Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

Bas sam to dosao da napisem za bekove. Japanac opet dobro spremio utakmicu. Usko sa markerom na Modricu. Zbog toga cesto ide na stranu da otvori prostor Kovacicu, sto je ovaj iskoristio jednom, ali nije bila sansa. A i Modric lose igra. Bez presinga, slabo trcanje, slab link up sa napadacima. Ne znam ko je bese od komsija hvalio Petkovica pre prvenstva, ja ga u Radnickom ne bih pozeleo, bas jadan igrac, neki Lekic/Despotovic nivo bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto said:

Zna li neko šta japanski navijači non stop pevaju sa tribina? 

 

jedinu pesmu koju imaju ^^

 

ooooo pa nipon x4 pa aj x6

pa u krug. legende! 99% vremena svi deluju kao stondirani. roze perike, svi moguci i nemoguci kostimi. 

hrvatska nikakva, a ista je bila i vecinom u grupi. tu osim luke nema kvaliteta.

japanci rutiniraju u polju, samo problem ce biti prekidi i sto ce se sad verovatno povuci.

inace hrvatska nikad od 1998. nije prosla eliminacionu fazu a da nisu bili produzetci ili penali. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jaka blazic said:

 

jedinu pesmu koju imaju ^^

 

ooooo pa nipon x4 pa aj x6

pa u krug. legende! 99% vremena svi deluju kao stondirani. roze perike, svi moguci i nemoguci kostimi. 

hrvatska nikakva, a ista je bila i vecinom u grupi. tu osim luke nema kvaliteta.

japanci rutiniraju u polju, samo problem ce biti prekidi i sto ce se sad verovatno povuci.

inace hrvatska nikad od 1998. nije prosla eliminacionu fazu a da nisu bili produzetci ili penali. 

 

 

 

Nešto ini kažu između oooooo i nipon. Meni nije jasno što mašu rukom onako dok pevaju. Jel ima neko značenje ili daju sebi ritam. Vidim da i južnoamerikanci to rade.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako Japanci prave problem hrvatskoj odbrani, ovo zaista nisam ocekivao. Za komsije je bolje da daju jos jedan gol sto je pre moguce, jer su mali zuti odlicno kondiciono spremni, i mogli bi biti u prednosti ako se udje u produzetke. Naravno da je i ovako konfuzna Hrvatska svakako kvalitetniji tim, ali to nista ne znaci kada se igra jedan mec.

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

ajmo japanci!

 

nisam bas mislio da nema kvalitetnih igraca vec da nema ko nesto da kreira. vec sam pisao da su uz perisica kovacic i brozovic ti koji odskacu.

nikako ne igrate, bunarite, centrirate iz svi mogucih pozicija, cak i svaki aut koristite za ubacivanje.

gol je odlican, mada mozda je i golman mogao biti bolje postavljen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...