Jump to content

Sunshine Double 2023.


Boxy

Recommended Posts

Videla sam da je dobila Kaju Juvan, ali nisam ukapirala da je to finale kvalifikacija.

 

6 hours ago, Boxy said:

Valjda nekog zanimaju ovi turniri :smiley33:

 

 

 

Najviše me zanimaju turniri koje imam gde da gledam :classic_biggrin: sa strimovima ću možda da se patim od četvrtfinala ili polufinala, i to ako mi veza bude valjala.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, alcesta said:

Videla sam da je dobila Kaju Juvan, ali nisam ukapirala da je to finale kvalifikacija.

 

Najviše me zanimaju turniri koje imam gde da gledam :classic_biggrin: sa strimovima ću možda da se patim od četvrtfinala ili polufinala, i to ako mi veza bude valjala.

 

A da, ti vise nemas SK...

IW je meni nezgodan zbog vremenske razlike, nema vise tog tenisera zbog kojeg cu ja da gubim san :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Endija prva dva seta. Prvi set veoma izjednacen,Etceveri osvojio tb lopticom na kojoj je Marej bio..mislim da je mogao da je odigra,ali je delovalo da je bio siguran da ide u aut..u drugom ga je lako preslisao..

Gledao sam i Filipa. U drugom setu kompletni raspad i veoma anemican tenis. Rekoh nedavno - Krajinovic ce ove sezone skupljati pobede na kasicicu..tako mi deluje.

Kecmanovic ostao u zrebu jedino..igra sa Stenom..danas ili sutra - nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2023 at 9:29 AM, Boxy said:

IW je meni nezgodan zbog vremenske razlike, nema vise tog tenisera zbog kojeg cu ja da gubim san :classic_biggrin:

I to, naravno. Mada ja ne ustajem sabajle ni zbog koga, nikakav sam fan :classic_biggrin:

Koliko me nervira kad vidim ovo prezime Mandlik, navikla sam na Mandlikovu i sve mi nešto fali.

Baš mi je žao Tima, a ne izgleda da se išta  popravlja :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

Juce Kecmanovic imao 2 smeca u TBu, pa i Djokovic bi bio ponosan :classic_biggrin:

jedan je bio na mec lopti, a pomocu drugog, koji je bio jos gori, je Stan vratio mini brejk.

 

 

Sve dok nije 40:15 i meč lopta da se fula, zanimljivo nije.:classic_cool:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Fricko mali problemi protiv Sheltona (izgubljen prvi set, a deckonja je daleko dogurao na AO, 1/4 ako se ne varam) ali pobeda.

Sledeci je Baez. Pocistio ga je 2x 6-1 prosle godine u Sinsiju, nadam se da prolaz nece doci u pitanje. 

Link to comment
Share on other sites

Da, Medvedev bi da skroji ceo Tur po njegovim specifikacijama. Cela sezona samo na brzom betonu u Americi i u dvorani u Evropi. Nista sljaka, nista trava, nista spori beton. Pre neko vreme se bunio nesto i oko loptica u Australiji ako me secanje ne vara. Kakav karakter jbt. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...