Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

Dal ce da osvoje ne znam, al mnogo ih potcenjuju ljudi ovde. Brt imaju u odbrani one mesare, u vezi imaju najbze igrace na turniru, za napad je dovoljno reci da s klupe ceka jedan Jesus. Ok, fali im mozda kreacije, al sve nadoknadjuju brzinom i snagom. Gledajuci favorite svi su ponegde tanki, Francuska osakacena u svim linijama, Argentina nema vezni red, Nemacka odbranu, Spanci klasnog napadaca... Jedino su Brazil i da kazemo Engleska svuda nakrcani kvalitetom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Koji naš igrač u veznom redu je ista liga sa brazilskim igračima? Daj da čujem.

Jel ima neki igrac koji je bar tri lige ispod u SA u poredjenju sa Argentinom?

Naravno Brazil je jaci i bolji ali poginuti dok si spavao u rovu i jeo mesni narezak,umesto da si izasao i posibao se i bar poginuo slavno.

Ovako samo trazimo alibi za ovaj preterani respekt i strah .Uzasna utakmica.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Nije bilo upućeno tebi lično, iskreno nisam pratila šta si pisao 🙂 Ja sam očekivala postavu sa dva špica takođe, ali razumem zašto to nije izveo. Jbg ljudi, nemamo brzinu da se trkamo s njima. End of story. Drugo, vezni red ne postoji, Mitrović nijednu loptu nije dobio, Vlahović takođe... Duća možda dve. Ne može se bez veznog reda igrati fudbal, ni moderan ni "starinski". Čućemo Piksija šta ima da kaže i idemo dalje.

 

Ma znam da nije bilo upućeno meni, nego sam hteo da podvučem da sam i pre tekme napisao isto. Ja ne razumem zašto nije izašao sa dva špica, ako već imamo 100godišnje iskustvo dobijanja đoke kada čuvamo rezultat. Ne slažem se da vezni red ne postoji, momci su se jednostavno ustali, što je posledica loše psihološke pripreme i tražićemo svoju šansu u preostale dve utakmice pristupu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ma sa čim ljudi, sa čim? Koga imamo u veznom redu da je brži od njihovih igrača, da proigra, da od Mitra ne učini drvo u petercu nego napadača kog svi znamo? Ja bih najviše volela da smo ih bombardovali tim šutevima ali očigledno ne možemo da im pariramo. Treba to prihvatiti i okrenuti se daljem takmičenju.

 

Je l me zajebavaš?

Ne, ti na moju konstataciju da nije bilo dobro pitas a sta bih ja to promenio. Posle ti konstatujes da zaista nije bilo dobro, pa ja tebe pitam sta bi ti promenila.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Siki said:

Jel ima neki igrac koji je bar tri lige ispod u SA u poredjenju sa Argentinom?

Naravno Brazil je jaci i bolji ali poginuti dok si spavao u rovu i jeo mesni narezak,umesto da si izasao i posibao se i bar poginuo slavno.

Ovako samo trazimo alibi za ovaj preterani respekt i strah .Uzasna utakmica.

 

I reprezentativci Saudijske Arabije su brži od naših igrača + igraju tvrđu odbranu. 

 

Objasnite mi šta tačno znači:

 

1. Pošibati se (šta je bilo I poluvreme ako ne to)

2. Poginuti slavno (izveo Piksi dva špica i zahvaljujući tome Brazilci su imali 15 šuteva više u okvir gola)

 

Nemam utisak da je bilo preteranog respekta ili straha (sem u početku treme), jednostavno naši igrači nisu mogli više. Prihvatite to i ne tražite alibi u tome da nisu želeli.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, AgroLaki said:

Ja ne znam kako je momcima, ako je meni muka da gledam viktorije i cekam kad ce oni ga daDu. 

 

 

Gde vi ovde vidite Ronalda (pravog), Ronaldinja, Roberta Karlosa, Rivalda pa su njima upisani 9 bodova. Brazil predvodi sujetni padavicar, takva ekipa nikad nece osvojiti nista. Da vidimo kako ce Svajcarci da se raspadnu protiv njih, ili ce da pokazu stav. 

 

U Brazilu svi igraju u trku i svi su tehnicki na takvom nivou da u reprezentacijama kao sto je nasa, Svajcarska ili Kamerun, mogu i 10ke da igraju. Ovaj Alex Sandro da je Srbin, igrao bi nam u napadu i bio jedan od bitnijih igraca. Tiago Silva bi nam 10ku igrao, posto je covek dao dva pasa kakva niko u nasem timu sem Tadica kad mu je dignuta kita, ne moze da da. 

 

Vrlo jednostavno, izgubili smo od mnogo brze i od mnogo talentovanije nacije, i ne vidim sta je tu sramno. Btw, Brazil je najtalentovanija nacija na svetu, a od njih su samo brzi Francuzi. To su jedine dve ekipe za koje mogu da garantujem da bi nas dobili 10 od 10, jer mi prosto bioloski ne mozemo da im pariramo i nikad necemo ni moci nazalost.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Ne, ti na moju konstataciju da nije bilo dobro pitas a sta bih ja to promenio. Posle ti konstatujes da zaista nije bilo dobro, pa ja tebe pitam sta bi ti promenila.

 

Pitam te da li me zajebavaš jer sam to napisala u komentaru na koji si odgovorio.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, AgroLaki said:

Nasa jajarska igra, ali bas ce mi biti drago da Brazilci popuse karu na kraju. Nije ni ovo neka njihova igra za osvajanje. 

Brazil je odigrao za dve klase bolje od bilo koga do sad. Mi jesmo bili losi, ali ovome bi parirala samo kompletna Francuska. Da osvoje moze da ih spreci samo selektor retard

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

I reprezentativci Saudijske Arabije su brži od naših igrača + igraju tvrđu odbranu. 

 

Objasnite mi šta tačno znači:

 

1. Pošibati se (šta je bilo I poluvreme ako ne to)

2. Poginuti slavno (izveo Piksi dva špica i zahvaljujući tome Brazilci su imali 15 šuteva više u okvir gola)

 

Nemam utisak da je bilo preteranog respekta ili straha (sem u početku treme), jednostavno naši igrači nisu mogli više. Prihvatite to i ne tražite alibi u tome da nisu želeli.

Posibati se znaci pogledati utakmicu sa Portugalom.

Ovde smo se predali pre izlaska na teren.

Evo kaze Piksi da amo fizicki pali ne zna zasto.Pa trema,strah i preveliki respekt.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

U Brazilu svi igraju u trku i svi su tehnicki na takvom nivou da u reprezentacijama kao sto je nasa, Svajcarska ili Kamerun, mogu i 10ke da igraju. Ovaj Alex Sandro da je Srbin, igrao bi nam u napadu i bio jedan od bitnijih igraca. Tiago Silva bi nam 10ku igrao, posto je covek dao dva pasa kakva niko u nasem timu sem Tadica kad mu je dignuta kita, ne moze da da. 

 

Vrlo jednostavno, izgubili smo od mnogo brze i od mnogo talentovanije nacije, i ne vidim sta je tu sramno. Btw, Brazil je najtalentovanija nacija na svetu, a od njih su samo brzi Francuzi. To su jedine dve ekipe za koje mogu da garantujem da bi nas dobili 10 od 10, jer mi prosto bioloski ne mozemo da im pariramo i nikad necemo ni moci nazalost.

Ма какви, наши се усрали и предали још пред почетак СП.

Just now, Siki said:

Posibati se znaci pogledati utakmicu sa Portugalom.

Ovde smo se predali pre izlaska na teren.

Evo kaze Piksi da amo fizicki pali ne zna zasto.Pa trema,strah i preveliki respekt.

Бразил >>>> Португал

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, implant said:

 

Ma znam da nije bilo upućeno meni, nego sam hteo da podvučem da sam i pre tekme napisao isto. Ja ne razumem zašto nije izašao sa dva špica, ako već imamo 100godišnje iskustvo dobijanja đoke kada čuvamo rezultat. Ne slažem se da vezni red ne postoji, momci su se jednostavno ustali, što je posledica loše psihološke pripreme i tražićemo svoju šansu u preostale dve utakmice pristupu.

 

Nije izašao sa dva špica jer bismo vrlo moguće primili 5 golova. Što je veći pritisak u napadu (naš) i što više igramo u tom segmentu, odbrana još brže puca. Jednostavno ne možemo da ispratimo njihove kontre i Vanja ostaje stvarno kao na strelištu. Praktično svaki napad je bio šansa za gol. Ne smatram ni da su naši igrači loše psihološki pripremljeni, nego da prosto nisu mogli više protiv ovog Brazila.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ni sta bi imali od slavne pogibije, posto se i gol razlika gleda u nekom nesrecnom scenariju gde bismo remizirali sa Svajcarskom.

 

Ovo je moglo i drugacije da se zavrsi, tu se slazem, mogli smo da budemo hrabriji i jedini drugi scenario od ovog je 5:0 za Brazil. Ne vidim zbog cega bi to bilo bolje i zbog cega bi lepsi bio utisak da nas je neko nakantao. 

 

Svakako, ovim cu da zavrsim, posto se vrtim u krug. Nama je ovo treca najbitnija utakmica u grupi i to se znalo od momenta kad je zreb izvucen. Najbitnija je utakmica protiv Svajcarske i to se znalo i ne vidim da se tu ista menja. Tu ne smemo da izadjemo kao picke, jer od njih jesmo bolji. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Pitam te da li me zajebavaš jer sam to napisala u komentaru na koji si odgovorio.

Pa i ja sam tebi rekao da.ne bih igrao sa Mitrom, da bih krenuo hrabrije. Tvoj startni stav je bio da sta god da smo probali ne bi pomoglo. Ja to ne.mislim. Nije ovaj Brazil jaci od Nemacke i Argentine, a uporedimo pristup Japana I Saudijaca sa ovom nasom katastrofom.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo očekivano loše, nemamo sem visine ni jednu prednost u odnosu na Brazil a da li mozemo da nešto pokažemo protiv Kameruna i Švajcarske videćemo. Ko je gledao utakmice na SP mogao je da vidi koliko brzo se igra, kako se ide u duel, kako se otvaraju saigrači a kod nas je to na minimumu. Nazalost neke bolje igrače nemamo, Kostic bi malo pokušao nešto po levom boku ali sam ne bi mnogo učinio. To je naša stvarnost a mene je jedino Lazovic nervirao svojim stavom usranog goluba. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Pa i ja sam tebi rekao da.ne bih igrao sa Mitrom, da bih krenuo hrabrije. Tvoj startni stav je bio da sta god da smo probali ne bi pomoglo. Ja to ne.mislim. Nije ovaj Brazil jaci od Nemacke i Argentine, a uporedimo pristup Japana I Saudijaca sa ovom nasom katastrofom.

 

Bold 1: Ovo nije moj stav.

 

Bold 2: Samo konvencionalno zaboravljaš da uporediš i pristupe njihovih protivnika i pristup Brazila večeras 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...