Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Uđe li Konstrakta u top 5 glasova žirija, kad se bude dodavali teleglasovi sve će biti moguće.

 

Ima regionalnu bazu kao jedini preostali izvođač, intrigantna je i posebna da svi frikovi sveta glasaju za nju, keči je u meri da hvata i levo i desno, i gore i dole, ima dobru priču za one koji glasajući smatraju da čine nešto posebno, ishajpovana je po netu toliko da joj društvene mreže dođu kao ogromna mreža za pecanje glasova....

 

Ima bukvalno sve za dobar plasman.

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

UK 😄 Koje lobiranje za njega se vrsi :roflmao: Pesma realno pitanje dal je u 10 .

 

Pa ne znam baš, eto Konstrakta rastura na YT - sirotinjskoj varijanti za slušanje muzike, ali kad pogledaš kako (uglavnom na Zapadu) ljudi glasaju novčanikom, kupujući pesme na iTunesu, tu Konstrakte nema u top 200 na globalnoj listi uprkos činjenici da je na listi prisutno tuce pesama s ovogodišnjeg evrovizijskog finala, a Englez je na 45. mestu, tj. treći od svih evrovizijskih pesama, iza Švedske i Norveške.

 

15 NEW Cornelia Jakobs - Hold Me Closer (SWE) - u top 100 u 15 zemalja

35 +15 Subwoolfer - Give That Wolf A Banana (NOR) - peak bio 31. mesto - u top 100 u 10 zemalja

45 +30 Sam Ryder - SPACE MAN (UK) - u top 100 u 6 zemalja

72 +45 KALUSH - Stefania (UKR) - u top 100 u 9 zemalja

108 NEW The Rasmus - Jezebel (FIN) - u top 100 u 6 zemalja

118 -47 S10 - De Diepte (NED) - peak bio 29. mesto - u top 100 u 3 zemlje

138 NEW We Are Domi - Lights Off (CZE) - u top 100 u 10 zemalja

145 +55 Malik Harris - Rockstars (GER) - peak bio 64. mesto - u top 100 samo u Nemačkoj

157 NEW Sheldon Riley - Not the Same (AUS) - u top 100 u 2 zemlje

191 NEW wrs - Llámame (ROM) - u top 100 u 5 zemalja

199 NEW Maro - saudade, saudade (POR) - u top 100 u 4 zemlje

200 -119 Mahmood & BLANCO - Brividi (ITA) - peak bio 13. mesto verovatno posle pobede na Sanremu u februaru-martu - u top 100 u 3 zemlje

https://kworb.net/ww/index_full.html

 

 

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Večerašnje finale ću pratiti sa društvom sa posla tako da me verovatno neće biti ovde. Od samog početka verujem u Konstraktin visoki plasman i sigurna sam da će ući u top 5. Evo nekog mog predviđanja kako može izgledati prvih 10:

 

1. Poljska

2. Italija

3. Ukrajina

4. Srbija

5. UK

6. Švedska

7. Grčka

8. Španija

9. Moldavija

10. Finska

 

Preostaje nam još samo da večeras 🤞 Ani i verujemo u nju. Takođe da uživamo u odličnim nastupima, a i Maneskinu koji će nastupiti u finalu... 😍

 

Spoiler

Hint: Ovo sam ja danas 🤣

 

https://www.instagram.com/p/Cdh8kXIMNPn/

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, n4l1m said:

unpopular opinion..

pesma jeste simbolisticka, satanisticka, kako god..

zato masa stranaca i krece kao zaposednuta da tapse, iako ne znaju srpski, al takav je vajb pesme gde te prosto tera na to, posto demoni imaju samo jedan jezik, a kao sto znamo vecina sveta je demonizovano..

naravno to ne menja cinjenicu, da cu se ja opet uzbuditi(tm) oko nastupa, ako budem gledao, posto ko kae da i ja nisam demonizovan jelte.. :default_coffee:

brejking njuz, zarazan a jednostavan ritam u nekoj pesmi (koja ima tapsanje u matrici) je satanizam

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Redstar0356 said:

Volim da budem upucen u sva desavanja

:lol_2: Ovo boli koliko nije istina.

 

Večeras opušteno, zabavićemo se (nadam se) a ako bude dobar plasman, tim bolje...

 

A Britanija je godinama na dnu, nisam sigurna ni večeras baš kako će proći.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, n4l1m said:

spotifaj kae ubedljivo najslusanija je italija, pa ide svedska i holandija..

stavio sam 200 dindzi da italija osvaja i 200 da ce holandija biti u top3..

bice problema, ne bude li doslo:default_coffee:

Padas oba lagano. P.S. ima li treme deco?

Link to comment
Share on other sites

Quote

2022 Marcel Bezençon Award Winners
- The Press Award, which is voted on by the accredited members of the media, was awarded to Sam Ryder from the United Kingdom for SPACE MAN, the first time a Bezençon Award has gone to a UK act.

- The Artistic Award, which is presented to the best artistic performance as voted for by the commentators from each participating broadcaster, was given to Serbia’s Konstrakta with In Corpore Sano.

- The Composer Award, which is presented to a song’s team of composers, is voted on by all of the participating composers at this year’s Contest. This year, the award was presented to [Sweden's] Cornelia Jakobs, David Zandén, and Isa Molin for the song Hold Me Closer.

https://eurovision.tv/story/2022-marcel-bezencon-winners

Edited by erwin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...