Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

45 minutes ago, szsd21 said:

Odigras nereseno sa japanom, marokom i nikad gorom belgijom(koja omasi 4 zicera u zadnjih 15min), dobijes premocnu Kanadu samo...i igras cetvrtfinale SP..jebeno anblivbl😒

A to što ti ziceri Belgije protiv Hrvatske ne bi bili niti bitni da Kanada nije pokradena to ništa? šanse Hrvatske koje je Curtois poskidao isto ništa?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, szsd21 said:

Ovaj komentator sa RTS-a kontam da namerno zajebava, vezbao mesec dana pune nazive Korejanaca, pa sad kljuca po mozgu svaki put kad ima priliku🤣

 

Pa kako drugačije da komentariše Koreju, "u odbrani Kim, Kim, Kim i Kim"? 

Link to comment
Share on other sites

 

@Bugl KhanNe pratim, zezam se na račun njegovog "sjajnog" izvođenja na ovom SP. 

1 minute ago, Don Juan said:

Svaka čast Hrvatima na mentalnoj snazi, ali ipak je Vinisijus pobednik dana.

 

Na mene da se onako zaleti šest Korejaca, ja ne da ne bih dao gol, nego bih rekao - jebeš i fudbal i svetsko prvenstvo, odoh ja kući. 🤣

Majstorski gol. Ok, bile su velike šanse da zabode nekog od Korejanaca ali da onako stane, odmeri i cilja može samo majstor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bugl Khan said:

A to što ti ziceri Belgije protiv Hrvatske ne bi bili niti bitni da Kanada nije pokradena to ništa? šanse Hrvatske koje je Curtois poskidao isto ništa?

Druze, samo konstatujem da, koliki ste baksuzi u kosarci dve decenije, toliko imate i poprilicne srece u fudbalu vec neko vreme..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Pa kako drugačije da komentariše Koreju, "u odbrani Kim, Kim, Kim i Kim"? 

Npr da ih zove po imenima? A ne za svakog igraca po 3,4 reci, pa kad poveze 10 igraca zaredom, zaista iritirajuce..aj da ne davim, isti posao radim kao i on, moze svakako to lepse da odradi.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, szsd21 said:

Druze, samo konstatujem da, koliki ste baksuzi u kosarci dve decenije, toliko imate i poprilicne srece u fudbalu vec neko vreme..

Nismo baksuzi. U košarci dobijemo ono što saslužimo na terenu. S iznimkom Španjolske 2005. u Beogradu. tamo smo pokradeni. Ovo ostalo smo dobili točno koliko smo zaslužili. Kao i u nogometu manje više. Čak smo u nogometu zaslužili više na nekim turnirima po meni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...