Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Ali to nisu igrači Reala, i nemaju 38 godina. On je u Realu rezao plaću i sad ima toliko. Mislim, da odluči uzeti pare od Saudijaca ne bi bilo ništa čudno. Ali on već godinama ima plan, tj. veliku želju umiroviti se u Realu. Ove godine je oko produženja bilo natezanja jer ne želi prestati igrat za reprezentaciju. Na kraju se ipak izgleda dogovorili. Uglavnom, nakon Puškaša najstariji igrač Reala u povijesti.

Sve legitimno ali jednostavno Modric kroz cijelu karijeru je bio taj tihi lik, vojnik koji ce biti tu, ne pravi probleme oko plate, produzenja. 

Nesto slicno sto je Utd imao sa Gigsom i Skolsom ( Skols nije imao ni agenta ).

 

Modriceva ambicija je iskljicivo na sportskom planu, da bude u Realu i svaka cast ali isto tako razumijem Ronalda, Ramosa pa i Casemira koji su htjeli da budu placeni s obzirom na svoj uticaj. 

 

Davno bi se Real rijesio i njega i Benzeme da je nesto talasao oko plate, jednostavno i vece legende su svoje odsvirali u Realu ako se nisu poklapale zelje tima i igraca. Ronaldo, Ramos, Kasiljas, Raul.

Real se bez problema odrice svih ako je potrebno. 

 

Ja licno da sam na Modricevom mjestu bib uzeo pare od Saudijaca i kulirao zadnje godine igracke karijere. U Realu je legenda, uvijek se moze vratiti posle igracke karijere tamo kao sto su Raul, Zidan

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Demantovao Benzema, verovatno ce odraditi ugovor sa Realom do 2024.

Vidio sam sinoc ali mislim da je to pokusaj da izvuce jos vise novca od Saudijaca. 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da Benzema ipak ostaje. Cudna situacija, najbolje bi i za njega i za klub bilo da ode. Nakon ovakve sezone prepune povreda cisto sumnjam da ce dogodine biti puno drugacija situacija.

 

Sto se Modrica tice, on definitivno ne bi trebao dobiti novi ugovor. Jednostavno je gotov, od Svjetskog Prvenstva nije odigrao mozda 3-4 dobre utakmice i prosto je bolno gledati koliko je izgubio korak za najvisi nivo. Kroos ima jos mozda 2 sezone na najvisem nivou dok je Luka gotov. Pogotovo je besmisleno da ih se i dogodine forsira u paru, to je vec ove godine bilo jako lose. 

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 može uzet saudijski novac sa 39-40, ako mu bude do toga.

I ne znam baš da su navedeni veće legende. Ako gledamo ono što su ostvarili u dresu Reala. Bilo da se radi o osvajanju trofeja ili individualnim nagradama.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Miki ne bih dalje komentarisao jer to sto ti pises mogli su samo da objavljuju Twitter fanovi Uniteda isfrustrirani zbog De Jonga.

 

Dobro je ipak sto je MLS, u odnosu na Arabiju. Ne znam da li je tacno, ali ovi iz Arabije mu valjda nudili oko milijardu za godinu dana sto je bas haos 😄

 

Sto se Barce tice dobro je sto je zavrseno odmah, da se ne gubi vrijeme. A meni bi bila katastrofa da se prodaju igraci da bi se Messi vratio. Ok da je dosao na ovakav sastav, ali da prodajes Raphinhu, e to ne bi valjalo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, OgX said:

Miki ne bih dalje komentarisao jer to sto ti pises mogli su samo da objavljuju Twitter fanovi Uniteda isfrustrirani zbog De Jonga.

 

Dobro je ipak sto je MLS, u odnosu na Arabiju. Ne znam da li je tacno, ali ovi iz Arabije mu valjda nudili oko milijardu za godinu dana sto je bas haos 😄

 

Sto se Barce tice dobro je sto je zavrseno odmah, da se ne gubi vrijeme. A meni bi bila katastrofa da se prodaju igraci da bi se Messi vratio. Ok da je dosao na ovakav sastav, ali da prodajes Raphinhu, e to ne bi valjalo.

 

Mesi neće ništa manje zaraditi u USA. U Arabiji bi dobio pare i svi bi zaboravili na njega, kao što su zaboravili Ronalda.

Ovako će Ameri od njega da naprave brend, i mogu da mislim kakve će sponzorske ponude da dobije.

Generalno mislim da je USA bolja opcija, ipak su oni sportska nacija, Arabija to nije, niti će ikad biti, ma koliko to želeli da kupe.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Diktator mali. 

I prosli put kad je odlazio iz Barse je trazio da bhde najplaceniji, isto i sada ali naravno da niko ne smije ni da pisne o tome jer ne smije se narusiti taj imidz predobrog decaka. 

Lik je u 15 sezona u Barceloni, 13 puta potpisivao novi ugovor. Nije bilo kraja njegovoj pohlepi.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Dusko said:

Bolje u MLS nego u Arabiju.

 

Naravno da je bolje, iz puno razloga je ovo pametniji potez, i generalno pokazuje kakav stav ima za razliku od Ronalda. Uzece on i u Americi pare, ali porediti MLS i ligu Saudijske Arabije bilo bi neumesno po vise aspekata. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2023 at 4:45 PM, alpaka Bereta Sida said:


Jos Kane i napad je strasan za narednu sezonu. Brahim-Kai-Joselu je svjetlosnim godinama bolja rotacija od ovosezonske Hazard-Mariano-Asensio.

Treba im za sezonu napadač. Endrick vjerojatno uskače u prvih 11. Mislim da tu neće biti prilagodbe tipa Vinicius. Mislim da će ovaj odma proradit. Nešto tipa Neymar. Iako je Neymar došao stariji i iskusniji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...