Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Svaka cast koleZi Kooineepeker-u na otvaranju teme, bravo!

E sad, za to sto nista u Zvezdi ne valja, a riba je vazda smrdela od glave, mora malo i da se mraci. :lala2:

Uvek kazem - uz ovakvu upravu trebace nam srece i da ovaj trener koji ima neku viziju ostane "nesto duze" i iznese svoje zamisli i na terenu. Bice tesko, al tako je nama ciganima uvek bilo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Stamenic im je jesenas igrao 3 puta po 90 minuta u LS (u remijima protiv Sevilje i Sitija, i ubedljiv poraz od Sitija u gostima), u ligi je bio manje vise standardan dok nije potpisao predugovor sa nama pa je posle toga klupiran.

 

Negde sam procitao da su u tom periodu (septembar-oktobar) imali gadnih problema sa povredama u veznom redu, pa je zato neplanirano dobio sansu. Pojma nemam da li je tacno, ali ima smisla s obzirom da je vec u novembru pao u treci plan. Za nas je potpisao tek u februaru. Iz klipova se ne moze puno zakljuciti, cini se da ima odlicnu dugu loptu, a ocekivano je trom s obzirom na konstituciju. U svakom slucaju, domaci igrac 2002-o godiste sa kakvim-takvim iskustvom igranja u LS i u ozbiljnom sistemu kakav je Kopenhagenov, svakako vredi probati.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

 

Negde sam procitao da su u tom periodu (septembar-oktobar) imali gadnih problema sa povredama u veznom redu, pa je zato neplanirano dobio sansu. Pojma nemam da li je tacno, ali ima smisla s obzirom da je vec u novembru pao u treci plan. Za nas je potpisao tek u februaru. Iz klipova se ne moze puno zakljuciti, cini se da ima odlicnu dugu loptu, a ocekivano je trom s obzirom na konstituciju. U svakom slucaju, domaci igrac 2002-o godiste sa kakvim-takvim iskustvom igranja u LS i u ozbiljnom sistemu kakav je Kopenhagenov, svakako vredi probati.

Trom? Pogrešnog si igrača gledao. Momak je visok skoro 1.90 i ima 78kg. Fizički slab da ali i žilav. Trom nije sigurno. 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na ovom vrhunskom otvaranju teme.

Nismo ni prvi trening odradili a vec su ljudi poceli da mrace maksimalno,samo mi nije jasno na osnovu cega? 

Doveli smo konacno trenera koji igra ofanzivan fudbal kojibsmo toliko zeljeli. Cisti se igracki kadar sa igracima kojim realno niti jedan domaci trener nebi imao muda da odradi. Igramo ligu sampiona sa odlicnom podlogom,ozbiljnim kosturom (makar trenutnim) na kojem smo doveli jedno odlicno i jedno solidno pojacanje. Doveli smo trenera koji je imao za svoje uslove dosta uspjesnu karijeru al mi vec ga sutiramo na pocetku sezone. Zasto? Koji to razlog ima ovaj trener da ne uspije pod ovim uslovima?

Ne zasluzujemo mi bolje od Mrkelica Terzica Gobeljica Srnica itd, onda mozemo da postignemo nas ful potencinal kukanja nezadovoljstva mracenja, da nas nahrani i ucini ispunjenim.

Svako moze i treba da ima svoje misljenje, svi smo razliciti na svoj nacin al po cemu to je krenulo po zlu ova sezona sto se tice trenera i igrackog kadra da bi mracili... Fala kurcu da je jednom krenulo kako treba nek se potrude da nastavi ovako, zabolje me ona rabota i za terzica mrkleu mirku vujadina savica vesica itd. Bitna je zvezda,bitan je ovaj tim sa strucnim stabom a ove godine cemo napraviti ozbiljan iskorak za nase mogucnosti,zivi bili pa vidjeli.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kooineeperk said:

Daj iskulirajte sa negativnostima barem na prvoj strani topic-a.

 

Lično nemam negativnosti, imam bojazan koji se sagleda u tome da se plašim da naš novi trener ima odlične radne principe ali je veliko pitanje da li ima autoritet da ih sprovede. Da bi sproveo svoje ideje on mora da ima poštovanje od igrača. Daću ti primer recimo odnosa Dušan Alimpijević/Pero Antić, gde si jasno video da igrač ni 2% ne zarezuje svog trenera.

 

Ipak je ovo malo veći kolač od Izraela. Ipak je Zvezda mnogo veći i zahtevniji klub od svih gde je do sada radio, tako da je ovo baš veliki test za trenera, a ukoliko mu filosofija "ne prođe" mogli bismo ostati sa gomilom igrača u rosteru koji su više nepotrebni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tunji Awojobi said:

Ja baš ne bi voleo Milivojevića. To bi bio klasičan transfer iz Vesić/Lukić ere gde se dovodi ime, a ne igrač. 
 

Sa jednom nogom je na ovu ekipu ogroman upgrade. Ne znam kako bi doveli ime a ne igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Luka je ozbiljan igrač, sa iskustvom iz najačih liga, i značiće nam. Nisam samo siguran u kakvoj je formi, ali ako je fit, onda nam je kombinacija Milivojević/Mijailobić sasvim korektna u rotaciji. Plus što i ovaj iz Norveške što dolazi može to da zakrpi ako treba, pa i Ristić ako ga dovedemo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

 

Lično nemam negativnosti, imam bojazan koji se sagleda u tome da se plašim da naš novi trener ima odlične radne principe ali je veliko pitanje da li ima autoritet da ih sprovede. Da bi sproveo svoje ideje on mora da ima poštovanje od igrača. Daću ti primer recimo odnosa Dušan Alimpijević/Pero Antić, gde si jasno video da igrač ni 2% ne zarezuje svog trenera.

 

Ipak je ovo malo veći kolač od Izraela. Ipak je Zvezda mnogo veći i zahtevniji klub od svih gde je do sada radio, tako da je ovo baš veliki test za trenera, a ukoliko mu filosofija "ne prođe" mogli bismo ostati sa gomilom igrača u rosteru koji su više nepotrebni.

Mala digresija od teme...Neki dan gledam intervju sa Perom Antićem. Voditelj ga pita kako je bilo raditi sa najvećim trenerima pa nabroja njih par...i Pero ubaci u nabrajanje i Alimpijevica (u smislu odlican trener, nasljednik velikih srpskih trenera itd) ali ne sarkastično već baš u pozitivnom smislu. Generalno, nakon tog odgledanog intervjua stekao sam utisak da je Pero puno veća faca nego što sam mislio da jeste. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Luka je ozbiljan igrač, sa iskustvom iz najačih liga, i značiće nam. Nisam samo siguran u kakvoj je formi, ali ako je fit, onda nam je kombinacija Milivojević/Mijailobić sasvim korektna u rotaciji. Plus što i ovaj iz Norveške što dolazi može to da zakrpi ako treba, pa i Ristić ako ga dovedemo.

Danske. Kopenhagen 🙂 

 

Inace sve se slazem, samo da vidimo koliko Luka moze. A jbg moze valjda jos sezonu dve a posle neka on bude clan rotacije za nekog mladjeg. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Terry said:

 

Lično nemam negativnosti, imam bojazan koji se sagleda u tome da se plašim da naš novi trener ima odlične radne principe ali je veliko pitanje da li ima autoritet da ih sprovede. Da bi sproveo svoje ideje on mora da ima poštovanje od igrača. Daću ti primer recimo odnosa Dušan Alimpijević/Pero Antić, gde si jasno video da igrač ni 2% ne zarezuje svog trenera.

 

Ipak je ovo malo veći kolač od Izraela. Ipak je Zvezda mnogo veći i zahtevniji klub od svih gde je do sada radio, tako da je ovo baš veliki test za trenera, a ukoliko mu filosofija "ne prođe" mogli bismo ostati sa gomilom igrača u rosteru koji su više nepotrebni.

Svako ko je ikada sarađivao sa Baharom, reći će vam da je ono što se kod njega ističe njegova upravljačka snaga. On zna da upravlja timom, delegira ovlašćenja, daje osećaj svima sa kojima sarađuje da su ravnopravni sa njim, više vredni", rekao je Biton i dodao: "Zna i da upravlja svlačionicom u kojoj ima mnogo zvezda. Ljudi misle da nije teško uspeti u jakom timu, ali tamo gde ima mnogo zvezda, ima mnogo i ega i važno je upravljati tim ljudima. Izvan svega toga, Bahar razume fudbal, taktičar je, hrabar. Ima sve fudbalske kvalitete, ali glavna stvar je što zna da upravlja ljudima." - izjava njegovog bivseg igraca.

Inace po meni ako daas svom kapitenu i  najbitnijem igracu do znanja da nisu u prvim planovima za pocetak ne vidim veci nacin sprovodjenja autoriteta od ovoga.

Link to comment
Share on other sites

Nije losa ideja da se sa Degenekom proba ono sto je recimo Siti radio sa Walkerom ili Arsenal sto radi sa Whiteom.  Tako bi igrac levo imao vise slobode napred, ali treba naci pravog igraca na toj poziciji ukoliko Ristica ne vratimo. 
 

Sto se tice Milivojevica, ja bih bas voleo da ga vidim u klubu iako je jasno da nije vise na onom nivou od ranije. Kakva je to licnost govori i cinjenica da je svuda gde je igrao bio kapiten, a i to sto je odjebao olos iz FSS govori koliko je ispravan covek. Kazem, nije na starom nivou, ali ipak mislim da moze i dalje da bude koristan, pogotovo ako igra za klub koji voli. Dobili bi konacno i dobrog izvodjaca prekida, jer od Kanginih balona iz kornera nemamo nista. 
 

Daj Boze i da dodje Dabur, igrac koji ima dosta odigranih utakmica u LE. Malo i u tom segmentu promena u odnosu na napadace koje smo dovodili ovih godina, a koji nisu ni nastupali u LE/LS. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam danas strukturu duga našeg FK i pravo je čudo da smo živi. Od 75 miliona duga, preko 50 su kratkoročne obaveze. Nas jedino vadi da osvojimo LŠ ili da su ovi Nigerijci što su potpisali novi Ćavi i Inijesta.

A pričaju o rekonstrukciji stadiona. Užas.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alexandar said:

A navodno obestecenje za Glazera nije ispod 2 miliona evra. 

To 900k ponuda za njega?

Traži vlasnica Ber Ševe 2 miliona za njega, ali im problem pravi to što je on već rešio da hoće kod nas. Poslali smo prvo oko 500k al smo odbijeni. Videćemo sad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...