Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

 

Kao što rekoh, lako je biti mudonja i hrabar iz fotelje. A ti @berti daj alternativu, za to ne moraš biti trener, kao što ne moraš biti trener da bi komentarisao ovde. Dakle šta bi ti to drugačije uradio a da bi dalo pozitivan rezultat za nas? Pitaću te još dva puta. 

Dakle, sve je u redu, bolje nije moglo. Nema mesta nijednoj kritici jer je sve tako moralo da bude. Je li tako? Jesi li ti zadovoljna ovim izdanjem. Ako jesi stopostotno, svaka cast. Ako nisi, sta bi ti to uradila. To je tvoja iscasena logika.

Ne bih pustio Mitra jer nije fit uopste. Probao bih hrabrije jer nam se isto hvata, znalo se da cemo da puknemo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, implant said:

 

Pa on je to praktično i rekao, "biće utakmica i posle Brazila". Meni je to bio prvi alarm, a najavljena postava koja je i počela utakmicu signal da preskočim gledanje i nerviranje. I nije generalisanje posle bitke, na onom drugom topiku sam pre tekme napisao da smo se sto puta uverili da kad čuvamo nulu, dobijemo đoku. Kako je trebalo? Sa dva špica od početka, a ne da se vraćamo na taktike koje su nam donosile đoke. I ne, nije isto početi utakmicu sa dva špica dok se još odmeravaju snage i ubaciti drugog špica kada su se ovi već razigrali i poveli sa 2:0.

Verovatno bi pukli i tako, ali daj bar da probamo nešto jbt.

 

Nije bilo upućeno tebi lično, iskreno nisam pratila šta si pisao 🙂 Ja sam očekivala postavu sa dva špica takođe, ali razumem zašto to nije izveo. Jbg ljudi, nemamo brzinu da se trkamo s njima. End of story. Drugo, vezni red ne postoji, Mitrović nijednu loptu nije dobio, Vlahović takođe... Duća možda dve. Ne može se bez veznog reda igrati fudbal, ni moderan ni "starinski". Čućemo Piksija šta ima da kaže i idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Dakle, sve je u redu, bolje nije moglo. Nema mesta nijednoj kritici jer je sve tako moralo da bude. Je li tako? Jesi li ti zadovoljna ovim izdanjem. Ako jesi stopostotno, svaka cast. Ako nisi, sta bi ti to uradila. To je tvoja iscasena logika.

 

Ovo niko nije rekao. Ne izvrći. 

 

Just now, berti said:

Ne bih pustio Mitra jer nije fit uopste. Probao bih hrabrije jer nam se isto hvata, znalo se da cemo da puknemo.

 

 

Probali smo pa su uputili 23 šuta u okvir gola. 

Link to comment
Share on other sites

koliko oni ovih brzanjaca kao vini imaju? kako koji udje leti po terenu.

svi imaju speed 17, 18, 19, 20. 

ono kad ti je zezus rezerva, a firminja nisi ni poveo. i nejmar igra preko qrca.

prejaki su. da je vini bolje finisirao i ranije bi nas otvorili.

 

toliki hajp i nismo ni prdnuli...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da nemamo sansi ni za bod. Ipak, nadao sam se da cemo barem na momente biti opasni, prikazati neku igru….

Nismo imali nista, ni jedan smislen pas nismo odigrali.

Sporo i bezidejno, katastrofalno kretanje bez lopte.

Idemo dalje. Bice ovo mnogo bolje za par dana. Siguran sam da cemo pokazati reakciju i odigrati odlican mec protiv Kameruna.

I dalje cvrsto vjerujem u prolaz.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Portugal smo pojeli presingom i posedom, a ovde smo igrali čekalicu na 35 metara, a to nikad nismo znali da igramo. Jesu superkvalitetni i brzi, ali ovo je bilo baš loše spremljeno. Mitrović i Živković velike greške Piksija, o Gudelju da ne govorim. 

 

Kodtarika je primila 7 golova iz 7 šuteva na gol, a mi samo 2 od 15. Prečka i dve stative... Ispada da još treba da budemo srećni...

 

Užasan utisak, da smo se pobili kao Kanada, ne bi mi bilo žao. Nema opravdanja za ovo... 

Edited by Issey
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Kao što rekoh, lako je biti mudonja i hrabar iz fotelje. A ti @berti daj alternativu, za to ne moraš biti trener, kao što ne moraš biti trener da bi komentarisao ovde. Dakle šta bi ti to drugačije uradio a da bi dalo pozitivan rezultat za nas? Pitaću te još dva puta. 

 

Sta pricas ti? Vec drugi put nas navijace poredis sa profesionalnim igracima koji zaradjuju milione i igraju u najboljim klubovima sveta.   Shavcas li ti da su oni u svom poslu ista liga a ne ja??? 

Link to comment
Share on other sites

Ali da nemas sut na jebeni gol protivnika pa taman se on zvao i Brazil,nemojmo se zajebavati.

Ukenjali smo se kao grlice i igrali ivru zvanu Selektor Krstajic,Tumbakovic .

Da boldujem ova igra mene ne hrabri unapred predata utakmica bez bilo kakve ideje i zelje da se napadne i nesto uradi.Najbolja sansa kad smo imali korner

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Ok, ajde sad. Jel smatras da je sve bilo ok veceras?

 

Naravno da nije bilo ok, inače ne bismo izgubili 2:0 i ne bi oni imali 23 šuta u okvir gola. Dobro jutro Kolumbo, kaže nije dobro jer izgubili smo... Razlika je u tome što ja razumem da mi ne možemo da se trkamo s Brazilcima i da su oni dve klase iznad nas. 

Ja bih igrala s dva špica pa ono šta bude, ali ja nisam selektor i treba čuti njega šta ima da kaže.

Link to comment
Share on other sites

Прва утакмица на првенству и одмах против најјаче реп у групи, јесмо одиграли лоше али ћемо и сигурно доста боље одиграти против Камеруна и Швајцарске. Ниједном до сад у битним утакмицама под Пиксијем није било скидања гаћа па неће ни сад.

 

На страну сва спрдња како добијамо Бразил и тако то, ово је скроз реално било за очекивати. Једноставно су бржи од нас и технички доста бољи. 2 класе изнад нас су.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Maharaja said:

Glavno pitanje nakon ove neprijatne predstave: da li je Brazil toliko dobar ili smo mi toliko loši?

Ma kurče se kao i uvek. Narocito se busali onomad kad je kod njih bilo prvenstvo. Umesto Zvezde u kosarci, veceras gledam polufinale nemacka-brazil

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ras kass said:

 

Kako nokaut poraz 2:0 od reprezentacije koja ima za klasu bolje igrace od nas? Prolazimo grupu I to je veliki uspeh. 

Igra secraspala. Nisi sutnuo na gol. U zadnjih 20 minuta igrom slucaja nisi primio jos koji gol. Ti mislis da je pobeda Brazila na poene posle 12 rundi???

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borky said:

 

Sta pricas ti? Vec drugi put nas navijace poredis sa profesionalnim igracima koji zaradjuju milione i igraju u najboljim klubovima sveta.   Shavcas li ti da su oni u svom poslu ista liga a ne ja??? 

 

Koji naš igrač u veznom redu je ista liga sa brazilskim igračima? Daj da čujem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Naravno da nije bilo ok, inače ne bismo izgubili 2:0 i ne bi oni imali 23 šuta u okvir gola. Dobro jutro Kolumbo, kaže nije dobro jer izgubili smo... Razlika je u tome što ja razumem da mi ne možemo da se trkamo s Brazilcima i da su oni dve klase iznad nas. 

Ja bih igrala s dva špica pa ono šta bude, ali ja nisam selektor i treba čuti njega šta ima da kaže.

Cekaj, a sta bi ti promenila kad kazes da nije bilo dobro. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Pa nek su uputili i 100 to je za ocekivati.Problem je sto mi nismo nijedan a mozda 1-2...

 

Ako mozes malo agresivnije onda mozes na ovoj utakmici.Jbg.

 

Ma sa čim ljudi, sa čim? Koga imamo u veznom redu da je brži od njihovih igrača, da proigra, da od Mitra ne učini drvo u petercu nego napadača kog svi znamo? Ja bih najviše volela da smo ih bombardovali tim šutevima ali očigledno ne možemo da im pariramo. Treba to prihvatiti i okrenuti se daljem takmičenju.

1 minute ago, berti said:

Cekaj, a sta bi ti promenila kad kazes da nije bilo dobro. 

 

Je l me zajebavaš?

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...