Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

46 minutes ago, Bugl Khan said:

Da, da, Bešić, hahahahahahahahaha. Znam da smo si djelili i mi u hr memeove s likom. Kao Messi sa ženom u Parizu, ovaj viri iza Eiffelovog tornja, ahahahahahahaha. Da, sjećam se da se odjednom pojavio i igrao na SP. čekaj, jel nije igrao u EPL? Everton neki, Birmingham, plavi dresovi?

Ajd da se kladimo da ih prolazimo. Zlatko će taktički Titea pomest s terena i prolazimo na prekid. 1:0 ćao.
Ili će bit 4:0 za njih. al računamo ak bude ovo prvo.

Besic je igrao u Evertonu i ja sam inicijalno bio odusevljen njim, dok nisam shvatio da je retard i neradnik. On je recimo mogao da bude bar kao Luka Milivojevic ako ne znacajno bolji ali promaja u glavi jbg.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je samo zao sto Benzema otpade prije Svjetskog. Isti je tip napadaca kao i Giroud al "samo" za klasu-dvije iznad njega u apsolutno svakom segmentu igre i uz Mbappea jedini francuski igrac koji je u stanju izmislit gol bukvalno iz nicega. Pogba im je takodjer veliki nedostatak jer je redovno igrao vrhunski za reprezentaciju, Kante manje-vise jer je Tchouameni vec sad strasan igrac i odlicno kompenzuje Kanteov izostanak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Previše se družiš s nama pa si počeo da se nerealno ložiš na prepoznatljiv način. :classic_biggrin:


Neka. Mala cijena za platit za druženje s takvom ekipom. 😉

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Meni je samo zao sto Benzema otpade prije Svjetskog. Isti je tip napadaca kao i Giroud al "samo" za klasu-dvije iznad njega u apsolutno svakom segmentu igre i uz Mbappea jedini francuski igrac koji je u stanju izmislit gol bukvalno iz nicega. Pogba im je takodjer veliki nedostatak jer je redovno igrao vrhunski za reprezentaciju, Kante manje-vise jer je Tchouameni vec sad strasan igrac i odlicno kompenzuje Kanteov izostanak. 

Čuo sam mišljenja "stručnjaka" kako igraju bolje bez Benzeme. Slušaš i ne vjeruješ.
 

Ja osobno sam mislio da će im veza biti veliki problem. Problem u smislu obrane naslova, ulaska u finale, ili uzimanja medalje. Mislio sam da su jednostavno ili preneiskusni, ili nedovoljno kvalitetni za te najviše ciljeve. Jedino Camavingu sam vidio kao nekog ko može odgovoriti zahtjevima. Al onda Griezmann odigra nevjerojatnu utakmicu praktično kao MC. Rabiot igra odlično prvenstvo, Tchouameni me demantirao. Jedostavno sam, za sada, poptuno promašio s tom prognozom. Iako, sad dolazi prvi baš veliki test. I za jedne i za druge.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Barkley#34 said:

 

Jbt, taman post o njemu napisao

10 hours ago, Beonegro said:

 

4 dana i to bez putovanja je vječnost za profesionalnog sportistu, a ovo nisu jugoslovenske primadone nego momci u najboljim godinama (najstariji igrač im ima 32 godine, a isključujući golmane samo trojica imaju 30 ili više godina, znači ekipa je u fizičkom prajmu) formirani po Holandiji, Belgiji, Francuskoj, Španiji i Italiji, naučeni na rad i disciplinu, plus vjerovatno većina ne pije alkohol iz religijskih razloga, nisu sinoć proslavljali svako uz svoju gajbu piva.

 

Svakako je Porugal nakon prikazanog sinoć favorit, ali sam siguran da prolaz neće naći u slabosti Maroka, nego će morati da im dokažu da su bolji.

Svejedno. Nije fer da neko ima 6 dana pauze, a mi npr. 4 dana nakon produžetaka i penala.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Svejedno. Nije fer da neko ima 6 dana pauze, a mi npr. 4 dana nakon produžetaka i penala.

OK, to stoji, ali to ne znači da je 4 dana nedovoljno za oporavak.

 

Ja slabo pratim fudbal, ali u košarci se prvenstva igraju maltene dan za danom, pa se niko ne žali na to. Jedino što sam čuo da igrači pominju kao problem je kasni termin polufinala, jer onda zaspu tek pred jutro, pa imaju samo jedan dan pauze, pa noć prije finala opet slabo ko tu spava do kasno u noć, pa dođeš da igraš finale nakon dvije uzastopne noći lošeg sna. Ovdje o tako nečemu nema govora.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beonegro said:

OK, to stoji, ali to ne znači da je 4 dana nedovoljno za oporavak.

 

Ja slabo pratim fudbal, ali u košarci se prvenstva igraju maltene dan za danom, pa se niko ne žali na to. Jedino što sam čuo da igrači pominju kao problem je kasni termin polufinala, jer onda zaspu tek pred jutro, pa imaju samo jedan dan pauze, pa noć prije finala opet slabo ko tu spava do kasno u noć, pa dođeš da igraš finale nakon dvije uzastopne noći lošeg sna. Ovdje o tako nečemu nema govora.

U klubovima igraju svaka 3 dana. Ali ima hrpa slučajeva da npr. momčad koja ne igra Europu to iskoristi i u domaćem prvanstvu pravi odlične rezultate. jer ostali igraju svaka 3 dana, a oni 1 tjedno. Moguće da je 4 dana dovoljno za oporavak, ali bolje je 6. Dalić se žalio na to, tako da vjerujem da zna bolje od nas ovdje koliko im treba za oporavak.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bugl Khan said:

U klubovima igraju svaka 3 dana. Ali ima hrpa slučajeva da npr. momčad koja ne igra Europu to iskoristi i u domaćem prvanstvu pravi odlične rezultate. jer ostali igraju svaka 3 dana, a oni 1 tjedno. Moguće da je 4 dana dovoljno za oporavak, ali bolje je 6. Dalić se žalio na to, tako da vjerujem da zna bolje od nas ovdje koliko im treba za oporavak.

Pa dobro, jeste čudno što su okrenuli kalendar, pa oni što su igrali zadnji igraju prvi, ali nije sada to neki odlučujući faktor pošto igraju ekipe koje su igrale istog dana, tako da niko nije nešto posebno u prednosti. S tim što će ekipe koje su ovom delu kostura imati jedan dan odmora više za finale 🙂.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/6/2022 at 10:19 PM, Beonegro said:

Taman da se Argenticni i Brazilci istale za povratak kući jednim avionom

1 kroz 2

 

STAY TUNED FOR MORE

 

EDIT: za dlaku... Moraće Hrvati da spamprče i ove klošare.

Edited by Beonegro
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2022 at 2:57 PM, MrTripleDouble said:

Holandija          Argentina            Argentina           Argentina

Argentina         Brazil                   Francuska

 

Japan               Francuska
Brazil                Portugal

 

Engleska
Francuska


Maroko
Portugal

 

Eto, da ne gledate bezeze

 

:default_coffee:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...