Jump to content

Grupa F (Cro, Mor, Bel, Can)


Koja reperezentacija ide dalje?  

34 members have voted

  1. 1. Koja reprezentacija ide dalje

    • Hrvatska
      26
    • Kanada
      6
    • Belgija
      27
    • Maroko
      6


Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 said:

Dejvis udavi ovu loptu vcrs. On i Hoilett privatizovali

 

Neznam šta tačno je dobio sa tim što je zamenio strane Daviesu i Buchananu. Ovaj prvi udavio loptu, a drugi nestao...

 

Inače, nekako očekivan tok utakmice. Kanada počela eksplozivno, ali je Hrvatska kako je odmicalo vreme iskusno koristila svav prostor koji su ovi ostavljali pozadi.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ipak rutinirana Kanada od strane Hrvatske. Pocetnicke greske  Kanade uz jako limitirane igrace. Jesu bljesnuli, imaju intentzitet za jedno 20 minuta maksimalno i onda se gase, tj. samounistavaju. Tacno je da u tih 20 minuta izgledaju mocno, pun potencijal pokazuju al ito nije dovoljno. Dovoljno je eto za 4:1. 

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam napisao nakon utakmice sa Belgijom, Kanada placa danak velikom neiskustvu. Mlada su ekipa,a Kanada kao reprezentacija nema nikakvu tradiciju ucesca na Mundijalima. Pa,njihovog prethodnog ucesca se ne secaju ni roditelji ovih igraca,a kamoli igraci.
Sve je to jedna velika skola za njih i kao sto je neko napisao - ova generacija treba da dostigne neke visine za 4 godine.

Ipak,zasluzuju cestitke za dva hrabra (i pomalo naivna nastupa)..pridobili su simpatije stilom i pristupom. Ubedjen sam da ce protiv Maroka izaci 100% motivisani da dobiju. U to ne sumnjam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Hrvatske.
Impresionirala me mirnoca nakon primljenog gola. Ne da nisu izgubili glavu,vec nastavili da igraju svoju igru u koju su verovali. To je iskustvo, rutina i kvalitet koji poseduju. I samopouzdanje viceprvaka sveta.

Individualno i timski su klasu (ako ne i dve) iznad Kanade. U Hrvatskoj reprezentaciji bi mogao igrati samo Davies. Odlicna predstava tima..Kovacic porobio. Kramaric izvanredan, Perisic opet u 'beast mode-u' u reprezentaciji.. Gvardiol top prospekt. Ja ne vidim kako ce ona Belgija da dobije ovu Hrvatsku..ali bilo je i vecih cuda u fudbalu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Sto se tice Hrvatske.
Impresionirala me mirnoca nakon primljenog gola. Ne da nisu izgubili glavu,vec nastavili da igraju svoju igru u koju su verovali. To je iskustvo, rutina i kvalitet koji poseduju. I samopouzdanje viceprvaka sveta.

Individualno i timski su klasu (ako ne i dve) iznad Kanade. U Hrvatskoj reprezentaciji bi mogao igrati samo Davies. Odlicna predstava tima..Kovacic porobio. Kramaric izvanredan, Perisic opet u 'beast mode-u' u reprezentaciji.. Gvardiol top prospekt. Ja ne vidim kako ce ona Belgija da dobije ovu Hrvatsku..ali bilo je i vecih cuda u fudbalu.

Mislim  da su imali i srece u nesrecu  jer su gol primili na pocetku utakmice .Bilo bi mnogo gore da je gol primljen u sezdeset i nekom minutu ,pri rezultatu 0:0 na primer .Rani pogodak u mrezi  ih je otreznio i opomenuo a Kanadjanje umrtvio toliko da nisu igrali ni priblizno isti presing kao protiv Belgije.

Perisic - odlican igrac.Steta sto  je nacionalisticko ludilo i dalje  prisutno na Blakanu jer bi on svojom igrom i iskustvom preporodio Zvezdu.Za njega vredi dati veliki novac.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Perkos2 said:

Hrvatska je ozbiljne ekipa i teško ih pobediti, još lutaju sa napadačem ali im je srednji red najači na svetu a Gvardiol najbolji štoper na ovom SP. Naravno biće im čupavo sa Belgijom ali verujem da prolaze dalje.

Ruben Dias, VVD, Varane, Rudiger pa i Upamecano igraju badminton? 

 

Ne bih se slozio ni da im je najbolji vezni red jer su mi Spanci ispred njih. 

 

Polako, igrali su sa Kanadom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gvardiol danas meni nije pokazao nista sto bi potvrdilo tu izjavu. Okrenuo ga Dejvis za onaj slobodnjak u drugom kao klinca, Bjukenon ga izvozao dva puta isto. Naravno, odlican igrac. Isto vazi i za vezni red, pogotovo sto su ovi matori u padu, a mladi nedorasli.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam video neku Borjanovu izjavu od pre nekog vremena..u kojoj kaze da je on rodjen u Srbiji..da je on iz "Krajine,a ne iz Hrvatske" i da je Dalmacija de facto Srbija.. Pa ,kad je vec tako,red je da se izvinem HRT analiticaru Josku Jelicicu..neka ga polivaju do milje volje..sam pao sam se ubio..

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pravu snagu Hrvatske videcemo ipak u mecu sa Belgijom i jacim reprezentacijama, posto Maroko, a posebno Kanada ipak nisu bas neki reper. Belgijanci koliko god da su na konopcima, sa starijim igracima u timu i pod imperativom pobede u poslednjem mecu u grupi, ipak predstavljaju i dalje sam vrh evropskog fudbala. Cuh od rodbine da je danas u Briselu posle utakmice tamo bilo opsadno stanje, udarili Marokanci na Marokance 😂

8 minutes ago, erwin said:

 

 

 

 

ovo sto je deo hrvatskih navijaca tamo radio je velika sramota, ali eto, to se ne tice ljudi iz Fife ...................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...