Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

Ne..sve sam uradio sam..sto se i vidi iz prilozenog kvaliteta :classic_biggrin: Sve preko telefona. :classic_biggrin: Ovo mi je inace prvi "video" koji sam napravio u zivotu i prvi koji sam uploadovao na yt.
Zato i napisah nedavno: Lucas (ali George,ne Aca) za sirotinju :lol_2:

Edited by Drug Crni
slovo
  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Djokovic je Luke Skywalker, Fed Darth Sidious, onda Nadal je, ko? Darth Vader?

Ovo pitam kao neko ko samo povrsno prati Star Wars I kome je Andor nesto najbolje sto je izaslo iz te fransize tamo od originalne trilogije pa naovamo 😀🤨

Link to comment
Share on other sites

Ma..nisam isao na to da strogo "kopiram" uloge..zeleo sam da napravim koliko toliko smislen tekst..da probam da spojim motive SW filmova i tenisa..koliko sam uspeo,to je drugo pitanje..:classic_biggrin:

Da,u petak je taj mec. Kyrgios ga na sva usta najavljuje...nadam se da ce mu Novak platiti veceru koju je obecao...nece valjda ispasti stipsa..:cigar:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao je i na onoj prošloj egzibiciji da ga vodi na tu večeru, valjda će se razdužiti ako već nije :classic_biggrin:

 

31 minutes ago, Elias said:

Ako Djokovic je Luke Skywalker, Fed Darth Sidious, onda Nadal je, ko? Darth Vader?

Meni Raffa the Bull, pa još gangster, opasno vuče na Jabba the Hutt, ali eto ako Crni kaže da nije imao namere da pravi aluzije, da mu verujemo  :57:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...