Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Da svet ima jace igrace, mozda bi i imali sanse, za svet su za sad prijavljeni Feliks, Svarcman i Fric :classic_biggrin:

 

Meni je najzanimljivije sta ce sad raznorazni Djoko militanti da kazu, posto oni uvek pljuju LC :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Srdjan Dj je jedan vrlo nedostojanstven covek,ali ne vidim sto se ovo pripisuje Novaku?

Novak kroz celu karijeru nikada nije pokazao da (iracionalno) mrzi Zapad,sto gro njegovih fanova cini. To mu jedan od + u mom tefteru zasigurno. Doduse,ta brojka se umanjila serijom gafova koje je ucinio u poslednjih par godina,ali da ne skrecem paznju sa sustine.

Meni je LC od starta nevazan event,a Novak ce ga ove sezone igrati jer,zahvaljujuci sopstvenoj tvrdoglavosti da istraje u pogresnom,i nema sta drugo da igra.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je momenat sto kaze steva "djokomilitanata" jako zanimljiv fenomen jer da je Novak kojim slucajem bio covek koji bi napravio ovakav event bio bi im bitniji za tenis od svega, ukljucujuci slemove. Kao sto su za njegovu tenisku organizaciju mislili da je revolucionarna stvar koja ce make tennis great again. Iskljucivost do daske.

 

Ako gledamo objektivno, sto se tice ljudi koji povrsno prate tenis, Lejver Kup, iako egzibicija, je sigurno rame uz rame sa slemovima. Obicni turniri i mastersi nisu ni prineti, jer na ovom turniru mogu da vide nesto sto nikada nisu videli, a to je rivali koji igraju zajedno u timu i navijaju jedni za druge. Samo klipove pogledajte gde jedni "savetuju" druge, pa dubl Federer-Nadal, to prevazilazi maltene najvece meceve koje smo imali u ovoj eri.

 

Kao takav, ovo je znacajan event, koji ce verovatno jako izgubiti na popularnosti kad svi oni odu u penziju, ali to ne znaci da neka druga generacija koja preuzme nekad nece biti propracena bar delic kao oni.

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine je bio bez najvecih zvezda, pa je ipak bio gledan i rasprodat, tako da po meni LC sigurno ima buducnost.

Oni rade i odlican marketing, bukvalno su aktivni na drustvenim mrezama tokom cele godine, a kad ovi odu u penziju, uvek postoji mogucnost da Fed bude kapiten tima Evrope, a recimo Rodik/Hjuit ili tako neko tima Sveta i da bude isto zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, double fault said:

on njima :heart:, oni njemu $$$$, to se zove dobar posao .

A mozda je Feki obecao da ce njegov drug BilG da kaze da mu se dozvoli  USO u kom slucaju je USO siguran ...

principi su principi ali ne treba preterivati :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kriv i dužan said:

Pavvy G

how much there is to see

just open your eyes

and listen to me

straight ahead

a green light turns to red

oh why can’t you see

oh Pavvy G

 

😁

Eto, sad neću celu noć moći ovo da izbacim iz glave.

guitar-cat.gif

 

 

Inače govorio je Novak još pre mesec dana da će verovatno igrati LC i DC, čudi me da to niko tada nije primetio. Ja sam se baš pitala šta mu je, ali očigledno bukvalno nema šta da igra.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Boxy said:

Da svet ima jace igrace, mozda bi i imali sanse, za svet su za sad prijavljeni Feliks, Svarcman i Fric :classic_biggrin:

 

Meni je najzanimljivije sta ce sad raznorazni Djoko militanti da kazu, posto oni uvek pljuju LC :lol_2:

Ali Novakovi fanovi zaista ništa ne treba da kažu, pošto vaši postovi govore sve...(dobro, ne Leodov, on od tenisa zna samo da ne voli

 

Đokovića :classic_biggrin: )

 

Ja ne poznam i ne pratim bukvalno nijedan tviter nalog fedala, dok si ti, vidim upoznata sa najvatrenijim fanovima-pa čestitam.

 

Plemenski vođa Dinastije foot je napisao kolumnu za spanski El Pais gde ljutito zamera Kirijosu za poraz u finalu Vimbldona, a večiti aktivni igrač  u penziji igra tako...da mu se ime pomene...a ti me podsećaš i podsećaćeš me uvek na onu gospođu sa Vimbldona sa podignutim kažiprstom i titulom koja nikad neće doći :lol_2:

 

Ja odo sad da gledam 4. set W '22.

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...