Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

Fiorentina je imala 3 sanse da obezbedi Evropu sledece godine:

 

1. Da osvojo kup Italije. Izgubila od Intera.

 

2. Da osvoji LK. Izgubila od Vest Hema.

 

3. Da Roma osvoji LE, pa da onda i 8. u prvenstvu izbori Evropu. Roma izgubila od Sevilje.

 

Sad ostaje 4. šansa, da Vest Hem bude izbačen iz Evrope(što bi bilo potpuno ispravno, ali neće se dogoditi).

 

Uspešna sezona generalno, ali užasan kraj.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Verona izborila opstanak u ligi pobedom protiv Specije 3:1. Inace da se gledao medjusobni skor, Specija bi igrala Seriju A i sledeće sezone. Ovako je direktan duel na neutralnom terenu odlučio.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

kad su Maldini i Masara oterani,palo mi je na pamet da bi to moglo destabilizovati ekipu i dovesti do odlazaka pojedinih igrača. Evo,navodno su stigli prvi zahtevi za transferima i to ni manje ni više nego ponajboljih igrača.
Navodno,odlazak su zatražila dvojica Francuza: Manjan i Teo H.kao i Rafael Leao.

Mašala..svaka čast kretenu predsedniku :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

kad su Maldini i Masara oterani,palo mi je na pamet da bi to moglo destabilizovati ekipu i dovesti do odlazaka pojedinih igrača. Evo,navodno su stigli prvi zahtevi za transferima i to ni manje ni više nego ponajboljih igrača.
Navodno,odlazak su zatražila dvojica Francuza: Manjan i Teo H.kao i Rafael Leao.

Mašala..svaka čast kretenu predsedniku :ajme:

Ameri su potpuni imbecili što se tiče samog razumevanja fudbala..Sva trojica su došla zbog Maldinija.Da je Leao znao šta će biti,ne bi ugovor produžavao.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 6/8/2023 at 1:40 AM, Profesor said:

Fiorentina je imala 3 sanse da obezbedi Evropu sledece godine:

 

1. Da osvojo kup Italije. Izgubila od Intera.

 

2. Da osvoji LK. Izgubila od Vest Hema.

 

3. Da Roma osvoji LE, pa da onda i 8. u prvenstvu izbori Evropu. Roma izgubila od Sevilje.

 

Sad ostaje 4. šansa, da Vest Hem bude izbačen iz Evrope(što bi bilo potpuno ispravno, ali neće se dogoditi).

 

Uspešna sezona generalno, ali užasan kraj.

 

Ipak je pod 5. 🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako neko ne prati Lacio godinama , dovoljno mu je da pogleda jucerasnju utakmicu i da nadoknadi sve propusteno.

 

Ne znam zvanicnu statustiku, ali posed oko 70% sa ukupno jednim sutem u gol. 

Inicijativa, posed, pritisak, dobro trcanje, sve puca.... u zbiru 0:1 za Djenovu. :23:

 

Dva poraza na otvaranju sezone ...Lece i sinoc Djenova. 

U naredna dva kola idu Napoliju i Juventusu.... ni 6 bodova u dva gostovanja me ne bi iznenadila, to bi bilo tako u njihovom maniru. 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Koliko god za Lazio bio trademark da gubi bodove na “malim mecevima” ovo je bas jeziv start sezone.  

4 boda na 5 meceva uz relativno povoljan raspored je bas malo. 

Moglo je i da se namirise kada su SMS-a prodali za 40M , koji je sam probijao bunker, a zamenili ga igracima koje su doveli bez obestecenja. 
 

 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...