Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

4 minutes ago, jaka blazic said:

kakvo izvodjenje penala japanca... 

nezasluzeno prolaze hrvati i sad protiv brazila tu nemas sta da izgubis.

veliki useri, jebote ljudi 24 godine prolaze na produzetke/penale. jel to realno?

ali ko zna, sad kad koreja izbaci brazil... ko da vidim. ^^

 

 

spacer.png

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jaka blazic said:

kakvo izvodjenje penala japanca... 

nezasluzeno prolaze hrvati i sad protiv brazila tu nemas sta da izgubis.

veliki useri, jebote ljudi 24 godine prolaze na produzetke/penale. jel to realno?

ali ko zna, sad kad koreja izbaci brazil... ko da vidim. ^^

User je kad daš neki gol iz tri odbitka. Šutiranje i branjenje penala su elementi igre kao dribling, duel, prijem... Verovatno je i Natho user jer daje 20+ penala zaredom. Sigurno nije zato što zna to da radi.

 

Posebno nisi user kada prođeš na produžetke jer se, koliko znam, na terenu dešava sve kao u regularnom toku, nema posebnih pravila koji nekog favorizuju. Uostalom, i naši klinci su tako postali prvaci sveta 2015, preko produžetaka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Hrvati pucaju od samopouzdanja i mentalno su jaki. Zato i ne čudi da su treći put zaredom prošli na penale. Nije to više samo sreća. 

Definitivno nije više samo sreća. Imaju ljudi karakter. Čini mi se da je Dalić sa izmenama u produžetku išao na penale izbacivanjem Modrića (pitanje je koliko bi Modrić i mogao do kraja da izdrži) i Kovačića, i ubacivanjem Majera i Vlašića. Kasnije je ušao i Livaja, koji se možda očekivao od starta, umesto Perišića. Tako da, mislim da su Hrvati u produžetku već išli na penale i smatrali su da im je to prednost. Mentalno su jaki, a u penalima psihološki jači tim uglavnom dobija. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

User je kad kao drugoplasirani odeš na simpatični Japan, koji je tu završio samo zato što su Španci štelovali. Dovoljno je pogledati kakve su protivnike dobili ostali drugoplasirani timovi.

 

Što se penala tiče, jeste bitno umijeće i mentalna stabilnosti, mada su i Japanci dosta pomogli svojim izvođenjem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

slazem se, na cistu srecu smo tada postali prvaci.

naravno da su penali elementi igre, poenta je da oni nisu bili bolji od protivnika i dosli su do toga da im taj element odlucuje. 

ako hoces da kazes da su hrvati isli na penale i da su se uzdali da su u tom elementu bolji, onda jebes fudbal. ljudi su preziveli zicere lukakua i na penale jedva prosli japan u mecu gde nisu bili bolji i gde im je 90% akcija bilo bunarenje jer su oni niski. 1 batadjorizam u punom sjaju. to su cinjenice. 

i onako je smece od sporta, kosarka je neuporedivo bolja.

evo danas obe ekipe pola poseda koji su imali je ja tebi ti meni i sve u nazad. smorcina. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, szsd21 said:

Odigras nereseno sa japanom, marokom i nikad gorom belgijom(koja omasi 4 zicera u zadnjih 15min), dobijes premocnu Kanadu samo...i igras cetvrtfinale SP..jebeno anblivbl😒

 

Kako sad navijači Srbije kažu za Hrvate?

 

OSTAŠE! 😁

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Mali Gvardiol je već klasa ozbiljna.

Po mom mišljenju je najzaslužniji sto Hrvati igraju četvrtfinale SP.Hapsi pozadi kao Gestapo.

Japancima je falio taj napadač koji ikako može da se zagradi,odloži loptu.Asano i nije ta pozicija,izgledao je kao riba na suvom pored Lovrena i Gvardiola.

Penali su čista lutrija gde je najbitnija mentalna snaga.Japan je šutirao penale kao drugari mog sinovca koji idu u drugi razred osnovne škole.

 

Edited by Polivalentni Stevica
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sector said:

User je kad kao drugoplasirani odeš na simpatični Japan, koji je tu završio samo zato što su Španci štelovali. Dovoljno je pogledati kakve su protivnike dobili ostali drugoplasirani timovi.

 

Što se penala tiče, jeste bitno umijeće i mentalna stabilnosti, mada su i Japanci dosta pomogli svojim izvođenjem.

Sectore, ne znam jel bilo teže tebi ili meni gledat penale

14 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Mali Gvardiol je već klasa ozbiljna.

Po mom mišljenju je najzaslužniji sto Hrvati igraju četvrtfinale SP.Hapsi pozadi kao Gestapo.

Japancima je falio taj napadač koji ikako može da se zagradi,odloži loptu.Asano i nije ta pozicija,izgledao je kao riba na suvom pored Lovrena i Gvardiola.

Penali su čista lutrija gde je najbitnija mentalna snaga.Japan je šutirao penale kao drugari mog sinovca koji idu u drugi razred osnovne škole.

 

Bold 1: Top 5 stoper na svijetu lagano
Bold 2: kako Englezi onda nikad ne dobiju na lutriji? Tj. dobiju jednom u 30 godina. A izgube 10 puta. Teško da su lutrija. Lewandowski će od 10 penala zabit više nego npr. Mitrović. I to ne zato što ima više sreće.

2 hours ago, Sector said:

Ja tek sad vidim da ne igra legendarni Duje ćaleta car. Zbog čega? 

Zato što je Vida bitan za atmosferu u momčadi.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

slazem se, na cistu srecu smo tada postali prvaci.
naravno da su penali elementi igre, poenta je da oni nisu bili bolji od protivnika i dosli su do toga da im taj element odlucuje. 
ako hoces da kazes da su hrvati isli na penale i da su se uzdali da su u tom elementu bolji, onda jebes fudbal. ljudi su preziveli zicere lukakua i na penale jedva prosli japan u mecu gde nisu bili bolji i gde im je 90% akcija bilo bunarenje jer su oni niski. 1 batadjorizam u punom sjaju. to su cinjenice. 
i onako je smece od sporta, kosarka je neuporedivo bolja.
evo danas obe ekipe pola poseda koji su imali je ja tebi ti meni i sve u nazad. smorcina. 
 
 

I sad ćeš opet u četvrt-finalu morati gledati ubacivanje iz auta u šesnaesterac, bunarenje, ja tebi-ti meni...

Tebi je najteže.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...