Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

Just now, Helena said:

Ja da sam fudbalerka nikad ne bih imala dodira  sa reprezentacijom zbog ovakvog pisanja.

Što da ih bude sramota?

Tu smo gde smo, aj sad da ih streljamo.

Ako volite fudbal/sport nikad nećete ovako pisati.

Kritika je jedno, pljuvačina drugo.

Kakvi ste navijači, reprezentacija je super!

Uživajte u nastavku mundijal, meni je ionako muka od ovog vanrednog stanja.

 

Kakva nam je reprezentacija i sve oko nje, super je sto jos uvek ima nas budala koji se nerviramo oko nje. Ali necemo ni mi jos dugo potrajati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je to. Od sada doživljavam reprezentaciju isto kao Zvezdu i Partizan u Evro kupovima. Veliki uspeh je kvalifikovanje za takmičenje u grupama i tu se očekivanja završavaju. Isto kao što nema šanse da se Zve i Par plasiraju u osminu finala Lige Šampiona isto važi za Rep na Evropskom i Svetskom prvenstvu.

 

A mi se ložili kao da ćemo ga osvojiti...

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da je igracima Srbije bitniji bio obracun sa Xhakom nego prolaz. 

A i njima je sve dozvoljeno, Dzaka je krenuo prvi da se unosi Blekiju, i sta treba ovaj da ga gleda?

Bezobrazni su maksimalno, niko ih ne dira i stalno provociraju, iskreno voleo bih da se desi trece poluvreme i da ih neko malo stavi na mesto.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mi smo merna jedinica za luzerstvo.

zar je iko sumnjao da cemo sjebati? 

da cemo imati stativu/precku i primiti nesrecan gol.

jos smo opet i pokradeni i sabanisali smo se.

sudija nas je otvoreno pokrao, znaci dva puta uzastopno imamo isti slucaj na sp. kakvi su se sve penali sudli ova ruka na licu je penalcina.

za totalni fijasko je samo falilo da neki nas nabode dzaku i popijemo i crveni.  

 

imamo kvalitet, prolaz smo izgubili protiv kameruna gde smo u nasem poznatom luzerskom stilu prosuli dobijenu tekmu.

piksi mora jos da uci, ne moze se samo svi u napad. 

evo jakin ga je pojeo veceras, ljudi su puno bolje delovali od nas na terenu i da im je trebao jos jedan dali bi ga.

 

i dalje smo najlepsi fudbal igrali pod antarom. 

 

tadic najvece razocaranje prvenstva, trebao je biti nas glavni igrac. 

zivkovic veceras je bio uzasan, ne znam kako ga nije menjao.

lukic je teski prosek od igraca. sms nije kreator. 

 

nismo ni zasluzili da prodjemo, drago mi je da ce hajp konacno da ode u 3 lepe. i kad znam ko nam vodi fudbal u neku ruku mi i drago. 

a tek ce tvorza kroz nedimovica da preuzme. 

 

saciri je albanski mesi, treba priznati da je covek majstor. jednostavno klasa od igraca, cak i u ovim godinama. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki1988 said:


A i njima je sve dozvoljeno, Dzaka je krenuo prvi da se unosi Blekiju, i sta treba ovaj da ga gleda?

Bezobrazni su maksimalno, niko ih ne dira i stalno provociraju, iskreno voleo bih da se desi trece poluvreme i da ih neko malo stavi na mesto.

Batali sa njim da se ubedjujes i nasedas na provokacije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Batali sa njim da se ubedjujes i nasedas na provokacije.

Tako isto i nasi treba da batale i da ne nasedaju na provokacije Svajcaraca.Jbg.

 

Nek provociraju nek pokazu svoju velicinu time. Problem nastane kad se nasi upecaju i spuste na taj nivo i pruze im zadovoljstvo.

 

Provokatoru je najvece zadovoljstvo kada nekog upeca.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki1988 said:


A i njima je sve dozvoljeno, Dzaka je krenuo prvi da se unosi Blekiju, i sta treba ovaj da ga gleda?

Bezobrazni su maksimalno, niko ih ne dira i stalno provociraju, iskreno voleo bih da se desi trece poluvreme i da ih neko malo stavi na mesto.


Pa Xhaka je coban svakako i znalo se da ce provocirati al ni igraci Srbije nisu nista manje budale ispale. Vlahovic poslije gola se hvata za onu stvar, Piksija kamera poslije jednog od golova uhvatila kako se raduje i psuje majku siptarsku plus sav onaj cirkus nakon sto je Xhaka krenuo zakuhavat i Mitrovo unosenje u facu sudiji.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Tako isto i nasi treba da batale i da ne nasedaju na provokacije Svajcaraca.Jbg.

 

Nek provociraju nek pokazu svoju velicinu time. Problem nastane kad se nasi upecaju i spuste na taj nivo i pruze im zadovoljstvo.

 

Provokatoru je najvece zadovoljstvo kada nekog upeca.

Slazem se. Pobedili su. Neka se raduju. I na terenu i na forumu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...