Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆

Kooineeperk

Recommended Posts

Zaista nema potrebe za omalovažavanjem Borjana.

To što je izgubio na kvalitetu i što je izuzetno odvratan kao pojava ne menja činjenicu da je u ovom veku uz Stojketa i Dišljenkovića najbolji golman kog smo imali u klubu.

• Like 3

Meni juce pao na pamet Srki Plavsic i vidim da u Rakovu igra odlicno i to bas na poziciji LWB. Mislim i da sam uhvatio jednu utakmicu na pocetku sezone i bas mi je dobro delovao.

https://velikeprice.com/sport/barak-bahar-zuti-karton/

Tekst u srž svega. Treba svi koji nisu da ga pročitaju a oni koji jesu da ga pročitaju još jednom. A čitajući tekst dosta vas sam u istom i pronašao. Čovek objasnio sve. Skidam kapu i potpisujem svako slovo. A svi vi koji terate Bahara stavite prst na čelo šta ćemo i koga da gledamo umesto Bahara( ne postoji dostupan trener koji je trenutno kvalitetniji od Baraka). Ja i dalje čvrsto stojim pri tome da Bahar sa svim svojim manama koje pokazuje tvrdoglavo, treba da ostane makar do kraja sezone ukoliko izvuče 3 mesto u LŠ i ako u ligi do zimske pauze ne izgubi ni jedan bod. Čak bih ga ostavio i ako dobije sve a derbi eventualno odigra nerešeno. Tim sa ovim kvalitetom treba rutinski da dobija sve u ligi i bez trenera. Ako se otera trener onda treba da se istovremeno otera i cela uprava i pola tima.

Zato, prilika treneru da pokaže koliko može (ni jedan trener ne može ništa za 6 meseci i sa potpuno novim timom sa rupama u odbrani) i formira tim bez rupa( ukoliko to jednom u životu uspemo da uradimo) jer bez bekova ( levog pod moranjem) i jednog do dva kvalitetna štopera ni Klop ne bi mogao ništa više da uradi. 

Još jednom, topla preporuka da se pročita gore postavljeni tekst. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 1

33 minutes ago, Markoss said:

Skoci, daj gol glavom, hej Pavkov.

O bože šta smo ti toliko zgrešili 🤦. A onda se setim da nam Šerif igra napadača i shvatim da je Pavkov za njega kako god zvučalo ipak napadač. Tako da i ako smo luzerski, šibicarski, seoski klub sa isto takvim poslovanje ovo ću se praviti da nisam video samo u slučaju da Pavkov dođe a Šerifa negde uvaljamo za 4 miliona i dodjemo na nulu. A to znači da opet nemamo napadača ali bar ga nemamo za 4 miliona. Gadi mi se ovaj klub. 

Повратак Павкова се не може правдати апсолутно ничим. То је потез због којег би Терзић, са комплетном својом свитом, најзад морао бити најурен из клуба. Јер је то она кап која прелива чашу, буљук промашених појачања, сумњивих трансфера, потрошених милиона и уместо било каквог напретка да се вратиш на Павкова !? 

• Like 5
  • Tuzno 1

1 hour ago, Markoss said:

Skoci, daj gol glavom, hej Pavkov.

Koliko god da smo kao klub prerasli Pavkova opet ne mogu da se otmem utisku da smo njega imali od pocetka sezone ne bismo izgubili ovoliko bodova u nasoj ligi. On je razbijac za ove domace livadare. Svakako sam pre za Pavkova nego za Serifa.

https://velikeprice.com/sport/barak-bahar-zuti-karton/
Tekst u srž svega. Treba svi koji nisu da ga pročitaju a oni koji jesu da ga pročitaju još jednom. A čitajući tekst dosta vas sam u istom i pronašao. Čovek objasnio sve. Skidam kapu i potpisujem svako slovo. A svi vi koji terate Bahara stavite prst na čelo šta ćemo i koga da gledamo umesto Bahara( ne postoji dostupan trener koji je trenutno kvalitetniji od Baraka). Ja i dalje čvrsto stojim pri tome da Bahar sa svim svojim manama koje pokazuje tvrdoglavo, treba da ostane makar do kraja sezone ukoliko izvuče 3 mesto u LŠ i ako u ligi do zimske pauze ne izgubi ni jedan bod. Čak bih ga ostavio i ako dobije sve a derbi eventualno odigra nerešeno. Tim sa ovim kvalitetom treba rutinski da dobija sve u ligi i bez trenera. Ako se otera trener onda treba da se istovremeno otera i cela uprava i pola tima.
Zato, prilika treneru da pokaže koliko može (ni jedan trener ne može ništa za 6 meseci i sa potpuno novim timom sa rupama u odbrani) i formira tim bez rupa( ukoliko to jednom u životu uspemo da uradimo) jer bez bekova ( levog pod moranjem) i jednog do dva kvalitetna štopera ni Klop ne bi mogao ništa više da uradi. 
Još jednom, topla preporuka da se pročita gore postavljeni tekst. 
Vlada je retko pismen novinar, valjda zato više i ne operiše na ovim našim prostorima, a realno se bavi sportskim novinarstvom. Meni lično omiljeni sportski novinar sa ovih prostora.

Sent from my A063 using Tapatalk

• Like 1