Jump to content

ABA Fantasy - sezona 2024/2025


Recommended Posts

Cekamo da se ABAjevci smisle i puste novu sezonu do koje je ostalo svega 3 dana (a i prosle godine su nam dali toliko). 

 

Ne znam sta misle da urade sa prva dva kola koja se preklapaju. 

 

Javite mi se ko je zainteresovan da igra da mu cim formiram ligu posaljem kod za ulazak, da nas bude sto vise ove godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2024 at 8:33 PM, Kooineeperk said:

Cekamo da se ABAjevci smisle i puste novu sezonu do koje je ostalo svega 3 dana (a i prosle godine su nam dali toliko). 

 

Ne znam sta misle da urade sa prva dva kola koja se preklapaju. 

 

Javite mi se ko je zainteresovan da igra da mu cim formiram ligu posaljem kod za ulazak, da nas bude sto vise ove godine. 

 

Zainteresovan i ja.

 

Može kod?

Link to comment
Share on other sites

Upao! Posle dugo godina evo me opet u aba fantaziranju. Napravio sam tim za bukvalno 5 minuta, jer mi je vaznije druzenje i zabava nego sam plasman. Ali nemojte da vas to uspava i opusti. 😉

Voleo bih da nam se jos ljudi pridruzi, i ovim putem uzimam za pravo da sve clanove pozovem, jer ce im kada vide kakva je ovde zabava posle biti zao a kasno! 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poslednji put kad sam igrao budžet je bio 350, sad je 400 a cijene igrača nijesu porasle. Može se lakše sastaviti tim. 

 

Meni su kapitalci Šorter i Jelavić. To su dva igrača koja sam morao da imam. Miletić je dosta povoljan, kao i Zoran Nikolić. Lazarević je bagatela.

 

I na kraju se dvoumim između Partizanovog pleja Džonsa i Kamenjaša, i odaberem ovog drugog. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Utopista said:

Eto onda šanse da ne budem poslednji - ako zaboraviš neke izmene, ostavljaš redovno povređene igrače... 🤣

 

Nemaš brige.

 

Na kraju prošle godine ušao u ekipu, još su mi stajali Siniša Štemberger, Novica Veličković i Todor Gečevski.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Meni su kapitalci Šorter i Jelavić. To su dva igrača koja sam morao da imam. Miletić je dosta povoljan, kao i Zoran Nikolić. Lazarević je bagatela.

 

 

Samo ti pomaži konkurenciji idejama... 🤣

 

Šalim se, ima nekolicina igrača za koje se odma vidi da su totalno nerealne cene. Lazarevićeva cena ostala iz fazon Zvezde.

 

Takođe, svake godine krenem sa ABA fantazijem, i redovno mi neki skupi Amer iz tipa Mornara zapali preko noći u inostranstvo, a meni ostane nepromenjen tim. I tu krenem da gubim interesovanje... pritom, i povrede je mnogo teže ispratiti nego npr. na Evroligi, u NBA...

 

Ali dobro, biću verujem motivisaniji i redovniji ove sezone.

Edited by Djirona
Link to comment
Share on other sites

Ono sto ja trenutno vidim od timova koji su pristupili je sledece:

 

Quote

Teams registered for this private league: Kooineeperk, Buntovnici, basketcoa, Girona, Utopisti, The Usual Suspects, 1945, Daretovi prevaranti 1, Saruman, Big Ticket, Hustle & Flow, VrucPetar, Lomovi, propolis, Atlanta.

 

 

Za neke je jasno ciji su, a za neke i nije pa se javite cisto da znamo ko je ko 🙂

 

Ja se odjavljujem od kompa, povremeno cu mozda biti tu... pa ako nekom ustreba log in, slobodno cimajte ljude iznad koji su se vec prijavili. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...