Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

Da li je bar jedan Brazilac na kugli zemaljskoj verovao da će da dobiju ovo na penale😀. Još Argentina da ispadne i milina. Psiha je sve u sportu, dzabe tehnika sve, ali kad je bitno muda se stegnu. To razlikuje šampione.

Link to comment
Share on other sites

Daj nemojte zajebavati da je Hrvatska zaslužila da prodje dalje, sutnuli ljudi u okvir gola u 117. minuti. Ovo im se vraća samo za onaj silazak sa postolja ‘95, nisu ovo čista posla. 
cestitke komšije pa da sada ispadnete od GOAT-a.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kuci kuci brazilci, igrali ste ko govna i zasluzili ste da izgubite.

velika pobeda za komsije, rezultat se pise i zbog odvratne igre brazila i zasluzili su da iz jednog suta daju gol.

mislim da je svima bilo jasno ko ima vece sanse da dobije na penale.

 

hrvatska, ovo su neke vise sile. jedan sut upute za 120 min i uz odbitak daju gol. i opet na penale. i opet im golman najbolji igrac na terenu.

tekma teeeeeezak smor. da sam brazilac razbio bi tri tv-a koliko su odvratni bili. 120 minuta ljudi nisu izasli u presing i pomerili linije valjda se plase brzog kramarica i perisica. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Minut sutnje za sve koji su se lozili da su Srbija i Hrvatska tu negdje u fudbalu i da je kod Hrvata sve ovo samo sreca.

vec smo odavno konstatovali gde su komsije bolje i zasto prolaze i kada ne igraju lepo za oko ............ ipak, ovo je senzacija da su maltene bez pravog napadaca stigli do polufinala, i budimo realni sreca koju su obilato imali, prati hrabre ....................

Edited by jevrem69
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lepo sam ja govorio, čak i posle 1/8, da Brazil deluje sivo. Oni uopšte ne igraju dobro ceo turnir. To je igra slična Argentininoj jedino što sastave nekih 10 minuta kada ih je milina gledati i zbog toga ostave bolji utisak pa Argentinu svi pljujemo a ove hvalimo.

 

Nije ni HRV ništa bolja ali nema tu šta da se kaže za prolazak. Zasluženo, ali i brazil da je prošao bilo bi isto. Dalić je pogrešio sa izmenama u 90 ali su se pokazale kao dobre kad su primili gol tako da mu je ovo prošlo.

 

Ko god prođe večeras u 1/2 ćemo imati reprizu ovog meča.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

uvek je lepo kada ispadne oblajhana baba iz PSG

ova utakmica je dokaz koliko su komsije stratosfera iznad nas u igri koja se zove fuzbal

a mi, da se pokrijemo usima, zapisujemo I ucimo

 

Realno, oni mogu nasima davati lekcije iz fudbala! 

Drago mi je zbog Brazila, jer su zaista bili previse izvikani. Cak su pomalo prepotentno odigrali sve utakmice do sada. I u ovu su usli malo prepotentno. 

Just now, Del Piero said:

Morao sam da premotam da poslusam ovog jadnika sa Arene. Lebe mekani, kao da mu je neko umro kad je Petkovic dao gol. Ne moze da ti ne bude drago kad ih slusas kako placu.

Komentator RTS-a je bio sasvim korektan. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Morao sam da premotam da poslusam ovog jadnika sa Arene. Lebe mekani, kao da mu je neko umro kad je Petkovic dao gol. Ne moze da ti ne bude drago kad ih slusas kako placu.

Ko komentariše tamo? Na RTSu sve koje sam čuo su bili normalni do sad što se tiče navijanja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Morao sam da premotam da poslusam ovog jadnika sa Arene. Lebe mekani, kao da mu je neko umro kad je Petkovic dao gol. Ne moze da ti ne bude drago kad ih slusas kako placu.

Isti utisak.Iako ne navijam za Hrvate.Ipak treba imati neki nivo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:

Daj nemojte zajebavati da je Hrvatska zaslužila da prodje dalje, sutnuli ljudi u okvir gola u 117. minuti. 

 

Ako je kriterijum vise suteva, okej, ali svakako prica o zaslugama na svetskom prvenstvu meni ne pije vodu. Kapa dole Hrvatskoj i Maroku sto su na muda i glavu izbacili timove koji su u svim ostalim segmentima jaci, renomiraniji od njih, meni je to sustina sporta i nadmetanja.
 

Generalno, Hrvatska je izgledala danas kao zreliji protivnik, ne talentovaniji, ali pametniji i kao tim za kojeg svake minute vidis da znaju sta i zasto rade. Tako da u svim segmentima sem talenat i broj suteva, za mene, su vise zasluzili ovaj prolaz od Brazila.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...