Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

Interesantno, Argentina počinje sa 3 štopera prvi put na prvenstvu. Mislim da će ove ekipe igrati konzervativno, čekati grešku protivnika i u slučaju Holandije pokušavati nešto iz prekida. Vjerovatno će i Argentinci malo obustaviti onu jurnjavu i više se fokusirati na kontre. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, OnionKnight said:

Interesantno, Argentina počinje sa 3 štopera prvi put na prvenstvu. Mislim da će ove ekipe igrati konzervativno, čekati grešku protivnika i u slučaju Holandije pokušavati nešto iz prekida. Vjerovatno će i Argentinci malo obustaviti onu jurnjavu i više se fokusirati na kontre. 

Da.
Skaloni izvadio "ogledalo" sto se kaze trenerskom terminologijom. Odgovara LVG istovetnom postavkom.

 

 

5 minutes ago, Dzep said:

 

Aj molim vas organizujte neku peticiju, bilo šta, da se ona krava debeljanka koja se odaziva na prezime Knol pošalje nazad kući... Zilion boljih riba Hrvatica od nje, a ona svuda, jebem ti život i sve

Slazem se..mnogo boljih riba imaju

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dzep said:

 

Aj molim vas organizujte neku peticiju, bilo šta, da se ona krava debeljanka koja se odaziva na prezime Knol pošalje nazad kući... Zilion boljih riba Hrvatica od nje, a ona svuda, jebem ti život i sve

danski novinar se pojavio na pres konferenciji i pitao Dalića i Gvardiola što misle o njoj. Jer je ona jako popularna u danskoj. Ova dvojica skoro povratili

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, shonke said:

Čemu ogorčenost što je hrv prošla? Hrv >SRB u fudbalu i to je tako.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 


Nikakva ogorcenost. Mi uopste nismo za uporedjivanje, oni su druga galaksija u fudbalu. Veliko postovanje i kapa dole. Kapiram da oni tako nas dozivljavaju u kosarci i to isto bez ikakve ogorcenosti.

Stojim ipak iza svega napisanog 😉 I to odgovorno. Ponekad je malo humora i na ovom forumu dozvoljen koji je na rubu toga sto bi Francuz zvao ironicno bien-pensantisme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, svaka cast Hrvatima i drago mi je zbog forumasa iz Hrvatske, ali ovo bas bila teska antipropaganda fudbala, realan rezultat 2,3-0 za Brazil Hrvatska dve akcije nije napravila za 120 minuta. Sa druge strane na pocetku sam rekao da Brazil moze ovde da saplete samo Tite, eventualno Francuska. Sta je lik ovde postavio je za zatvor, jebali ga i Paketa i Rafinja i da Nejmar pipne loptu u svakom napadu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Navijao sam za Brazil koji je kvalitetnija ekipa ali Hrvatska je kao takmičarska ekipa jednostavno bolja. 
Modric, Brozovic i Kovacic su bolji od Pakete za dve klase. Jbg zato ovaj igra u WH a ova trojica u Realu, Interu i Celziju. Ovaj Kazemiro nije više onaj stari zato ga je Real i prodao a nije prodao Modrica. Ugasili su ih bukvalno. I da Neimar je prirodni luzer nikada ništa neće osvojiti. Ono u Barsi mu je Mesi osvojio. 
edit: impresivno je da su izjednačenje doneli igrači Dinama iz Zagreba koji igraju HNL. Jel može neko da zamisli bilo kog mučenika iz Ling longa da daje gol Brazilcima na asistenciju kolege takodje iz LL.

Edited by Ćira
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, gggggggg said:

kako ono, piksi i savicevic bolji od modrica :roflmao:

 

ne, vec je lik rekao da je modric klasa iznad zidana i da hrvatska i svajcarska igraju neku (valjda) kosmicku fucu posle 95e a neki drugi retrogradan fudbal pre toga.

 

 

dovoljno je gledati ove plejof tekme pa razumeti koje je to nerazumevanje igre.

 

tom logikom je livakovic klasu iznad modrica, pri cemu je u ovoj lajni daleko najmanja glupost.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Ne znam, svaka cast Hrvatima i drago mi je zbog forumasa iz Hrvatske, ali ovo bas bila teska antipropaganda fudbala, realan rezultat 2,3-0 za Brazil Hrvatska dve akcije nije napravila za 120 minuta. Sa druge strane na pocetku sam rekao da Brazil moze ovde da saplete samo Tite, eventualno Francuska. Sta je lik ovde postavio je za zatvor, jebali ga i Paketa i Rafinja i da Nejmar pipne loptu u svakom napadu.

Brazil nije ovde odigrao slabo namerno. Jednostavno, igras onoliko dobro koliko ti protivnik dozvoli. 

Hrvati su ih odlicno blokirali tako de Brazilci I nisu bas naigrali kao u prethodnoj mecevima.

Cak mi se cini da su ih Hrvati previse respektovali. Da su malo jace krenuli napred, stice se utisak da bi ih dobili u 90 minuta. 

A sada sanjam finale Engleska-Hrvatska!

Pa da ih tamo Englezi razbiju 1:0!!!

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Del Piero said:

Nisam gledao ranije, sad je bio onaj mladji celavi, Filip Stanic.

 

Na RTSu da, normalno za sada. Ne secam se da li su proslo prvenstvo bili jadni sve vreme ili samo Aca u polufinalu.

Sećam se prošlog SP. Svaki put kad je Krivokapić prenosio, radio je to kao da je bilo koja druga reprezentacija. Baš profesionalno.

Tako radi i na ovom prvenstvu, mislim da ih je on najviše komentarisao. Jedina tekma gde sam primetio da je malo navijao za protivnika je protiv Japana. Bar se meni tako učinilo.

Link to comment
Share on other sites

Statistika Hrvatska-Brazil

Posjed lopte 51-49
Dodavanja 692-684
Udarci 9-21
Udarci u okvir 1-11
Van okvira 5-3
Blokirani udarci 3-7
Korneri 3-7
Dobijeni dueli 67-54

Ovako ne izgleda statistika bunkera. Brazil je očekivano više napadao, ali je utakmica uglavnom bila prilično balansirana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ne, vec je lik rekao da je modric klasa iznad zidana i da hrvatska i svajcarska igraju neku (valjda) kosmicku fucu posle 95e a neki drugi retrogradan fudbal pre toga.

 

 

dovoljno je gledati ove plejof tekme pa razumeti koje je to nerazumevanje igre.

 

tom logikom je livakovic klasu iznad modrica, pri cemu je u ovoj lajni daleko najmanja glupost.

 

ne znam o cemu ili o kome pricas. retko citam ovaj pdf, vrlo slabo razumevanje fudbala, cast izuzecima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cilemile said:

Statistika 
Udarci 9-21
Udarci u okvir 1-11


Ovako ne izgleda statistika bunkera. Brazil je očekivano više napadao, ali je utakmica uglavnom bila prilično balansirana.

 

da se razumemo, ja bunker cenim kao legitimnu umetnost fudbala, uprkos misljenjima nakon 95e ali ovo gore je solidan bunker, pogotovo u aktuelboj logici fudbala a da ne pominjemo eye test.

 

potpuno legit nacin da se pobedi, koji usput gotivim.

Just now, gggggggg said:

 

ne znam o cemu ili o kome pricas. retko citam ovaj pdf, vrlo slabo razumevanje fudbala, cast izuzecima.

 

i ja ne citam nikako ali sad si me rastuzio [malopre].

Link to comment
Share on other sites

Dok god se mi palimo na veznjake koji ne igru u oba smera tražićemo tog famoznog zadnjeg veznog da trci za njih i nikada ga nećemo naći. 
Dokle god ne shvatimo da u modernom fudbalu nema više mesta za Pixi, Deju i sl tj za igrače koji ne igraju u oba smera nećemo imati uspeha. Samo budala može da misli da je Hrvatska slučajno u polufinalu i to po treći put! Centrala može da pogreši jednom ali tri puta nema šanse. Svaka im čast a Dalic neka ga duva sa sve zlocincima za koje igrao j… mu pas mater. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dzep said:

 

Aj molim vas organizujte neku peticiju, bilo šta, da se ona krava debeljanka koja se odaziva na prezime Knol pošalje nazad kući... Zilion boljih riba Hrvatica od nje, a ona svuda, jebem ti život i sve

Ne 😛

 

Ne diraj mi Knol, ja za nju znam i pre Mundijala. Što bi se reklo - stara škola 🧐.

 

Elem, čestitke komšije. Nisam iskreno verovao da će Hrvatska pobediti, ali taltički Brazil ubijen.

Onaj desni spoljni iz Seltika - čudo od igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Brazil ima samo jedno polufinale u poslednjih 5 svetskih prvenstava i to, jer su bili domaćini. Iskreno sam mislio da će ovde igrati minimum finale prema zakonu velikih brojeva.

 

Što se tiče hrvatske reprezentacije, može jedno prvenstvo da bude iznenađenje, drugo ne može. Iskoristili su maksimum iz ove reprezentacije.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

E ali stvarno, u cemu je bila fora sa onim penalom? Onde nema ofsajda, ofsajd je bio posle ruke (mada je ono klasican pasivni ofsajd najgluplje vrste al ajde), kako moze da se svira to bez provere?

Ne ofsajd je bio kasnije.

Koliko sam ja ispratio malo su modifikovali pravilo za igranje rukom u 16, tako da ti slučajni kontakti se ne sankcionišu. Nije ovo prva situacija na ovom SP.

2 minutes ago, Dracarys said:

Brazil ima samo jedno polufinale u poslednjih 5 svetskih prvenstava i to, jer su bili domaćini

I tada bolje da su ispali u četvrtfinalu gospodski 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...