Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

21 minutes ago, VukVule1988 said:

Da se upisem na ovu temu. 😀

1. Marković, DeDa, kepec

2. Djenka, Bili, Laza

3. Stratos, Ogi

4. Rubit, Simana

5. Kuz, Ojo, Ristić

 

 

Ti si jedan ekonomican momak. Sto je najgore i realan 😄

Plasim se da bi ova ekipa oborila neke neslavne sutersko-poenterske rekorde

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, bosMan_jr said:

Ti si jedan ekonomican momak. Sto je najgore i realan 😄

Plasim se da bi ova ekipa oborila neke neslavne sutersko-poenterske rekorde

Trudio sam se biti sto realniji. 😄 Sta znam ne deluje mi to toliko poenterski lose. Jes da bi morali Bili i Stratos igrati na visokom nivou. Ali mogu tu da priskoce i Deda, Ogi, Rubit pa i Djenka.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

Rubit igra isključivo smallball peticu. On gotovo da ne šutira za 3, tako da nikako ne može da bude četvorka tj da igra sa nekim gabaritnim centrom u petorci.

Mislim da Rubit sasvim solidno suta trojke. Probao sam iskopati statistiku iz prvenstva ali ubi me nemački jezik.😂Ako se neko bolje snalazi neka pogleda.

Edited by VukVule1988
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, dekkard said:

Pefija što dalje od rostera Zvezde.

 

17 hours ago, Боги said:

Зашто?

 

17 hours ago, The Walking Dravot said:

Da ne uzima minute Filipu.

 

9 hours ago, dekkard said:

Zato što nije kvalitetno rešenje na mestu backup pleja. Mogao bi da bude u timu jedino na mestu trećeg pleja.

 

A vi mislite ja se zajebavam.

Novi forum, novi Obivan.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

S obzirom na to da smo Bilija produzili a Faje i Stratos su dobili ponudu da nastave s nama, sva paznja mora biti usmerena na to da kvalitetno resimo pozicije 1 i 5. Ja bih cak pristao i na to da sacuvamo ovaj tim kompletno samo da umesto Reglenda i Cirbesa dovedemo dva (dosta) bolja igraca ali tesko da cemo se sa Kejsijem dogovoriti o ceni. Mi imamo maltene kompletan roster osim prve petice, treba da gledamo za koju poziciju mozemo da nadjemo bolje igrace za slicnu lovu koju dajemo igracima koje imamo. Tumbati previse ovaj tim nema nekog prevelikog smisla jer mi nemamo igrace koji previse kostaju i nisu nam nedostupni za produzenje, ako vec imamo nameru da dajemo neku vecu lovu za novog igraca, onda treba prvo gledati sta taj novi igrac moze u odnosu na ove koje imamo i da li to sto moze opravdava razliku u ceni.

 

Dzenkins je verovatno dosta skup za nas ali je zanimljiv, s obzirom na to da ima srpski pasos i ne bi se vodio kao stranac. Ako bismo njega doveli mogli bismo i da se provucemo s jednim kvalitetnim igracem na poziciji 1, a da nam alternativna petorka bude sa Djenkom i igracima na poziciji 2 ili 3 koji mogu da postave i organizuju napad. Iluzija s Filipom kao bilo kakvim faktorom osim na poziciji treceg pleja koji ce u Evroligi mahati peskirom ili uopste nece biti u sastavu, brzo bi nam se ukazala u svoj svojoj lepoti, taj horor nekako treba izbeci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
A vi mislite ja se zajebavam.
Novi forum, novi Obivan.
Čuo si valjda za pluralizam mišljenja?Moje mišljenje nikoga ne ugrožava stoga je u potpunosti legitimno, pritom u potpunosti se vodim košarkaškim razlozima, ne sviđa mi se Stefan Marković kao igrač, ni u prajmu, a pogotovo sada kada je na zalasku karijere. Idealan par plejmejkera za mene su Granger I Wolters. Kapiram da ti zapravo i ne želiš da pričaš o košarci ali si slobodan da me razuverriš u tome, vrlo rado ću polemisati s tobom o tvojim rešenjima za nastupajuću sezonu, koji ti se igrač čini da je odgovarajući i slične stvari, u skladu sa topićem, jelte.
E da, ono mišljenje=dupe, usrano, čisto batali. Suviše je izanđalo, prosto i urla NEMAM ARGUMENT!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
38 minutes ago, taliesin said:

S obzirom na to da smo Bilija produzili a Faje i Stratos su dobili ponudu da nastave s nama, sva paznja mora biti usmerena na to da kvalitetno resimo pozicije 1 i 5. Ja bih cak pristao i na to da sacuvamo ovaj tim kompletno samo da umesto Reglenda i Cirbesa dovedemo dva (dosta) bolja igraca ali tesko da cemo se sa Kejsijem dogovoriti o ceni. Mi imamo maltene kompletan roster osim prve petice, treba da gledamo za koju poziciju mozemo da nadjemo bolje igrace za slicnu lovu koju dajemo igracima koje imamo. Tumbati previse ovaj tim nema nekog prevelikog smisla jer mi nemamo igrace koji previse kostaju i nisu nam nedostupni za produzenje, ako vec imamo nameru da dajemo neku vecu lovu za novog igraca, onda treba prvo gledati sta taj novi igrac moze u odnosu na ove koje imamo i da li to sto moze opravdava razliku u ceni.

 

Dzenkins je verovatno dosta skup za nas ali je zanimljiv, s obzirom na to da ima srpski pasos i ne bi se vodio kao stranac. Ako bismo njega doveli mogli bismo i da se provucemo s jednim kvalitetnim igracem na poziciji 1, a da nam alternativna petorka bude sa Djenkom i igracima na poziciji 2 ili 3 koji mogu da postave i organizuju napad. Iluzija s Filipom kao bilo kakvim faktorom osim na poziciji treceg pleja koji ce u Evroligi mahati peskirom ili uopste nece biti u sastavu, brzo bi nam se ukazala u svoj svojoj lepoti, taj horor nekako treba izbeci.

 Ne znam sto ljudi non-stop govore o tom srpskom pasosu. Ne treba nam za ABA i EL, KLS i KUp nisu toliko bitni.

 

Djenka i kad bi dosao, sigurno ne bi dosao za male pare i da bude neka rezerva, ti dani su gotovi mislim. Neke od ove dve stvari mora da bude uradjena. Nece da bude rezerva za ''male'' pare a za velike mogao bi malo da se nazulja kao i u Himkiju relativno.

 

Sto se tice pleja i centra tu se slazem, da ne bude da je negativan quote. Mada bih ja dodao obavezno i neku cuvenu 4/5 mitsku zver, nekog  koji tek treba da se dokaze i zeli da igra EL. Prosto Faye nema kvalitet za EL, Simana je nestabilan.

 

Po meni dva pleja , centar i cetvorka. Sve ostalo je dobro. Naravno zadrzao bih KC Riversa i ako mozemo dao bi mu 350 bez problema. To iskustvo i znanje se ne moze lako naci. Stratos, samo ako je fit, sumanjam da taj tempo moze izdrzati, mozda samo EL da igra, ako mozemo toliko da se isprsimo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Pero_Cameron said:

Neko pomenu Ivanovica, zaista ne bi smeli da ga ispustimo kako je dobio nogobulj iz Future.

 

Za njega se od pocetka godine prica da je neki ozbiljan problem sa kolenom i da mu je mozda i karijera pod znakom pitanja (Twister verovatno ima vise informacija).

Ovo podebljano se jos nije desilo, a ako ga se zele resiti mozda je taj problem sa kolenom ipak glavni razlog (inace to je sigurno najbolji dostupni igrac na poziciji 1 sa Crnogorskim pasosem i nema nikakve logike da ga se odreknu).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...