Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

Posjed lopte 50-50. Ne znam baš koliko se to može nazvati bunkerom. Druga je stvar što prema naprijed nismo ništa napravili, to je problem manjka kvalitete, da spojiš sve naše napadače ne bi dobio jednog poštenog. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja lepo na drugom topiku: smehotresno potcenjivacka kvota je bila na pobedu Brazila. 1.40 - k'o da igraju protiv Koreje

Veliki 'minus' Brazila su im bekovske pozicije..Danilo i Militao nista ne dupliraju u napadu..samim tim im ni krila ne mogu biti ucinkovita. Ako Hrvati fizicki izdrze (posebno trojka u sredini) mislim da imaju sve sanse da se dogegaju do penala opet

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Daleko od toga da i Hrvati nešto briljiraju, igraju klasičnu bunkericu veći deo meča. 


Taktički su sjajni, koncentrisani, uz pokoju grešku tu i tamo. Ovo vraćanje Perišića ka Sosi je moglo da se završi baš loše. Mada valjalo bi priznati da je Brazil ispod očekivanja danas. Još je Tite vadio Vinisijusa u 60. minutu, imaju dubinu ali u produžetak ulaze sa Rodrigom, Antonijem i Pedrom, ne obećava.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije ovaj tim dzaba vicešampion sveta...Imaju to nešto, odbijaju da odustanu, da izgube...Pali su fizički, ne mogu više da drže loptu kao u prvom, da spuštaju ritam ali ne odstupaju...I imaju strašnog selektora.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sharp said:

Posjed lopte 50-50. Ne znam baš koliko se to može nazvati bunkerom. Druga je stvar što prema naprijed nismo ništa napravili, to je problem manjka kvalitete, da spojiš sve naše napadače ne bi dobio jednog poštenog. 

 

Nisu loši uopšte... Naravno u senci možda i najboljeg veznog reda, ali sasvim dobri. Da ste malo hrabrije igrali, rešili bi ove manekene u 90 minuta...

Link to comment
Share on other sites

Piksi gledas li kako se igra, pogotovo u odbrani ? Uzmi neku lekciju od Dalica.

Hrvati mogu i da ispadnu sada, jedno je sigurno, nisu se blamirali na ovom prvenstvu, a svi igraci su dali 100 od sebe.

Ovaj Modric ima da igra i na sledecem prvenstvu. Jbt. skoro 4 banke, a gura celu utakmicu kao da ima 20.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je ovaj Brazil odvratan, prepotentni su i svi izgledaju kao da bi te izboli šrafcigerom u nekom sokaku, vrlo jak seljacizam čak i za fuzbaljere. A nije kao da inače navijam za Hrvate.


IMO, navijanje protiv Brazila spada pod lepo kucno vaspitanje.

 

Svaka cast za bracu… opasno skacu na listi gotivnih reprezentacija, za mene verovatno i u sam top3 uz Holandju i Italiju.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Daleko od toga da i Hrvati nešto briljiraju, igraju klasičnu bunkericu veći deo meča. 

 

njihovo legitimno pravo.. jeste odvratno ali igarju protiv jasno duplo kvalitetnije ekipe. takodje nije samo bunker kad su svi iza lopte, jednostavno brazli iz nekog razloga nece da ih napadne i pomeri linije i odigra presing vec pusta da oni smaraju.. sramotno izdanje duplo kvalitetnije ekipe. .

ovo ti je kao da recimo city ili bayern pustaju posed bendfordu ili herti i cekaju vise prostora..

 

kad cemo videti taj ofsajd zbog koga nije bio sudjen penal? 

za 100 godina?

 

 

Edited by jaka blazic
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...