boska- on je deo koalicije i to minorni. ne koalicije koja ce doci i imati vlast, nego one koja ce odrzati slobodne izbore. na kojima, opet, mozes a i ne moras da glasas za njega i koaliciju u kojoj je. dakle prvo izbori, pa onda zgrazavanje nad boskom. posto je trenutno zgrazavanje nista drugo do direktna podrska rezimu.

i da ponovim opet, posto vidim da ovde ima dosta onih sa pamcenjem zlatne ribice- sa jedne strane imas psihopatu koji ne preza od fizickog nasilja i ubistava, slobinog ministra i ratnog huskaca, pljackasa, manipulatora, seseljevog potrcka, lika koji opet svako malo truje i zvecka (zastarelim i raspalim) oruzjem prema komsiluku, koji je prodao pola zemlje najprimitivnijoj arapskoj dinastiji, a sa druge, pazi sad, boska koji je upadao na tribine pescanika. djilasa koji je seko trulo drvece. sergeja koji lupeta svasta. ds levicara borka. maminog predsednika un. vrlo zajebano izabrati.

a izabrati moras, cisto zbog toga sto ovakvo pasivno mrsomudjenje i prenemaganje odrzava status quo, tj glas je za vucica na kraju.

na tebi je.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jir-Lo said:

posto vidim da ovde ima dosta onih sa pamcenjem zlatne ribice- sa jedne strane imas psihopatu koji ne preza od fizickog nasilja i ubistava, slobinog ministra i ratnog huskaca, pljackasa, manipulatora, seseljevog potrcka, lika koji opet svako malo truje i zvecka (zastarelim i raspalim) oruzjem prema komsiluku, koji je prodao pola zemlje najprimitivnijoj arapskoj dinastiji

Ko ga samo dovede na vlast?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Eddard said:

Ko ga samo dovede na vlast?

na vlast ga je doveo retardirani narcis tadic. sto putem besomucne kradje ds ekipe, sto direktno preko krepale svinje mikija rakica.

kakve to ima veze sa icim? treba da trpimo diktaturu unedogled zbog tog mentola?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Eddard said:

Ko ga samo dovede na vlast?

.

4,5 % uvredjene intelektualne elite crtajuci Cica Glisu , i tako prepustili  i svoju i sudbinu drzave  u ruke i olovke  onih koji svojim granicama spoznaje na to nisu bili spremni.

.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, attolini said:

.

4,5 % uvredjene intelektualne elite crtajuci Cica Glisu , i tako prepustili  i svoju i sudbinu drzave  u ruke i olovke  onih koji svojim granicama spoznaje na to nisu bili spremni.

.

gluposti. prvo, nije bilo 4.5% belih listica, vec barem duplo manje. nevazecih ima uvek u nekom %. drugo, tih evt 2% je nista prema onima koji iz revolta uopste nisu izasli da glasaju, ili su glasali za tomu samo da bi kaznili ds. takvih ima 10x vise bar i oni su odlucili izbore. trece, izabran je toma a ne vucic. vucic je kasnije izvrsio drzavni udar, ukinuo slobodne izbore i uveo diktaturu. oces jos?

2 minutes ago, Eddard said:

A nije ga narod doveo poštenim izborima na vlast? Tadić ga je samo instalirao umesto lustrirao. Kao i debelog krmka I još desetine drugih...
Narod zaista ima pamćenje zlatne ribice...

naravno da nije. vidi gore pod 3. vucic nije u zivotu pobedio na slobodnim izborima.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Jir-Lo said:

opet zamena teza i razvodnjavanje. nema sireg opozicionog fronta od normalnih intelektualaca i neiskompromitovanih politicara. kojih, jebote??? imas ovo sto imas i radi sa time. osim ako  ne zelis vucica na vlasti a nemas muda da to javno priznas.

 

opet se varcamo na boska- on je deo koalicije i to minorni. ne koalicije koja ce doci i imati vlast, nego one koja ce odrzati slobodne izbore. na kojima, opet, mozes a i ne moras da glasas za njega i koaliciju u kojoj je. dakle prvo izbori, pa onda zgrazavanje nad boskom. posto je trenutno zgrazavanje nista drugo do direktna podrska rezimu.

i da ponovim opet, posto vidim da ovde ima dosta onih sa pamcenjem zlatne ribice- sa jedne strane imas psihopatu koji ne preza od fizickog nasilja i ubistava, slobinog ministra i ratnog huskaca, pljackasa, manipulatora, seseljevog potrcka, lika koji opet svako malo truje i zvecka (zastarelim i raspalim) oruzjem prema komsiluku, koji je prodao pola zemlje najprimitivnijoj arapskoj dinastiji, a sa druge, pazi sad, boska koji je upadao na tribine pescanika. djilasa koji je seko trulo drvece. sergeja koji lupeta svasta. ds levicara borka. maminog predsednika un. vrlo zajebano izabrati.

a izabrati moras, cisto zbog toga sto ovakvo pasivno mrsomudjenje i prenemaganje odrzava status quo, tj glas je za vucica na kraju.

na tebi je.

 

b1: Pa rececimo ja bih mnogo vise voleo da na celu nekog opozicionog fronta vidim na primer Nikolu Koja, a gde u tom opozicionom frontu nece biti ni Bosko, ni Djilas a ni Jeremic.

b2: Bosko je deo koalicije koja pretenduje da dodje na vlast. Ja ne zelim Boska na vlasti. Ne zelim ni Vucica, ali ne zelim ni Boska. Uostalom, kako zamisljas uopste da ce koalicija SzS da srusi Vucica? 

b3:  Moj izbor je Aleksandar Olenik, kao sto sam vec napisao. Djilas, Bosko i Jeremic moj glas nece da dobiju, sigurno. I bas me zabole ako to neko vidi kao glas za Vucica. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, attolini said:

.

4,5 % uvredjene intelektualne elite crtajuci Cica Glisu , i tako prepustili  i svoju i sudbinu drzave  u ruke i olovke  onih koji svojim granicama spoznaje na to nisu bili spremni.

 .

Pa ne, nego su trebali da drze mentalno hendikepiranog Tadica jos 15 godina na vlasti. I nije Tadicu tad na izborima bio protivkandidat Vucic, vec Toma Nikolic. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

b1: Pa rececimo ja bih mnogo vise voleo da na celu nekog opozicionog fronta vidim na primer Nikolu Koja, a gde u tom opozicionom frontu nece biti ni Bosko, ni Djilas a ni Jeremic.

b2: Bosko je deo koalicije koja pretenduje da dodje na vlast. Ja ne zelim Boska na vlasti. Ne zelim ni Vucica, ali ne zelim ni Boska. Uostalom, kako zamisljas uopste da ce koalicija SzS da srusi Vucica? 

b3:  Moj izbor je Aleksandar Olenik, kao sto sam vec napisao. Djilas, Bosko i Jeremic moj glas nece da dobiju, sigurno. I bas me zabole ako to neko vidi kao glas za Vucica. 

 

ali to jeste glas za vucica. sto i sam znas u dubini duse. zivi ostatak zivota znajuci da si podrzao psihopatu i ubicu u njegovom zlocinackom poduhvatu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

b1: Pa rececimo ja bih mnogo vise voleo da na celu nekog opozicionog fronta vidim na primer Nikolu Koja, a gde u tom opozicionom frontu nece biti ni Bosko, ni Djilas a ni Jeremic.

b2: Bosko je deo koalicije koja pretenduje da dodje na vlast. Ja ne zelim Boska na vlasti. Ne zelim ni Vucica, ali ne zelim ni Boska. Uostalom, kako zamisljas uopste da ce koalicija SzS da srusi Vucica? 

b3:  Moj izbor je Aleksandar Olenik, kao sto sam vec napisao. Djilas, Bosko i Jeremic moj glas nece da dobiju, sigurno. I bas me zabole ako to neko vidi kao glas za Vucica. 

 

Ali, u Srbiji nema Tanosa koji će da zapucketa prstima i da nestane ona polovina (ili više) opozicije koja nam se ne sviđa, pa da ostane samo nama odgovarajuća, pa da onda i drugi nemaju gde, već da glasaju za nju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jir-Lo said:

ali to jeste glas za vucica. sto i sam znas u dubini duse. zivi ostatak zivota znajuci da si podrzao psihopatu i ubicu u njegovom zlocinackom poduhvatu.

Ok, recimo da resim da glasam za SzS, ali opet ta koalicija ne moze da osvoji na izborima vise od 15ak posto glasova. Kako onda zamisljas da ce oni da sruse Vucica? Na koji nacin ?

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins featured and unfeatured this topic
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...