Jump to content

Košarkaška oprema


Chaos Is Me

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nije košarkaška, ali kakve patike koristite za fitnes, trening?

Imao sam neke najke pančevačke, sad bih nešto normalno, da nemam osećaj kao da nosim krpe.

I da li je bio neko u decathlon-u? Koju god veličinu patika da izaberem, kažu da nemaju na stanju. Je li to u funkciji uopšte?

Edited by Referent
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2020 at 3:06 PM, Luchifer89 said:

a4612ae78c10234c017fa7ada69efa68.jpg
Stigle u Dunkshop, nisu jeftine...
Što bi rekao Šojić: Suzi, da li da otegnem ili da zategnem?

Koja je to marka? 

Koje patike nose Zagorac i čini mi se Mozli? Nešto prebudženo izgledaju, i šarenkasto, podsetile me na ove, pa zato pitam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, bekrinjo said:

Molten GL7 na akciji u Trefsportu za ssmo 2400rsd, kone treba ovo je više od best buy...

 

https://trefsport.com/sr/product/molten-kosarkaska-lopta-gl7-molten#

Ufff ovo je nemoguce, dzabe maltene.I gf7 sto je klasa ispod pa ne moze da se nadje ispod 5500. Bas mi je sumnjivo ovo, jel uzimao neko sa ovog sajta, ja posteno nisam cuo do sada za njih?

Link to comment
Share on other sites

Treffsport postoji od početka devedesetih. Čuveni, pokojni Vlada Tref je bio vlasnik. Nisu toliko popularni kao neke druge sportske radnje jer drže jake cene ali do skoro si samo kod njih mogao naći asiscs, mizuno i tako neke egzotične brendove za naše tržište gde vladaju adidas, nike i puma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ufff ovo je nemoguce, dzabe maltene.I gf7 sto je klasa ispod pa ne moze da se nadje ispod 5500. Bas mi je sumnjivo ovo, jel uzimao neko sa ovog sajta, ja posteno nisam cuo do sada za njih?

Nije to samo sajt, imaju radnje po Srbiju, samo u Beogradu 4,5 radnji. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što je tebi stigla ta poruka. Vidim da je vreme 20:01, ja sam poručio u 20:07 i platio karticom. Pošto je prilikom plaćanja stranica otišla u error 404 i nije stigla potvrda o kupovini na e-mail a novac je skinut sa kartice zvao sam ih danas da potvrdim porudžbinu. Rekli da je sve u redu i da će poslati danas.

Link to comment
Share on other sites

Ja je uzeo u onoj radnji u podzemnom kod Kneza. Samo tek sad vidim da je dizajn skroz drugačiji od onog koji uglavnom iskače na netu, a to je ovo

 

55043a42-a3ff-4e74-b913-bd6f041fc24d-Mol

 

Gde god izađe na guglu slika ove kao što je u trefu, cena je 30-40 dolara. E sad jbmu, dal je moguće da ovi prodaju fuševe ili šta.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2020 at 1:53 AM, Referent said:

Nije košarkaška, ali kakve patike koristite za fitnes, trening?

Imao sam neke najke pančevačke, sad bih nešto normalno, da nemam osećaj kao da nosim krpe.

I da li je bio neko u decathlon-u? Koju god veličinu patika da izaberem, kažu da nemaju na stanju. Je li to u funkciji uopšte?

 

romaleos-3-xd-white.jpg

 

Ja imam ove Romaleos i meni su odlicne. Ako radis ikakve olympic lifts, kompaund vijezbe, cucnjeve, military press itd. preporucujem ti patike sa podignutom petom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...