Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 said:

Nikada se u istorije ove igre nije desila da ovako jaka reprezentacija kao sto je Brazil failuje iznova i iznova. 

 

Ljudi su 20 godina totalno irelevantni u svijetu fudbala a non stop medju top 2-3 favorita


Uvek imaju dobre igrace, ali ne i timcinu koja je danas potrebna da se ovakva takmicenja osvoje.
A u top 2-3 favorita su na papiru i po kladionicama.
Sto bi prosecnom Srbinu sposobnom da razmisli trebalo da bude dovoljno da nikad u zivotu ne odigra tiket.
Ali ne...bolje ostaviti pola zivota u mocartu.
Stvarno je ovde bilo tesko izabrati stranu.
Ja stvarno ovde nisam mogao da budem naklonjen Brazilu, koju cini gomila istetoviranih i ofarbanih likova koji se ponasaju kao da su i dalje po onim njihovim favelama.
Osim Alisona, koji je stvarno kersme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

10000%. Jednostavno ovo mora biti Argentina u finalu a Portugal zavisi od Fra-Eng. 

Pa Hrvati su već jednom razbili Argentincu i ne bijaše to tako davno. A nisam baš ni uvjeren da će proći večeras. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bode said:


Uvek imaju dobre igrace, ali ne i timcinu koja je danas potrebna da se ovakva takmicenja osvoje.
A u top 2-3 favorita su na papiru i po kladionicama.
Sto bi prosecnom Srbinu sposobnom da razmisli trebalo da bude dovoljno da nikad u zivotu ne odigra tiket.
Ali ne...bolje ostaviti pola zivota u mocartu.
Stvarno je ovde bilo tesko izabrati stranu.
Ja stvarno ovde nisam mogao da budem naklonjen Brazilu, koju cini gomila istetoviranih i ofarbanih likova koji se ponasaju kao da su i dalje po onim njihovim favelama.
Osim Alisona, koji je stvarno kersme.

Imali su timcinu ranije i imali su i tim ali ali failuju iznova i iznova. Cak i kod kuce SP organizovano i ponizenje koje ce se pamtiti vjekovima. 

Pusti se ti kladionice. Ovo je tezak fail

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki1988 said:

Spanci kuci, Brazil kuci, ko je ono jos sa pola gasa igrao trece kolo u grupi? A da, Portugal...

Uzeo si mi post iz tastature. Koliko god da uvek navijam za Zilbra, muka mi je kad vidim ovakve primadone.

 

Brazil pokazuje kako prođeš kada ne poštuješ igru. Ako umeš da se braniš to radiš do koske, organizovano, koncentrisano i šta bude biće. Ako umeš da igraš lepo i ofanzivno onda se ne vučeš kao oni danas i ne glupiraš se nakon jedva datog gola nego lepo završiš meč.

 

Videli smo da ovaj Brazil ima i umeća i talenta, ali u glavi su dve klase ispod najvećih njihovih timova iz prošlosti. Mene bi bilo sramota da me gledaju one glave iz lože a da im ovako upropaštavam nasleđe.

 

Hrvatska, pa zatim Maroko i Japan nisu pružili poeziju od fudbala ali ga poštuju i ljudi daju sve od sebe. Bogovi fudbala to cene. Rešpekat.

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nicklord said:

Ko komentariše tamo? Na RTSu sve koje sam čuo su bili normalni do sad što se tiče navijanja

Nisam gledao ranije, sad je bio onaj mladji celavi, Filip Stanic.

 

Na RTSu da, normalno za sada. Ne secam se da li su proslo prvenstvo bili jadni sve vreme ili samo Aca u polufinalu.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Pa Hrvati su već jednom razbili Argentincu i ne bijaše to tako davno. A nisam baš ni uvjeren da će proći večeras. 

Ta Arg i danasnja se ne mogu porediti a ni Hrv nisu tako jaki danas kao tada. 

 

Jednostavno Hrvati ce biti pregazeni ko plitak potok. 

 

Jedina nada je LVG. 

Sto bi rekli LVG army

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ta Arg i danasnja se ne mogu porediti a ni Hrv nisu tako jaki danas kao tada. 

 

Jednostavno Hrvati ce biti pregazeni ko plitak potok. 

 

Jedina nada je LVG. 

Sto bi rekli LVG army

Pokaj se dok još možeš 😁

Link to comment
Share on other sites

Ja sam znao da Hrvatska nije bez sansi..doduse,ocekivao sam da fizicki klonu u finisu..da ce to biti prevaga.

Brazil je napravio dve velike (i nekoliko manjih) greske:
1. Mislim da su nakon prvog produzetka potcenili zestoko Hrvate..svi prilaze Nejmaru,cestitaju mu gol k'o da je odlucujuci,k'o da su prosli..ocekivali su da ce Hrvati samo da se pojave tih 15 minuta
2. Katastrofalno su priveli mec kraju..dozvolis gol iz kontre u 117'..amaterski

Nije Brazil odusevio. Bio jeste bolji,ali nisu igrali do kraja ozbiljno. Hrvati su poput macke - 9 zivota imaju u fudbalu

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bugl Khan said:

Lagano 2. polufinale za redom. idemo

 

Aj molim vas organizujte neku peticiju, bilo šta, da se ona krava debeljanka koja se odaziva na prezime Knol pošalje nazad kući... Zilion boljih riba Hrvatica od nje, a ona svuda, jebem ti život i sve

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Odoše ovi opet u finale, nevjerovatno.

 

Da su bar nešto odigrali kao na prošlom SP... Ovo su neke više sile.

 

smeju se ljudi, ali prvo lukaku pogodi unutrasnji deo stative sa 5 metara, potom sa 3 metra u 90. ne daje zicercinu. 

posle japan umesto spa/nem gde isto nista nisu igrali i isli na penale.

i sad bez suta u gol i bez prave prilike 117 minuta i onda sut koji je slab i ide u golmana markinjos uz fels smesta u ugao. pre toga brazil naravno promasio 4-5 velikih prilika. plus engleski specijalac nije sudio cist penal.

i opet penali.

 

pa evo neko neutralan nek kaze da to nije sreca.

i ajde da kazes desilo se jednom, ali mi smo ovo slicno vec videli u rusiji.

na 2 sp uzastopno ljudi prolaze u 1/2 na produzetke/penale.

 

ovo im je najveci skalp ikada, po meni najveci njihov uspeh. u rangu sa finalom od prosle godine, jer ipak je ovo brazil koji je bio prvi favorit prvenstva. i brazil je uvek brazil.

brazilci sramotni, duplo su kvalitetnija ekipa a nisu 120 minuta izasli visoko recimo kao protiv koreje ili kako im kvalitet i uloga prvog favorita za titulu nalaze. svaki put kad bi odigrali brze imali su sansu. na jedvite jade poveli i cekaju kraj, cuvaju posed. i treba da ispadnu.

ovo je totalan debakl za njih, ali totalan. imali su setnju do 1/2 finala i obrukali su se. 

 

jel bio negde taj ofsajd zbog koga nije sudjen penal? lagano bude var, kao proverava se preocigledno igranje rukom i nijednom se ne prikaze taj navodni ofsajd. sp. lakrdija. 

nikom nista pojela maca.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...