Jump to content

Vase politicko opredeljenje


Dragan

Recommended Posts

Ovaj test svakako nije dovoljno precizan (cini mi se da vise "vuce" ulevo i nadole) i vise sam ga zamislio kao zabavu

i mogucnost da popricamo o raznim levo-desnim i autoritarno-liberalnim stavovima.

Interesantno je da je Svajcarska kao drzava, iako mi odgovara, po ovom testu smestena na suprotnoj strani od mene - dosta vise udesno i nagore, sto mi je pomalo cudno.

Mozda se nadje jos neki bolji test, ovo je prvi na koji sam naleteo.

Negde sam ranije video i isti dijagram popunjen sa rezultatima poznatih ljudi, pa ako neko nadje ...

(btw kako stavljate sliku rezultata na forum?).

 

@FrediB@zoran59@Pletilja@mare80

Nema vrdanja - test ceka na vas. 🙂

 

@Constantin

Imas tamo pitanja i na bugarskom i ruskom.  🙂

 

Evo nadjoh jos nesto. Izgleda da smo mi ovde na forumu mnogo radikalni.

Kao sto sam i mislio USA demokrati su zapravo desno (iako ih stalno prozivaju da su komunisti),

mada me iznenadjuje da sam bas u dijagonali sa Obamom.

jt8lESd.png

 

main-qimg-5c543cb39aeb9f8c2310b8f18f5e9e

 

gfvxecvcm3671.png?width=400&format=png&a

 

composers.gif

 

 

Edited by Dragan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dragan said:

Mislis na ovu ?

Malo mi je bila neodredjena u odnosu na novu.

 

iLFae0Q.jpg?1

 

Da ta, vrati i nju, zanimljivo je porediti sve njih. Ne znam za koju bi mogli da kazemo da je tacnija, pogotovo kad pogledamo i neke istorijske licnosti. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

 

Mislim da je to manje vise ocekivano na ovom forumu, s obzirom da ovi drugi odlete i pre nego sto upisu deseti upis.

Oni imaju mali milion svojih rusokolonaskih foruma, na kojima jos gore i brutalnije banuju a pre toga vredjaju i sikaniraju svoje neistomisljenike. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan said:

Ovaj test svakako nije dovoljno precizan (cini mi se da vise "vuce" ulevo i nadole) i vise sam ga zamislio kao zabavu

i mogucnost da popricamo o raznim levo-desnim i autoritarno-liberalnim stavovima.

Interesantno je da je Svajcarska kao drzava, iako mi odgovara, po ovom testu smestena na suprotnoj strani od mene - dosta vise udesno i nagore, sto mi je pomalo cudno.

Mozda se nadje jos neki bolji test, ovo je prvi na koji sam naleteo.

Negde sam ranije video i isti dijagram popunjen sa rezultatima poznatih ljudi, pa ako neko nadje ...

(btw kako stavljate sliku rezultata na forum?).

 

@FrediB@zoran59@Pletilja@mare80

Nema vrdanja - test ceka na vas. 🙂

 

@Constantin

Imas tamo pitanja i na bugarskom i ruskom.  🙂

 

Evo nadjoh jos nesto. Izgleda da smo mi ovde na forumu mnogo radikalni.

Kao sto sam i mislio USA demokrati su zapravo desno (iako ih stalno prozivaju da su komunisti),

mada me iznenadjuje da sam bas u dijagonali sa Obamom.

jt8lESd.png

 

main-qimg-5c543cb39aeb9f8c2310b8f18f5e9e

 

gfvxecvcm3671.png?width=400&format=png&a

 

composers.gif

 

 

Ja i Dalaj Lama se poklopili 😄

 

Inače imao sam prilike da ga upoznam jednom. Za svoje godine, ima sjajan smisao za humor 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FrediB said:

Oni imaju mali milion svojih rusokolonaskih foruma, na kojima jos gore i brutalnije banuju a pre toga vredjaju i sikaniraju svoje neistomisljenike. 

 

Ne smeta mi kad je neko Rusofil, mada mi razlozi takve neke slepe ljubavi nikad nisu bili jasni. Ali smeta mi sto su takvi ljudi najcesce vrlo iskljucivi, sa fiks idejama i ponasaju se vrlo bezobrazno i direktno bez nekog prostora za diskusiju, sto istu sa njima cini na potpuno neizvodljivu. Kada covek diskutuje, jedna od poenta je ostaviti mogucnost za promenu stava, to jest biti "otvorenog srca".

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima nekih pitanja koja su nepotpuna, mogu se tumačiti na više načina, ili jednostavno fali malo konteksta... ali dobro, ceo taj kviz nije nešto što daje precizne rezultate, ali je interesantan i generalno je dobro osmišljen.

 

L7T1W0C.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...