Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

Slazem se, give credit when credit is due. Santos je stvarno napravio fantasticnu pripremu utakmice i odabrao neverovatnih 11 za ovaj mec, i sasvim ubo.

 

Sigurno najbolja minijatura selektora na ovom prvenstvu, a verovatno i godinama unazad, mozda i top 5 u ovom veku na SP.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AgroLaki said:

Jbt kolicni je Shaciri, morao sam da guglam, ladno je visi od Mesija, a delovao mi je bar 5 cm nizi od njega. Izuzetno nesrazmerno i ruzno gradjen covek. 

Nije moguće. meni djelovao 187 minimum

34 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Najbolja minijatura nekog selektora u historiji Svjetskih Prvenstava je Safet Susic 2014. protiv Nigerije. Postava bez lijevog beka i izjava poslije utakmice da su ga Nigerijci iznenadili brzinom jer to nije vidio na VHS kasetama. Zavidovicko tele. 

Al uzeli su vam regularan gol tada kolko se sjećam. I onda ima ljudi protiv VARa.

53 minutes ago, McLeod said:

Slazem se, give credit when credit is due. Santos je stvarno napravio fantasticnu pripremu utakmice i odabrao neverovatnih 11 za ovaj mec, i sasvim ubo.

 

Sigurno najbolja minijatura selektora na ovom prvenstvu, a verovatno i godinama unazad, mozda i top 5 u ovom veku na SP.

Ne kažem da nije. Al meni je djelovalo da bi se ovi raspali i da je počeo Leao. Bitno da je zgodni ostao na klupi i da je toliko ljubomoran da ne može proslavit s momčadi i navijačima i s klincem od 21 godinu koji je zabio hattrick, nego sam zapali u svlačionicu. kakvo dno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Jedan hot take - Svajcarska je zavrsila sa ulaskom u top 16 ekipa bilo gde na duze vreme. Kontam da ce visiti i za plasman na neka naredna prvenstva.


Saciri bivsi igrac, Frojler besmislen, odbrana stara, Dzaka komandant nicega, Sou ogranicen, kao i Embolo. Sve ono sto sam pisao o njima pre prvenstva Portugalci su lepo pokazali na ovoj utakmici.

 

I 3-0 lagano.

Al ovo nitko živ nije očekivao. da će Portugal ovako našamarati Švicarsku. Pogotovo kad znamo da je Santos na klupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Najbolja minijatura nekog selektora u historiji Svjetskih Prvenstava je Safet Susic 2014. protiv Nigerije. Postava bez lijevog beka i izjava poslije utakmice da su ga Nigerijci iznenadili brzinom jer to nije vidio na VHS kasetama. Zavidovicko tele. 

Ostao mi je u secanju iz one bivse reprezentacije. Od njega se uvek ocekivalo, a on je dolazio da se proseta kao princ po stadionu, eventualno sutne neku prema golu, ako mu vec dodje pred nogu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJORDJE said:

Ostao mi je u secanju iz one bivse reprezentacije. Od njega se uvek ocekivalo, a on je dolazio da se proseta kao princ po stadionu, eventualno sutne neku prema golu, ako mu vec dodje pred nogu.

ja se sjećam "Sušić Sušić Sušić, i ništa, nema veze svi su oni Sušići", i "ne sam Safete"

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bugl Khan said:

Al uzeli su vam regularan gol tada kolko se sjećam. I onda ima ljudi protiv VARa.

 

Ma dzaba i taj gol, lik je nakon fenomenalno odradjenih priprema za SP (rutinske pobjede protiv Meksika i Obale Slonovace) gdje je nasao idealnu formaciju i jedne od najboljih utakmica BiH reprezentacije na otvaranju SP protiv Argentine (ravnopravni bili citav mec, izgubili zbog autogola Kolasinca na samom startu meca i kasnije jednog jedinog Messijevog bijega Besicu i to jer je Bicakcic srusio Besica, kasnije Ibisevic dao za 2:1) odjednom izmislio formaciju bez lijevog beka, a ionako tromom Misimovicu u vezni red pridodao jos tromong Medunjanina. Sto je najgore dosta sansi smo tu isfulali al ta ekipa je tada bila sigurno zrela da lagano dobije Nigeriju da je budala nije sabotirala. Kasnije ga je nasljedilo jos jedno tele Mesa Bazdarevic koji tu generaciju na vrhuncu fakticki (Pjanic taman presao u Juve i isprofilisao se u glavnog veznjaka Juvea, tada top 5 ekipe Europe) nije uspio odvesti na Euro 2016. Cirkus zivi. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ma dzaba i taj gol, lik je nakon fenomenalno odradjenih priprema za SP (rutinske pobjede protiv Meksika i Obale Slonovace) gdje je nasao idealnu formaciju i jedne od najboljih utakmica BiH reprezentacije na otvaranju SP protiv Argentine (ravnopravni bili citav mec, izgubili zbog autogola Kolasinca na samom startu meca i kasnije jednog jedinog Messijevog bijega Besicu i to jer je Bicakcic srusio Besica, kasnije Ibisevic dao za 2:1) odjednom izmislio formaciju bez lijevog beka, a ionako tromom Misimovicu u vezni red pridodao jos tromong Medunjanina. Sto je najgore dosta sansi smo tu isfulali al ta ekipa je tada bila sigurno zrela da lagano dobije Nigeriju da je budala nije sabotirala. Kasnije ga je nasljedilo jos jedno tele Mesa Bazdarevic koji tu generaciju na vrhuncu fakticki (Pjanic taman presao u Juve i isprofilisao se u glavnog veznjaka Juvea, tada top 5 ekipe Europe) nije uspio odvesti na Euro 2016. Cirkus zivi. 

Čekaj, jel sa golom protiv Nigerije vi ne uzimate 3 boda? I odlučuje vam zadnja utakmica. Btw, što se vas tiče najviše su mi memovi ostali u glavi onog lika što je u prvoj tekmi čuvao Messija. na svaku moguću sliku Messija bilo gdje, večera, šoping, šetnja, auto, je ekipa lijepila sliku tog lika, kao ne da mu disat 🤣
Dečko je debitirao za vas ili na SP, ili koju tekmu prije. Igrao Premier Ligu ja mislim. Bila zajebancija kao da je spremio messija u đep.

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Najbolja minijatura nekog selektora u historiji Svjetskih Prvenstava je Safet Susic 2014. protiv Nigerije. Postava bez lijevog beka i izjava poslije utakmice da su ga Nigerijci iznenadili brzinom jer to nije vidio na VHS kasetama. Zavidovicko tele. 

pa u pravu je čovjek. ko bi rekao da su sportaši sa zapadne obale Afrike brzi na 50 ili 100 metara.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Radonja said:

Ali nasi mediji koliko su se obradovali sto su Svajcarci primili sesticu. 😄

Aj što se raduju već su oni ponosni na Portugal. Onaj sto je dao 3 gola se "raduje sa visoko uzdignuta 3 prsta". Ponos i dika naša. Jebalo majku.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drug Crni said:

Ne moze Maroko da za 3,4 dana rekuperira snagu

 

4 dana i to bez putovanja je vječnost za profesionalnog sportistu, a ovo nisu jugoslovenske primadone nego momci u najboljim godinama (najstariji igrač im ima 32 godine, a isključujući golmane samo trojica imaju 30 ili više godina, znači ekipa je u fizičkom prajmu) formirani po Holandiji, Belgiji, Francuskoj, Španiji i Italiji, naučeni na rad i disciplinu, plus vjerovatno većina ne pije alkohol iz religijskih razloga, nisu sinoć proslavljali svako uz svoju gajbu piva.

 

Svakako je Porugal nakon prikazanog sinoć favorit, ali sam siguran da prolaz neće naći u slabosti Maroka, nego će morati da im dokažu da su bolji.

Edited by Beonegro
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bugl Khan said:

Čekaj, jel sa golom protiv Nigerije vi ne uzimate 3 boda? I odlučuje vam zadnja utakmica. Btw, što se vas tiče najviše su mi memovi ostali u glavi onog lika što je u prvoj tekmi čuvao Messija. na svaku moguću sliku Messija bilo gdje, večera, šoping, šetnja, auto, je ekipa lijepila sliku tog lika, kao ne da mu disat 🤣
Dečko je debitirao za vas ili na SP, ili koju tekmu prije. Igrao Premier Ligu ja mislim. Bila zajebancija kao da je spremio messija u đep.

 

Sa golom protiv Nigerije bi imali bod umjesto nula nakon 2 kola i pobjedom protiv Irana bi mogli ici dalje na gol razliku. Ovako smo ispali nakon tog poraza i utamica protiv Irana je bila revijalna fakticki. 

 

To je Besic. Momak je bio ozbiljan potencijal na DMF al je paljevina i idiot. Susic ga je uveo u ekipu na pripremama za Svjetsko, bio tacno igrac kakav je falio top ekipi i imao je sve predispozicije da napravi veliku karijeru al kao sto rekoh ozbiljan je idiot. Malo poslije Svjetskog je na utakmici protiv Luksemburga il Andore na Bilinom Polju pri rezultatu 2-3 razlike za BiH iz cista mira gadjao sudiju zvakom jer mu nije svirao neki faul i dobio crveni naravno. Danas je negdje u Madjarskoj i naravno nije ostvario ni djelic potencijala koji je imao. Djelomicno zbog povreda al vise zbog toga sto je debil. 

Link to comment
Share on other sites

Mbappe vs Walker i Dembele vs Shaw🔥 bice to sjajan duel.

Cak mislim da Englezi prolaze na penale iako sam za brata Kyliana.

Mislim da ce izaci defanzivno Southgate sa 5 pozadi, da Walker bude RCB a Trippier RB da neutralisu Mbappea. 

 

Ioak bi volio da ostane sa istim timom kao protiv Senegala jer ce biti onda spektakl

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Mbappe vs Walker i Dembele vs Shaw🔥 bice to sjajan duel.

Cak mislim da Englezi prolaze na penale iako sam za brata Kyliana.

Mislim da ce izaci defanzivno Southgate sa 5 pozadi, da Walker bude RCB a Trippier RB da neutralisu Mbappea. 

 

Ioak bi volio da ostane sa istim timom kao protiv Senegala jer ce biti onda spektakl

 

well, good luck with that 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno, ako neko moze sa Francuzima da odigra i da ih izbaci, to je Engleska. Ne bi me uopste iznenadilo da se to i desi. Bice zanimljiva tekma i Holandija - Argentina, ne verujem im, ali bolji su objektivno Mesi i ekipica. 

 

Mislim da ce i Brazil i Portugal bez vecih problema u semis, cak da ce ovi potonji vise da se namuce s Marokom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Sa golom protiv Nigerije bi imali bod umjesto nula nakon 2 kola i pobjedom protiv Irana bi mogli ici dalje na gol razliku. Ovako smo ispali nakon tog poraza i utamica protiv Irana je bila revijalna fakticki. 

 

To je Besic. Momak je bio ozbiljan potencijal na DMF al je paljevina i idiot. Susic ga je uveo u ekipu na pripremama za Svjetsko, bio tacno igrac kakav je falio top ekipi i imao je sve predispozicije da napravi veliku karijeru al kao sto rekoh ozbiljan je idiot. Malo poslije Svjetskog je na utakmici protiv Luksemburga il Andore na Bilinom Polju pri rezultatu 2-3 razlike za BiH iz cista mira gadjao sudiju zvakom jer mu nije svirao neki faul i dobio crveni naravno. Danas je negdje u Madjarskoj i naravno nije ostvario ni djelic potencijala koji je imao. Djelomicno zbog povreda al vise zbog toga sto je debil. 

Da, da, Bešić, hahahahahahahahaha. Znam da smo si djelili i mi u hr memeove s likom. Kao Messi sa ženom u Parizu, ovaj viri iza Eiffelovog tornja, ahahahahahahaha. Da, sjećam se da se odjednom pojavio i igrao na SP. čekaj, jel nije igrao u EPL? Everton neki, Birmingham, plavi dresovi?

19 minutes ago, Markoss said:

Bukvalno, ako neko moze sa Francuzima da odigra i da ih izbaci, to je Engleska. Ne bi me uopste iznenadilo da se to i desi. Bice zanimljiva tekma i Holandija - Argentina, ne verujem im, ali bolji su objektivno Mesi i ekipica. 

 

Mislim da ce i Brazil i Portugal bez vecih problema u semis, cak da ce ovi potonji vise da se namuce s Marokom. 

Ajd da se kladimo da ih prolazimo. Zlatko će taktički Titea pomest s terena i prolazimo na prekid. 1:0 ćao.
Ili će bit 4:0 za njih. al računamo ak bude ovo prvo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bugl Khan said:

Ajd da se kladimo da ih prolazimo. Zlatko će taktički Titea pomest s terena i prolazimo na prekid. 1:0 ćao.
Ili će bit 4:0 za njih. al računamo ak bude ovo prvo.

Previše se družiš s nama pa si počeo da se nerealno ložiš na prepoznatljiv način. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...