Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

9 minutes ago, szsd21 said:

Npr da ih zove po imenima? A ne za svakog igraca po 3,4 reci, pa kad poveze 10 igraca zaredom, zaista iritirajuce..aj da ne davim, isti posao radim kao i on, moze svakako to lepse da odradi.. 

 

Govori ime pa prezime, mnogo bi prijemčivije uhu bilo prezime pa ime. 

 

Ja samo znam, da komentarišem meč Korejanaca, tražio bih duplu dnevnicu 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Moze Brazil da bude najbolja selekcija na ovom sampionatu, ali za ono izvodjenje drugog tima protiv Kameruna, mogu da se teraju u tri lepe.

Isto vazi i za ekipe poput Spanije i Portugalije .........................

2 minutes ago, Markoss said:

Hrvati ce da prodju isto kao i mi protiv Brazila, mmw. 

bice to ipak malo drugacija utakmica, gde ce oba tima igrati dosta opreznije, posto porazeni tim leti sa sampionata .............. svakako da je Brazil u prednosti za barem 1-2 gola, ali ce to morati i da pokaze na terenu, posto do sada nisu odigrali nijedan mec na sampionatu protiv neke od najacih ekipa ....................

Edited by jevrem69
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Želim samo da izađu i odigraju opušteno 90 minuta. Nismo favoriti, nitko ništa ne očekuje, daj da vidimo 90 minuta da nisu stegnuti i opterećeni rezultatom i moranjem. Pa nek bude 3:0 al da igramo najbolje što znamo.

 

To smo i mi pričali  :classic_biggrin:

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Sve su ovo zasrali smrdljivi Portugalci i Španci. Koreja i Japan su zalutali u 1/8. Danas smo trebali da gledamo Hrv - Nemacka i Brazil - Urugvaj ali su nas bedne varalice lišile tog užitka. 

Edited by Ćira
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Bas sam to dosao da napisem za bekove. Japanac opet dobro spremio utakmicu. Usko sa markerom na Modricu. Zbog toga cesto ide na stranu da otvori prostor Kovacicu, sto je ovaj iskoristio jednom, ali nije bila sansa. A i Modric lose igra. Bez presinga, slabo trcanje, slab link up sa napadacima. Ne znam ko je bese od komsija hvalio Petkovica pre prvenstva, ja ga u Radnickom ne bih pozeleo, bas jadan igrac, neki Lekic/Despotovic nivo bukvalno.

Ja. Ovo je bilo grozno izdanje Petkovića. ja sam hvalio odlična izdanja Petkovića. Da ne postoje te amplitude u njegovoj igri, ne bi bio u Dinamu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ćira said:

Sve su ovo zasrali smrdljivi Portugalci i Španci. Koreja i Japan su zalutali u 1/4. Danas smo trebali da gledamo Hrv - Nemacka i Brazil - Urugvaj ali su nas bedne varalice lišile tog užitka. 

 

Malo se previše nipodaštava šta su ove ekipe postigle na prvenstvu. Ti isti Japanci su pobedili Nemačku u direktnom obračunu. A danas su pokazali da uopšte nisu zalutali, jer su odigrali jednakopravan meč sa Hrvatima.

 

Slično je sa Korejom. Čime je to Uruguay više zaslužio to mesto u playofu? U direktnom obračunu ništa bolji nisu bili.

Edited by L' Imperatore
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maharaja said:

Brazil samo treba da se čuva povreda. U suštini, trebalo je i danas da izađu sa rezervnim timom. Onda protiv Hrvata nešto kombinovano, i u punoj snazi da idu tek u polufinalu i finalu.

Ima rezona u ovom razmisljanju,ali ne zaboravi da se ovakvim pobedama rivalima salje porukatm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...